کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی پرداخت بدون لایه برداری برای سنگ

در این مقاله می‌خوانید

کفسابی پرداخت

یه وقتایی هست که ما می‌خوایم تو سریع‌ترین زمان ممکن سنگ‌ها مونو براق کنیم، که نه زیاد کثیف کاری داشته باشه نه خیلی هزینه براش پرداخت کنیم، این کار باید خیلی زود انجام بشه و کیفیت کار هم بالا باشه، خب چجوری می‌تونیم این خدمات کفسابی و درخواست کنیم؟ یا اصلا چنین چیزی ممکن هست؟

بله توی کفسابی هر چیزی ممکنه همون‌جوری که توی کفسابی در تبریز خواندیم یه بخشی از ساب زدن هستش که به اون کفسابی پرداخت می‌گیم.

حالا کارش چیه و دقیقا چه کاربردی داره این ساب؟ اگه تا آخر مقاله با ما همراه باشی جواب همه سوالات و می‌گیری.
کفسابی پرداخت روی همه سنگ‌ها چه زبر چه نرم، چه آهکی چه استخوانی، قابل انجام هستش و به هر کدوم از آن‌ها تا یه حدی براقیت و شفافیت اضافه می‌کنه.

روی بعضی سنگ‌ها خوب جواب میده و بعضی‌هارم متوسط.
توی کفسابی در زنجان خوندیم که سنگ و می‌شه توی دو حالت کف سابی کرد، یا سنگ ساب خورده باشه یا سنگ ناسابیده باشه، اگر سنگ کفسابی شده بود اونو با ساب ایتالیایی پرداخت و براقش می‌کردیم که هزینه جزئی نسبت به کفسابی کامل داشت.

اما اگه سنگ ساب نخورده بود باید حتما لایه‌برداری و عملیات ساب کامل روی اون اجرا می‌شد، خب حالا شما نمیخوای برای ساب اون همه هزینه کنی و سنگ‌هاتم نسابیده هستش؛

چی کار میشه کرد، اینجا کفسابی پرداخت به کمک ما میاد این کار برای هر سطحی که ناخنک داشته باشه یا نه کاربرد داره و بسیار هم جوابگوی نیاز های ما هستش.
البته قیمت کفسابی اون کمی بالا هستش نسبت به ساب ایتالیایی ولی از ساب کامل پایین تر هست.

کفسابی پرداخت

کفسابی پرداخت چیست؟

سنگسابی پرداخت درسته! چون وقتی صحبت از پرداخت روی سنگ می‌شه کفسابی برای تمام سطوح هست و سنگسابی فقط برای سنگ.

پس کفسابی یا سنگسابی پرداخت با استفاده از ابزار ساینده پد بدون لایه‌برداری عمیق و اجرای ناخنک گیری از روی سنگ، یک لایه سطحی از روی سنگ و برمی‌داره و یک لایه جدید از اونو پرداخت می‌کنه، این کار با کم‌ترین کثیف کاری، در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت انجام می‌شود.

کفسابی پرداخت طی 4-8 مرحله ساینده ساب انجام میشه که تعداد اون نسبت به جنس سنگ کم و زیاد میشه.

کفسابی پرداخت چگونه اجرا می‌شود؟

اصلا قرار نیست اتفاق شگفت انگیزی بیفته یا دستگاه و ابزار جدیدی استفاده بشن، مثل سنگسابی در تهران کفسابی پرداخت با استفاده از لقمه‌های پد و اسفنجی برای ساییدن سنگ استفاده می‌شن، در گذشته چنین کاری قابل انجام نبود، چرا که لقمه‌های کفسابی همگی سنگی بودن، زمانی که می‌خواستیم اونو روی سنگ بکشیم در چشم بهم زدن همه ساینده خورد می‌شد و از بین می‌رفت که خسارت سنگینی را برای کفساب‌ به بار می‌آورد.

همچنین براق کردن سنگ با اون ساینده ها زمانی که ناخنک داشت تقریبا غیر ممکن بود، نشدنی.

ساینده های پد بخاطر جنس نمدی که دارند همزمان با بالا پایینی سنگ زیر دستگاه تغییر شکل داده و از خورد شدن آن‌ها جلوگیری می‌شود، همچنین قدرت سایندگی بالا در پستی بلندی سنگ یک نقطه قوت برای این ساینده‌ها است، مقدار تراش از روی سنگ با این ابزار حداکثر نیم میل است، و اگر مقدار سیاهی یا سوختگی بیشتر از آن باشد باید همانند کفسابی در کرج ساب کامل روی سنگ اجرا شود.

