کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی در تبریز 3روش تشخیص متخصص کفسابی بصورت اصولی

در این مقاله می‌خوانید

کفسابی درتبریز

کفسابی در تبریز با استفاده از دستگاه‌های تک و سه‌فاز انجام می‌شود، نحوه انجام ساب برای انواع سنگ‌ها باتوجه به موقعیت کفپوش‌ سنگی: آپارتمان، پارکینگ، راه‌پله، سالن، سوله متفاوت است.

برای اینکه بتوانیم یک کار با کیفیت را در کنار نگه‌داری از شرایط کنونی کفپوش‌های خود داشته باشیم، کفسابی در تبریز یکی از کارهای است که می‌شود با بهره گیری درست از آن در حفظ و نگه‌داری از سنگ‌ها یک قدم از دیگران جلو بی‌افتیم.

کفسابی با تراش سنگ، و اجرای اصولی مراحل ساب یک لایه از روی سنگ را برداشته و یک لایه جدید از آن را متناسب با شرایط سنگ پرداخت و براق می‌کند.
براق کردن سنگ بالاتر از کارخانه منافظ سنگ را کامل پوشانده و از جذب سیاهی در خورد سنگ جلوگیری می‌کند.

برای اینکه مقدار آسیب وارده به سنگ را به حداقل برسانیم می‌توانیم از کفسابی با مواد اپوکسی و نانو برای سنگ‌های گران قیمت در تبریز استفاده کنیم.

چرا برای کفسابی در تبریز از دو مدل دستگاه تک و سه‌فاز استفاده می‌کنیم؟

۱-بهترین شکل انجام ساب با دستگاه سه‌فاز است زمانی‌که محوطه شما دارای برق سه‌فاز نباشد، متخصص‌ کفسابی باید از سابزن تک‌فاز برای انجام کار کفپوش‌ها استفاده کند.

کفپوش‌هایی‌ همانند (گرانیت، لاشه، سنگ، بتن واش ) اگر نیاز به عملیات لایه‌برداری و ترمیم داشته باشند حتما باید از دستگاه سه‌فاز استفاده شود.

در صورت نبود برق‌سه‌فاز انجام  لایه‌برداری با تک‌فاز مسیر نخواهد بود و فرد متخصص باید از عملیات کف‌شویی با دستگاه‌های بخارشو یاتک فاز صنعتی استفاده کند.

قیمت کفسابی در تبریز

قیمت کفسابی در تبریز بستگی به (جنس، ابعاد، وضعیت حال حاضر سنگ )دراد.

ارزیابی قیمت در کفسابی با یک متراژ و جنس سنگ مشخص نمی‌شود، باید مشخص شود که جنس سنگ و رنگ آن چیست، متراژ آن چقدر است، و چه نوع سابی باید روی آن اجرا شود.
شرایط کنونی سنگ یعنی قبلا کفسابی شده است یا نه در محاسبه قیمت آن تاثیر دارد.
برای اینکه بتوانیم بهترین کار را با بالاترین کیفیت روی سنگ‌های خود اجرا کنیم.
ابتدا باید از کفساب کار درخواست کنیم حدالامکان در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و شرایط کار با قیمت دقیق آن را اعلام کند.

چه زمانی نیاز به سنگسابی در تبریز داریم

فرقی نمی‌کند سنگ‌ها نو باشد یا کهنه تازه کار کرده باشید یا قبلا، اگر شما کفپوش‌های خود را تازه کار کرده باشید سنگ‌ها براقیت لازم را دارند.
اما اگر کمی بیشتر دقت کنید، یک مشکل‌ اساسی وجود دارد بند ها یا اصطلاحا ناخنک‌های بین سنگ‌ها، شما اگر با بهترین پارامترها و جدید ترین ابزارها سنگ‌های خود را فرش‌ کنید بازهم ناخنک بین بندها از بین نخواهد رفت در همچین شرایطی کفسابی در تبریز می‌تواند ناهمواری سنگ هارا مرتفع کند.
زمانیکه استاد کار شروع به کف سابی  می‌کند یک میل از روی سنگ را تراش می‌دهد، در مرحله دوم یک دست بتنه کامل روی تمامی سنگ‌ها با استفاده از‌کارتک های آهنی‌کشیده می‌شود.

شایدبرایتان سوال پیش بیاید که،  به تازگی سنگ‌هایی که  فرش شده اند  را دوغاب داده‌ایم چه نیازی به بندکشی‌ دوباره هست؟

هنگامی که لایه‌برداری روی سنگ ها انجام می‌شود بسیاری از بندهایی که از بالا پر شده اند باز می‌شوند و نیاز به بندکشی دوباره خواهند داشت.
پس از بندکشی‌ سنگ‌ها، باید یک روز کامل بدون رفت آمد باشد تا بتنه کاملا خشک شود، در مرحله آخر فرد متخصص سنگ‌ها را طی ۸مرحله  ساب  پرداخت و سیقلی‌ می‌کند.

از دیگر دلایل استفاده از کف ساب، سنگ‌ها سیاه یا لک می‌شوند براقیت اولیه را ندارند با استفاده از مواد شوینده سطوح  خود را تمیز کرده‌اید، پس از گذشت مدت کوتاهی سنگ‌ها سیاه شده‌اند، در همچین مواقعی سنگ ساب می‌تواند ایراد سنگ‌هارا برطرف کند.

کفسابی در تبریز

کفسابی راه‌پله در تبریز چگونه انجام می‌شود ؟

کفسابی در تبریز برای راه‌پله با استفاده از لقمه‌های اسکاچی پت، با  دستگاه پله‌ساب انجام می‌شود.

همچنین سختی کار راه‌پله ها بخاطر دستگیر بودن بیشتر از قسمت‌های دیگراست.
به همین خاطر قیمت کفسابی راه‌پله در تبریز کمی بالاتر از قسمت‌های دیگر ساختمان است.

تاثیر کفسابی بر روی سنگ‌ها در تبریز چیست؟

کفسابی مزیت‌های زیادی برای کفپوش شما خواهد داشت:
۱-براقیت و شفافیت بالای سنگ‌ها
۲-گرفته شدن درز‌ها و سوراخ‌های روی سنگ
۳- بیشتر شدن طول عمر سنگ‌ها
۴-نظافت راحت تر سنگ نسبت به قبل
۵-آب گریز شدنا و در نتیجه دیر کثیف شدن سنگ.

بعد از کفسابی در تبریز تمامی مشکلات سنگ حل خواهد شد و دیگر نیازی به انجام کاری نیست؟

اگر صادقانه بخواهیم صحبت کنیم، پس‌از عملیات کفسابی تقریبا ۸۰درصد‌ مشکل سنگ‌ها حل می‌شود .
اما آن ۲۰درصد مابقی بخاطر چیست؟ بسیاری از افراد پس از انجام کار سنگ‌سابی بلافاصله شروع به نظافت سنگ‌ها با مواد شوینده می‌کنند.
سنگ‌ها بخاطر لعاب رویی حساسی‌که دارند با کم‌ترین مواد اسیدی دچار لک می‌شوند آن۲۰ درصد پس‌از‌ کفسابی نحوه نگه‌داری ازان‌ها خواهد بود.

نحوه نگهداری سنگ‌ها در تبریز

۱-حداقل هفته‌ای یک بار سنگ‌ها با آب و ریکا و طی نخی‌ نظافت شوند.
۲-در‌ نظافت سنگ‌ها از هیچ‌گونه مواد اسیدی استفاده نکنیم.
۳-از ریختن، چای‌، آب لیمو، سرکه روی سنگ خودداری کنیم.
۴-از‌قرار دادن اجسامی که احتمال آب رفتن زیر آن‌ها وجود دارد، همانند گلدان‌ها، بر روی سنگ‌ خودداری کنیم (زیرا ماندن آب‌هم در دراز مدت روی سنگ موجب لک شدن آن می‌شود)

۵-به هیچ عنوان هنگام نظافت سنگ‌ها از اسکاچ و یا سمباده‌ها استفاده نکنیم.

تمامی مواردی که گفته شد قبل و بعد کفسابی باید رعایت شوند و درصورت عدم بی توجهی، سنگ‌های شما دچار لک خواهند شد.

سنگسابی در تبریز

 فرد متخصص برای انجام کفسابی در تبریز
نحوه تشخیص فرد متخصص؟

فردی که می‌خواهد برای شما کار ساب انجام‌دهد در تماس اولیه، با دانستن متراژ، نوع سنگ، باید قیمت تمام شده را به شما بگوید اگر بخواهید از نحوه کار متخصص خود مطمعن شوید همانور که در کفسابی در تهران گفتیم  می‌توانید از او درخواست نمونه کار بصورت اینترنتی یا شفاهی بکنید.
صدرصد فرد متخصص در هر کجای تبریز نمونه کار‌های فراوانی خواهد داشت همچنین سن فرد متخصص نشان از تجربه یا بی تجربگی او نخواهد داشت.
کفسابی در تبریز نیاز به مهارت، حوصله، ابزار کامل، و دستگاه  سالم دارد، سن و سال فرد در کیفیت کار او تاثیری  نخواهد داشت.

همچنین فرد متخصص و آگاه به امر کفسابی در تبریز در وهله اول تمامی سوالات و دغدغه های شما را بخوبی درک و جواب کامل به سوالات شما را خواهد داشت.

نحوه تشخیص درست کفسابی خوب پس‌از‌ اتمام کار:

۱-براقیت یک‌سان تمامی کفپوش‌‌ها اگر محوطه شما دارای نور زیادی باشد به شما کمک خواهد کرد تا متوجه این موضوع شوید.
۲-روی سنگ‌ها نباید هیچ خط و خش و اصطلاحا موجی دیده شود.
۳-اگر گوشه دیوار ها اندازه ۳تا ۸سانت کمی متفاوتتر از وسط کار شما باشد جای نگرانی نیست و به این معنی نیست که کار شما درست انجام نشده است دستگاه‌های کفسابی در تبریز به خاطر گرد بودن صفحه پایینی گوشه‌های کار را ساب نمی‌زند.

گوشه‌ها باید با ساب دستی تمیز شود و همانند وسط کار براق نخواهد شد.

همچنین می‌توانید از متخصص خود بخواهید که گوشه‌های کار را با دستگاه مخصوص پله‌ساب انجام دهد که هزینه آن جداگانه محاسبه می‌شود.

کفسابی نانو و کفسابی رزین در تبریز چیست؟

کفسابی با رزین در تبریز جزو مرحله دوم ساب است و برای بندکشی استفاده می‌شود.

برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند که رزین برای براقیت در ساب استفاده می‌شود که این باور غلط است و رزین‌ها فقط برای بندکشی سنگ‌ها استفاده می‌شوند.

کفسابی با نانو  لقمه آخر پس از پرداخت می‌باشد منظور از ان یک مایع غلیظ برای براقیت نمی‌باشد و نانو ساب یک مرحله از براق کننده‌های سنگ است که برای آب گریز کردن سطوح استفاده می‌شود.

کفسابی تبریز

 هزینه سنگسابی در تبریز با اطراف آن یکسان است

هزینه کفسابی در تبریز و اطراف آن یک‌سان است، و تنها هزینه رفت و آمد روی کار محاسبه می‌شود اگر محل شما بیشتر از یک روز زمان ببرد.
باید یک جای خواب برای متخصصان خود تعبیه کنید تا هزینه رفت و آمد هم از روی کار کم شود.

سنگسابی سنگ در تبریز

فرق دستگاه ساب‌زن اکسپاندر و دستگاه کفسابی چیست

دستگاه‌های اکسپاندر در مدل‌های مختلفی وجود دارند برای استفاده از این دستگاه‌ها باید محیطی که نیاز به کفسابی  دارد بالای ۶۰۰متر مربع باشد تا این ماشین  بتواند کار خود را به خوبی انجام دهد.
این دستگاه‌ها بخاطر حجم و وزن بالا همچنین بخاطر ۶ کله بودن کار را سریع تر و با کیفیت تر انجام می‌دهند.
اما دستگاه‌های کفسابی تک و سه‌فاز برای تمامی محیط‌های کوچک و بزرگ و متوسط کارایی دارند و هیچ محدودیتی برای ان وجود ندارد.
فرق عمده این دو دستگاه اکسپاندر شش کله و سه‌فاز ۳کله است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دستگاه های صنعتی تک و سه‌فاز سنگسابی ساخت تبریز خودمان است کیفیت و استحکام بالایی دارند و مقاوم است همچنین توانایی استفاده از تمامی لقمه های کفسابی را دارد.

دستگاه‌های اکسپاندر اکثرا برای سوله‌های هم‌کف که  درب ورودی آن‌ها بزرگ و سطح کفپوش‌ وسیع‌تر است استفاده می‌شود.
نیل ساب تمامی دستگاه‌ها را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار میدهد.

قیمت کفسابی با دستگاه اکسپاندر

به خاطر استعلاک بالاتر، و استفاده از لقمه و ابزار گران‌تر  قیمت ساب آن از کفسابی با دستگاه صنعتی بالاتر است.
از مزایای ساب دستگاه اکسباندر:

 • انجام کار در زمان کوتاه.
 • کیفیت بسیار بالای ساب

ماشین ساب اکسپاندر ۶۵۰یکی از بهترین مدل‌های این دستگاه است که در کفسابی بیشترین کاربرد و استفاده را دارد.
همچنین اکسپاندر پله‌ساب، کورین‌ساب، کف‌شور، بخارشوی هم وجود دارد.

ایا کفسابی موزاییک پارکینگ صدمتری با اکسپاندر قابل انجام است؟

بله قابل انجام هستش اما استفاده از این دستگاه هزینه بالاتری دارد و برای متراژ‌های پایین و سنگ‌های همچون موزاییک بهتر است  سه‌فاز صنعتی درخواست کنید .

تفاوتی بین سابزن در تبریز و کفسابی در تبریز وجود دارد؟

خیر هر دو یک کار مشترک با دو تعریف متفاوت است کفسابی، سنگسابی و سابزن هر سه، یک کار مشترک با یک نوع دستگاه و یک مدل لقمه را انجام می‌دهند و تفاوتی بین آن ها وجود ندارد.

سنگ‌های معروف در تبریز برای کفپوش و کفسابی

استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز نیز معادن سنگی زیادی در در خود جای داده‌اند که اگر بخواهیم یک به یک راجب آن‌ها صحبت کنیم، هرکدام یک مقاله و فصل جداگانه دارد، اما معروف ترین سنگ‌های که در این استان فرآوری می‌شود و برای کفپوش و دیوار ها بسیار مناسب است، مرمریت بجستان و مرمر سبز است.

این سنگ‌ها جنس استخوانی دارد و توسط شرکت سنگاب آذرشهر استخراج و فرآوری می‌شود.
قیمت مناسب ابعاد مختلف آن و رنگبندی زیبای آن می‌تواند هر بیننده‌ای را مجاب به خرید کند.
از جمله مزایای این سنگ‌ها: مناسب برای تمام فضاها است، نفوظ آب کمی دارد، بسیار سازگار با آب و هوای گرم و معتدل است، ساب پذیری خوبی دارد و صیقل خوبی در دستگاه برمی‌تابد.

بخاطر جنس استخوانی که دارد طی 9 مرحله ساب پرداخت می‌شود، و با اپوکسی رنگ پذیری بالای می‌گیرد، در کفسابی در تبریز برای سنگ مرمر سبز و مرمریت بجستان اپوکسی برای بندکشی بسیار مناسب است، چرا که همرنگ سنگ شده و براق می‌شود، البته در کارخانه این سنگ از رزین برای پرکردن حفره و خلل فورج آن استفاده می‌شود، اما در کفپوش بخاطر براق کردن فضای بین دوسنگ یا همان درز سنگ بهتر است از اپوکسی استفاده شود تا نمای خوبی به کفپوش ببخشد.

قیمت کفسابی سنگ مرمر و سنگ مرمریت بجستان، در متراژ بالای صد متر برای هر متر از 110هزارتومان شروع می‌شود، قیمت مواد درصورت رزین توسط کفساب و در صورت اپوکسی توسط کارفرما باید تهیه شود.
مدت زمان ساب این سنگ برای صد متر در سه روز و برای پرداخت آن در یک روز انجام می‌شود.
کفشویی برای این سنگ‌ها قابل انجام است و براقیت آن را از بین نمی‌برد.

سنگ بجستان کفسابی در تبریز

کفسابی سنگ مرمر در تبریز

مرمر ابعاد شکل های گوناگونی دارد، از آنجایی که تبریز یکی از شهرهای مهم و تاریخی کشور عزیزمان ایران است، استفاده از این سنگ‌های زینتی و زیبا در این شهر بسیار رواج دارد، کف سابی سنگ مرمر نیز در آنجا مهم است، سنگ مرمر بخاطر جنس استخوانی که دارد در 8 مرحله کفسابی و پرداخت می‌شود.

در ابتدای شروع ساب سنگ مرمر ابتدا یک لایه از روی آن تراش داده می‌شود، پس از آن بند سنگ باید بصورت کامل خالی شود، این خالی کردن بند با دستگاه برش ایتالیایی انجام می‌شود، این کار باید با مهارت انجام شود تا آسیبی به لبه های سنگ وارد نشود چرا که باعث از بین رفتن ظاهر زیبای سنگ می‌شود.

پس از خالی کردن بند باید بصورت کامل با جاروبرقی صنعتی تمیز شود، چرا که وجود ماسه‌های ریز داخل بند و اجرای رزین و اپوکسی روی آن باعث می‌شود پس از مدتی بند خالی شود.

برای بندکشی سنگ مرمر بهتر است از مواد اپوکسی استفاده شود، اپوکسی به دلیل جنس مقاوم و ظاهر زیبا و براقی که ایجاد می‌کند مخصوص سنگ‌های زینتی است، البته از دیگر مزایای آن عدم تغییر رنگ آن در دراز مدت است، مطمعنأ شما هم با این مشکل مواجه شده‌اید که بعد از گذشت چند وقت بعضی از رزین ها و مواد بندکشی تغییر رنگ می‌دهند اما اپوکسی از این قائده مستثنی است و تغییر رنگی ندارد.

کفسابی سنگ مرمر در تبریز

پس از اجرای مواد در داخل بند روی آن را با چسب های پهن پوشش می‌دهیم، این پوشش باعث صفت شدن مواد در جان بند می‌شود.
بعد از گذشت 48 ساعت باید از اول شروع به لایه برداری از پسماند مواد بندکشی و ترمیم سنگ با لقمه‌های پرداخت بکنیم.
این پرداخت و لایه برادی در سنگ مرمر 6 مرحله است، بعد از آن باید دو مرحله ساب ایتالیایی روی سنگ اجرا شود تا کاملا براق و یک‌دست بشود.

بعد از اتمام مراحل کفسابی سنگ مرمر در تبریز باید به یک نکته توجه داشته باشید زمانی که لقمه ایتالیایی روی سنگ اجرا می‌شود، این لقمه بخاطر جنس اسیدی که دارد باید با جزییات کامل اجرا شود، بعضی از افراد شناختی راجب مشکلات این ابزار روی سنگ ندارند و از خطرات احتمالی آن آگاه نیستند این ابزار اگر پس از اجرا مدت زمان زیادی روی سنگ بماند لعاب آن را کامل از بین برده و باعث خراب شدن مینای سنگ می‌شود و مراحل کفسابی باید از اول روی سنگ اجرا شود.

چسب سنگ برای کفسابی در تبریز

در کفسابی تبریز برای بندکشی محیط‌های کوچک بجای استفاده از بتونه‌های که خشک شدن آن‌ها کمی زمان بر است می‌شود از چسب سنگ استفاده کرد.

زمانی که سنگ دچار ترک و شکستگی عمیق می‌شود، بتونه و رزین شاید انتخاب درستی برای ترمیم این مشکلات از روی سنگ نباشد.

چسب سنگ بخاطر بافت محکمی که دارد زمانی که در شکستگی و ترک به کار گرفته می‌شود و خشک می‌شود، همانند جنس سنگ خشک شده و ترک را به خوبی پوشش می‌دهد.

استفاده از چسب سنگ برای کفسابی در تبریز مناسب یک دو یا چند سنگ در فضا است، اگر مقدار فضای شکسته بیشتر از چند متر باشد استفاده از این مواد ممکن نیست، چرا که سختی بالای آن زمانی که نیاز به تراش و ترمیم پس از اجرا با کفسابی دارد، زمان بر بوده و ساینده زیادی مصرف می‌کند.

قیمت چسب سنگ کمی بالاتر از رزین و بتونه بوده و مقدار حجم آن نیز کم‌تر از مواد رزین است.

از این مواد نه تنها برای ترمیم و بندکشی سنگ بلکه برای ترمیم بتن و موازییک نیز می‌‌شود استفاده کرد.
اگر در پله‌ها گوشه‌ای از سنگ شکسته باشد این چسب انتخاب خوبی برای چسباندن سنگ است.

بخاطر مواد افزودنی که دارد زمانی که مخلوط می‌شود باید تا یک دقیقه استفاده شود در غیر اینصورت خشک شده و دیگر کاربردی نخواهد داشت.

چسب سنگ را در ایران شرکت‌های مختلفی تولید می‌کند که همگی آن‌ها در نوع خود خوب بوده و کارایی درستی دارند.

چسب سنگ برای ترمیم سطوح

نحوه اجرای چسب سنگ برای ترمیم سطوح

اگر در هر قسمتی از سنگ خود که دچار شکستگی شده و ظاهر آن زشت شده است، برای اینکه بهترین کیفیت را از این کار داشته باشیم، ابتدا باید سطحی که نیاز به ترمیم دارد کامل شستشو شود.

شسشتوی سنگ باید با دستگاه انجام شود، اگر سنگ مورد نظر در فضای داخلی و روی زمین فرش شده است، بهتر است یک لایه از روی شکستگی تراش داده شود.

در مرحله دوم باید سنگ کامل خشک شود و داخل شکستگی با دستمال و سشوار خشک شود.

سپس چسب سنگ با هاردنر مخصوص خود مخلوط شده و با کاردک مخصوص که در داخل جعبه آن قرار داده شده است روی سطح با کمی محلول شل اجرا شود.

بعد از اجرای کامل حداقل پنج دقیق به آن زمان دهید تا مواد کامل در خورد شکستگی نفوظ کند سپس دوباره روی آن را با چسب پر کنید، این کار باعث می‌شود تا تمام خلل و فورج‌ها به خوبی پر شود.

برای اینکه نتیجه بهتری از این کار داشته باشیم، چسب سنگ را حداقل یک میل بالاتر از سنگ اجرا کنید.

در مرحله آخر با دستگاه کفسابی سنگ را تراش داده و سطح آن را صاف و صیقلی کنید.

چسب سنگ برای کفسابی در تبریز همانند اپوکسی براق می‌شود و پرداخت آن همانند دیگر قسمت‌های سنگ صیقل می‌شود.

کفسابی موزاییک در تبریز

اکثر سازه‌های قدیمی در شهر بزرگ تبریز سنگ‌های موزاییک است، موزاییک در طرح‌ها و شکل‌های مختلفی ساخته و توزیع می‌شود بخاطر جنس سیمانی که دارد شکننده است و کمی زود آسیب می‌بیند.
از کفپوش‌های موزاییکی باید به خوبی مراقبت کرد مهم‌ترین عامل در آسیب به موزاییک روغن ماشین است.
روغن خیلی زود در جان موزاییک نفوظ کرده و رنگ آن را عوض می‌کند.
کفسابی موزاییک در تبریز حتی هرگونه روغن و سیاهی را از بین می‌برد و یک سطح کاملا و صاف و صیقلی را در محیط اجرا می‌کند.

کفسابی موزاییک در تبریز

کفسابی در بستان آباد؟

تیم کفسابی نیل خدمات کفسابی و سنگسابی خود را در شهرستان‌های آذربایجان نیز به هم‌شهریان خود ارائه میکند.

سنگسابی در تبریز و دیگر شهرهای آذربایجان غربی و
 شرقی به یک شکل و شمایل انجام می‌شود و هیچ تفاوتی با جاهای دیگر ندارد.
تمامی دستگاه‌های کفسابی در تبریز و جلفا و مرند شبستر یکی است و تمامی متخصصان دارای کارت مهارت و بیمه حوادث است و شما عزیزان هیچ مسولیتی در قبال کارکنان این شرکت ندارید.

16 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر آیا سنگ های که روی آن هارا اسید سیاه کرده و با هیچ موادی پاک نمی‌شوند هم کف سابی میشود و آیا تاثیری دارد ؟

 2. سلام و درود خدمت تیم نیل ساب
  سنگ های خانه ما، به واسطه ریختن اسید سیاه شده و جرم گرفته اند آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود دارد؟

 3. سلام چندین مدته که در پارکینگ های ما طی رفت و آمد ماشین رد لاستیک ها میمونه هرکاری هم میکنیم پاک نمیشود،راه حل لین مشکل چیست،لطفا راهنمایی کنید

 4. سلام ما سهند هستیم صدمتر کفپوش هست گرانیت می‌تونید اینجا هم برای انجام کار بیاید

 5. سلام وقت بخیر خسته نباشید من چند تا سوال که فکر میکنم برای اکثر عزیزان مهم باشه میخواستم از خدمتتون بپرسم.
  اولین سوال من این هست که آیا مواد شوینده سنگ را خراب می‌کند؟
  دومین سوال اینکه سنگی که روی اون رسوب آب بسته رو با چه موادی میشه تمیز کرد؟
  و سوال سوم که مهم تمرین سوال من هست اگر بخوام سنگ‌های موزاییک و براق کنم کفسابی در تبریز می‌تونه کمکی به موزاییک‌ها بکنه ممنون میشم پاسخگو باشید.

  1. سلام وقت بخیر
   1-بله استفاده از هرگونه مواد شوینده برای انواع سنگ بجز گرانیت و سرامیک، لعاب آن را از بین برده و سنگ را مات می‌کند.
   2-رسوب آب معمولا در سنگ‌های آهکی دو میل و در سنگ‌های استخوانی یک میل نفوظ ‌می‌کند، تمیز کردن اون به صورت دستی یا بامواد ممکن نیست، و باید کفسابی و لایه برداری انجام بشه.
   3-موزاییک یک کفپوش سیمانی هست و براق کردن اون از نظر ما زیاد توصیه نمی‌شود از بابت هزینه‌ای که نیاز دارد.
   موزاییک تا شصت درصد همانند سنگ براق می‌شود.

 6. سلام خدا قوت ما چندتا از سنگهای پارکینگمون رو بخاطر نشتی لوله آب کندیم، بعد از گشت و گذار فراوان موفق شدیم مشابه اونو پیدا کنیم بچسبانیم حالا بین سنگ‌ها یک دو رنگی ایجاد شده میخواستم ببینم کفسابی میتونه کمکی به ما بکنه

  1. سلام احتمالا قبلا سنگ‌ها سابیده شده بودن الان که کندین و دوباره نصب کردین ناخنک های بین سنگ باعث شده تا دورنگی به وجود بیاد.
   برای اینک این مشکل برطرف بشه می‌توانید با کفسابی در تبریز کامل این مشکل و برطرف کنید.

 7. سلام امدید تبریز سنگ‌های خانه من را سنگساب کردید الان پنج ماهی گذشته چون پیامتان را دیدم مبنی براینکه بیایم و نظرم را بگویم، سنگ‌ها براق و یک شکل شدن نور به خوبی روی سنگ انعکاس دارد.
  تنها دوعدد ازبندها بازشده است که ان هم بخاطر شل بودن ملات زیر سنگ‌ها بود.
  در کل من از کیفیت وقیمت کار راضی بودم سپاس گذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *