کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کفسابی لوکس| بررسی و تحلیل ساب زنی در خانه‌های گران قیمت(0تا100)

در این مقاله می‌خوانید

کفسابی لوکس چیست؟

کفسابی لوکس؟ نام آن بیشتر شبیه یک تبلیغات است تا یک مدل از خدمات ساب زنی، کفسابی همانند محله‌های شهرها نیست که یک بخشی از آن گران‌قیمت و لوکس باشد، و بخش دیگر آن قیمت پایین و ضعیف.

تمامی کارهای که در کفسابی انجام می‌شود بسته به هزینه مستقیمی دارد که شما برای آن پرداخت می‌کنید.
کف سابی لوکس در واقع یک دروغ شیرین است، البته که ساب‌های متعددی وجود دارد که ما به کمک آن‌ها می‌توانیم سنگ‌ها را براق‌ تر از سورت کارخانه‌ پرداخت و صیقلی کنیم.

اما اینکه بخواهیم برای آن یک نام جداگانه با عنوان کفسابی لوکس داشته باشیم و بخواهیم برای آن قیمت جداگانه‌ای در خواست کنیم، درست نیست و باید اصلاح شود.

امروز در کفسابی نیل به بررسی و تحلیل کفسابی لوکس در خانه‌های گران قیمت که اغلب در تهران آن‌ها را میبینم پرداخته و راجب آن بحث خواهیم کرد.

اگر علاقه مند و دغدغه مند این چنین مسائل هستید تا انتها با ما همراه باشید، قصد و نیت ما تخریب جلوه این عنوان نبوده و نیت اصلی عنوان صحیح آن برای عموم است.

کفسابی لوکس

بررسی و تحلیل کفسابی لوکس و اینکه چقدر به حقیقت نزدیک است!

کفسابی لوکس یک عنوان نادرست است، بیاید باهم رک و پوست کنده صحبت کنیم، مگر زمانی که شما درخواست کفسابی برای هر قسمتی از خانه یا محل کار خود را می‌دهید، انتظاری بجز شیک و زیبا شدن کفپوش خود را دارید؟
مگر قرار است که سنگ‌ها را شستشو دهیم؟ خب اگر قرار بر یک نظافت ساده باشد که چه نیازی به کفسابی است، همان نظافت دستی را برای سنگ انجام می‌دهیم.

پس هر کدام از ما در هر کجای تهران یا ایران که باشیم زمانی که درخواست خدمات کفسابی را داریم نیاز به یک خدمت نوین و ویژه برای سنگ و سرامیک‌های خود داریم.
از این رو خواسته ما برای هر سنگی که داشته باشیم کم‌تر از کفسابی لوکس نیست و دوست داریم که کفپوش‌های مان لوکس و براق شود.

همانطور که برای کفسابی در تهران نیز گفتیم، کفسابی برای بازسازی، ترمیم و نو کردن سنگ‌های که جلای آن از بین رفته یا شکستگی های روی آن ایجاد شده است استفاده می‌شود.

مطلب مرتبط:  نماشویی چیست و چه کاربردی دارد (0تا100)

بیشتر بدانید: کفسابی در پاسداران

همچنین بخش اصلی و درست کفسابی برای سنگ‌های است که به تازگی فرش شده و نیاز به لایه‌برداری و ترمیم بندهای که با انواع بتونه پر شده است دارد.

از این رو درخواست کفسابی برای جلای بهتر و بالابردن دوام بیشتر سنگ در مقابل رفت و آمدهای روزمره خودمان است.
اما در این میان افرادی هستند که با توجه به نا آگاهی مردم، یک‌سری عنوان و پیشوند و پسوند خاص را برای شغل‌های خود استفاده می‌کنند تا آن خدمت را متمایز کنند.

در حالی که در حالت عادی نیز باید همین مراحل برای کار اجرا شود و نیاز به هزینه اضافی نیست.

تحلیل و بررسی کفسابی لوکس

تفاوت کفسابی اصولی و کفسابی لوکس چیست؟

برای درک بهتر این مطلب با یک مثال موضوع را برای شما عزیزان بازتر شرح می‌دهم.
فرض کنید که ما یک کفپوشی داریم که سنگ‌های آن دهبید است، فرقی هم نمی‌کند که در منطقه یک هستیم یا منطقه بیست و دو.

اگر بخواهیم به پیشینه کفسابی سنگ دهبید در کارخانه برگردیم، که اصولی‌ترین مقدار ساب و بیشترین و بهترین ساب هرسنگ را روی آن اجرا می‌کند.

در کارخانه برای براق کردن و به حداکثر رساندن جلای سنگ دهبید روی آن 12 مرحله کفسابی را انجام می‌دهند که در کفسابی کرج نیز به این موضوع پرداختیم.

ساب کارخانه زمانی روی سنگ به اتمام می‌رسد که به حداکثر جلای خود رسیده باشد، همچنین مرغوب‌ترین ساینده‌ها ابتدا در کارخانه استفاده می‌شود در آنجا به کار گرفته می‌شود سپس به دست کفساب خانگی می‌رسد.

حال تصور کنید شما به هر دلیلی نیاز به کفسابی لوکس به قول دوستان در خانه‌ خود دارید که کفپوش آن نیز همین دهبید است، فرقی هم نمی‌کند که سنگ شما در چه وضعیتی است، سیاه، کدر یا مات.

در حالت عادی برای کفسابی اصولی این سنگ باید 12 مرحله ساب آن که به ترتیب در پایین اشاره می‌کنیم باید اجرا شود.

 • 46البرز یا زانتیا
 • 60البرز یا زانتیا
 • 100پد یا اتویی
 • 200پد یا اتویی
 • 300پد یا اتویی
 • 500پد اسفنجی
 • 600پد اسفنجی
 • 1000پد اسفنجی شاین
 • 3000پد اسفنجی شاین
 • 6000پد اسفنجی شاین
 • 12000پد اسفنجی شاین
 • تیناکس(tinax) پولیشر(policher)
مطلب مرتبط:  کفسابی کارخانه و سوله مزیت‌های آن

12 مرحله کفسابی لوکس یا اصولی دهبید است که باید روی آن اجرا شود، بعد از اتمام این مراحل، البته اجرای درست و اصولی آن که در کفسابی تبریز گفتیم، سنگ شما به قدری براق خواهد شد که کم‌ترین نورها در سقف روی آن انعکاس خواهد خورد که نیازی به اضافه کاری نخواهید داشت.

حال در چنین شرایطی شما درخواست کفسابی لوکس با داشته‌اید؟ من به عنوان فردی که 10 سال است کار کفسابی انجام می‌دهم در چنین شرایطی دیگر نمی‌دانم که باید چه مرحله‌ای از ساینده را روی سنگ اجرا کنم تا آن را کفسابی لوکس بنامم.
چرا که بیشتر از این مراحل برای این سنگ دیگر افراط و هزینه اضافه است.

اگر بخواهیم روی آن ساب بکشیم، شاید بیشتر از ده مرحله دیگر وجود داشته باشد اما هدف فقط کشیدن تعداد زیادی ساینده روی سنگ نیست و باید تغییری هم ایجاد شود که بعد از مرحله تیناکس دیگر تغییری به آن شکل که بخواهد نظر شمارا تغییر دهد ایجاد نخواهد شد.

بهترین روش‌ها برای اجرای براق‌تر کفسابی لوکس چیست

در این میان که برای کفسابی لوکس سرچ‌های انجام داده‌اید نکاتی است که شاید دانستن آن‌ها کمک زیادی بهتان بکند.
در کفسابی روش‌هایی وجود دارد که می‌توان با بهره گیری از آن‌ها کیفیت کار اجرایی را بالاتر برد، اما این بازهم به آن معنا نیست که بخواهیم نام آن را کفسابی لوکس بگذاریم.

شاید یکی دوست داشته باشد زمانی که یک کار با کیفیت بالا اجرا کرده است، در تشبیه آن بگویید کفسابی لوکس انجام شده است همانند داستان کفسابی ایتالیایی یا کفسابی نانو اما قرار نیست هزینه اضافه‌ای پرداخت کنید.

رزین و اپوکسی از جمله موادی هستند که در کیفیت کار اجرایی تاثیرگذار هستند، به عنوان مثال اگر همان سنگ دهبید و ساب دوازده مرحله‌ای را با مواد بتونه اجرا کنیم، براقیت حاصله همان اندازه‌ای که گفته شد خواهد بود چراکه بتونه براقیت سنگ را کم یا زیاد نخواهد کرد.

اگر این کار با رزین انجام شود تقریبا تاثیر 5% روی کیفیت کار خواهد گذاشت.
اما اگر کار اجرایی با اپوکسی انجام شود، حدود 15% کیفیت بالاتری را تجربه خواهیم کرد چرا که اپوکسی یک ماده شفاف و براق شونده با ساینده های کفسابی است. و در کیفیت کار بندها و روی سنگ که شکستگی وجود دارد بسیار تاثیر گذار است. این مسئله در کفسابی قم نیز بسیار مهم است.

مطلب مرتبط:  کفسابی در سراب سنگ ساب خورده بخریم یا ساب نخورده؟

سنگسابی لوکس

سنگسابی لوکس چیست و چقدر به واقعیت نزدیک است

سنگسابی لوکس یک تشبیه دیگر همانند کفسابی لوکس است که شاید بخواهند شمارا با آن فریب بدهند، هرساله اتحادیه کفسابان یک قیمت مشخص را برای کفسابی ارائه می‌کند، در لیستی که برای قیمت انواع سنگ داده می‌شود، هیچ پسوند و پیشوندی با عنوان کفسابی لوکس یا سنگسابی‌ لوکس در آن به چشم نمی‌خورد.

دلیل آن نیز بسیار مشخص و واضح است، خدمات کفسابی یک کار و خدمات لوکس است و نیازی نیست که آن را با چنین عنوان‌های متمایز نشان بدهیم.

در واقع زمانی‌که چنین عناوینی را به کار می‌بریم، من به عنوان یک درخواست کننده ته دل خودم یک دو گانگی ایجاد می‌شود که آیا این کاری که برای من اجرا کردند همان کفسابی لوکس بود…

با چنین تفکراتی شاید ذهنیت عمومی نسبت به یک شغل و خدمات به کلی تغییر پیدا کند.

هدف کفسابی نیل در تمامی این سال‌ها این بوده است که خدمات کفسابی را در تمامی نقاط ایران همچون کفسابی در زنجان با یک قیمت و کیفیت مشخص در جای جای ایران به هموطنان خود ارائه کند، تمامی خدماتی که برای کفسابی ارائه می‌شود لوکس بوده و کیفیت پایین کار دلایل متعدد دیگری می‌تواند داشته باشد.

اگر در هر قسمتی از خانه یا محل کار خود نیاز به خدمات کفسابی با کیفیت دارید با شماره‌های داخل سایت در ارتباط باشید.

مسیریابی کفسابی و نماشویی نیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

جهت ثبت درخواست خدمات و مشاوره رایگان تماس بگیرید