سنگسابی پرداخت برای پارکینگ

کفسابی پرداخت در ادامه بعد از لایه برداری به مرحله دوم خود می‌رسد، به دلیل اینکه این ساب لایه کامل از روی بندها را برنمی‌دارد ممکن است کمی از سیاهی‌ها در لابه‌لای بندها باقی بماند، برای از بین بردن آن در مرحله دوم از ساب شروع به سابیدن سنگ با لقمه فرچه سیمی می‌کنیم، این فرچه تمامی کثیفی و سیاهی ها را از روی سنگ برداشته و سطح را کاملا تمیز می‌کند.

بعد از اجرای فرچه شویی در مرحله سوم از ساینده پد 300 استفاده می‌کنیم که شفافیت جزیی را روی سنگ تشکیل می‌دهد.
البته از لقمه‌های 300بیشتر در کفسابی راه‌پله استفاده می‌شد، که در اینجا نیز کاربرد دارد.

این لقمه تمام جرم و کثیفی‌ها مانده از قبل را تراش داده و سطح را کامل تمیز و یکدست می‌کند، تا اگر ایرادی روی سنگ مانده است به چشم دیده شده و رفع گردد.
در مرحله چهار از کفسابی پرداخت به ترتیب از لقمه‌های 420اتویی که در کفسابی بتن هم کاربرد دارد و لقمه 500 پفکی که برای کفسابی پارکینگ مناسب است استفاده می‌کنیم.
پس از اجرای این دومرحله به مراحل آخر کار کفسابی پرداخت نزدیک ‌می‌شویم، در آخرین مرحله از ساب یک گونی نخی به اندازه دومتر یا سه عدد نمد را زیر دستگاه بسته و از پودر ایتالیایی برای براق کردن سنگ استفاده می‌کنیم.

کفسابی پرداخت در تهران

اجرای کفسابی پرداخت برای اکثر سنگ‌ها ممکن است، که گرانیت نیز از این قائده مستثنی نیست، اما بهترین کار و مطمعن ترین کف سابی در تهران اجرای ساب کامل است که در کفسابی ساختمان با آن پرداخته شد و اهمیت های آن را گفتیم.

اما به هر دلیلی نیاز به انجام این کار دارید، بهتر است که به چند نکته توجه داشته باشید.
این ساب به تنهایی برای سنگ‌های است که از قبل کفسابی شده است و برای سطوحی است که معمولا برق سه‌فاز ندارند و با تک فاز این کار انجام ‌می‌شود.

اگر سطح عاری از هرگونه سیاهی و سوختگی از من و انواع شوینده باشد، جوابگوی صدرصد کفپوش است، اما اگر سیاهی اسید روی سنگ باشد این ساب نیز بصورت موقت روی سطح انجام می‌شود.

کفسابی پرداخت در تهران

قیمت کفسابی پرداخت

کفسابی پرداخت و قیمت اون به چند تا نکته ریز و درشت بستگی داره که خیلی هم مهم هستن.
به عنوان مثال کفسابی پرداخت برای صدمتر سنگ گرانیت که کف سابی نشده است، 2میلیون تومان هزینه دارد، اما اگر سطح کفسابی شده باشد قیمت آن به 1500 کاهش میابد.
در اکثر کفپوش‌ها قیمت ساب پرداخت به صورت متری محاسبه می‌شود.
قیمت کفسابی در تهران برای پرداخت سنگ‌ها قبل از رویت کار اعلام ‌می‌شود و درصورت نیاز چند متر از کار به عنوان نمونه اجرا می‌شود.

کفسابی پرداخت چه زمانی باید انجام شود

انجام این ساب در هر زمانی ممکن است، چه موقعی که سنگ و فرش می‌کنید چه چند سال بعد از اون، اصلی ترین دلیل انجام این ساب معمولا بیشتر برای تمیزی و براقیت سنگ هستش و اساسا لایه کاملی و از روی سنگ تراش نمی‌ده، اما کیفیت کاری که ارائه می‌کنه.
به مراتب بالاتر از فرچه شویی و کفشویی هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *