کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

ساینده 46 زانتیا چیست و چه کاربردی دارد

در این مقاله می‌خوانید

ساینده 46 زانتیا چیست؟

در هرکاری مهم‌ترین اصل آن شروع است، در هر شغل و حرفه‌ای که فعالیت می‌کنید، زمانی که می‌خواهید کار جدید را شروع کنید در ابتدای آن شاید باکمی سردرگمی و ابهام به آغاز آن بپردازید در کفسابی نیز این موضوع صدق می‌کند، اما از زمانی که ساینده 46 زانتیا برای شروع کار در کفسابی استفاده می‌شود آغاز را آسان تر کرده است.

در کفسابی اولین سابی که برای 80 درصد کفپوش‌ها استفاده می‌شود ساینده 46 زانتیا است، قبل از زانتیا ساینده 46البرز استفاده می‌شد، اما زمان انجام کار در آن بسیار طولانی بود.
کارایی این ابزار و ساینده‌ها همگی برای تراش اولیه از روی سنگ و بتن و موزاییک است.

تا زمانی که سنگ به درستی ناخن گیری نشود ادامه ساب‌زنی روی آن یک شوخی است.
اگر سنگ لایه‌برداری درست نشود انجام مابقی ساینده‌ها امکان پذیر نیست، تمام ساب‌های کفسابی بعد از تراش به زیرسازی درست 46 بستگی دارد.

این ابزار برای اینکه بهترین کارایی را در کفسابی داشته باشد، بهتر است ابتدا یک بار بصورت کامل اجرا شود، سپس عملیات بتونه کاری روی سنگ یا بتن اجرا شود.
در بهترین حالت ممکن برای اینکه نتیجه خوبی از این ساینده بگیریم بهتر است برای جمع کردن پسماند بتونه از روی سنگ از ساینده 46 زانتیا استفاده کنیم.

در لایه‌برداری این ابزار کمی زودتر از انتظار تمام می‌شود اما در جمع کردن پسماند بتونه برای یک محیط صد متری یک دست که سه عدد است کافی است.

برای اینکه بهترین استفاده را از این ساینده ببریم بهتر است بعد از تمام شدن اولیه این ساینده یک‌بار دیگر آن را با موکت تنظیم کرده و از آن استفاده کنیم.

ساینده 46 البرز

کارایی لقمه 46 زانتیا چیست؟

در کفسابی شروع کار با تراش دادن و لایه‌برداری انجام می‌شود، این لایه‌برداری مهم ترین مرحله کفسابی است، ساینده 46 زانتیا زبرترین الماس‌های ریز را در خود جای داده است، بخاطر جنس زبری که دارد لایه هر سنگی را در سریع ترین زمان تراش می‌دهد اما خوبی دیگری که دارد نه تنها لایه‌برداری خوبی انجام می‌دهد خط و خش درشتی نیز روی سنگ ایجاد نمی‌کند، در خدمات کفسابی برای تراس سنگ در ساب اول چند محصول و ساینده از سال‌های دور معرفی شده است.

لقمه 00و46 البرز، ساینده 60اتویی، ساینده 20.30.50 پد اما همگی آن‌ها در یک جای مشخص جوابگوی نیاز کفساب و سنگ بوده‌اند، ساینده 46 البرز در تمامی کفپوش‌ها استفاده شده و امتحان خود را پس داده است، در سنگ گرانیت نیز بعد از اتمام الماس‌ها مناسب‌ترین ساینده برای جمع کردن خط‌وخش‌های آن است.

ساینده 46 البرز در کفسابی انواع سنگ، بتن و موازییک کارایی صدرصدی دارد، از انجایی که در  کفسابی موزاییک و کفسابی پارکینگ و انواع سنگ مهم‌ترین اصل آن ناخن گیری است، ناخن گیری به تراش همسطح سنگ بایکدیگر گفته می‌شود یعنی بند سنگ با کناری خود یکسان باشد و بایک دیگر هم‌تراز باشد.

در لقمه 46البرز که قبل از ساینده 46 زانتیا استفاده می‌شد زمان انجام کار طولانی بود و سنگ‌ها به شکل دلخواه ناخن گیری نمی‌شدند، همچنین بخاطر عدم اجرای ساب اول درست، در ادامه کار باعث از بین رفتن مینای ساینده های بعدی می‌شد.

اما ساینده 46 البرز بخاطر ساختار درست و اصولی یکی از بهترین‌ها در شرکت این محصول است.
از دیگر محصولات کارخانه زانتیا می‌شود به ساینده های 60-80-120-220 نیز اشاره کرد که اگر ساینده‌‌های پد وجود نداشت می‌شد به ترتیب از آن‌ها استفاده کرد.

لایه‌برداری موزاییک با ساینده 46 زانتیا

لایه‌برداری موزاییک با ساینده 46 زانتیا

این ساینده برای تمام سنگ‌ها کاربرد دارد، بخاطر الماس‌های زبری که در آن به کار رفته است می‌تواند هر سطحی را تراش دهد.
اما در بعضی از سنگ‌ها استفاده از این ابزار کمی به صرفه نیست، هر ساینده‌ای با خوبی‌های که دارد یکی‌سری ویژگی منفی نیز دارد، البته این ویژگی‌ آن را نمی‌شود منفی نامید، ساینده زانتیا از لحاظ کارکرد کمی زود تمام می‌شود.

در بهترین حالت ممکن این لقمه برای سنگ حدود 25-30 متر را تراش می‌دهد، دلیل متفاوت بودن متراژ بسته به کم و زیاد بودن مقدار پستی بلندی سنگ است.

برای یک محیط صد متری که کفپوش آن سنگ است حدود 3 دست از این ساینده که با تنظیم مجدد از آن استفاده شده است کافی است.
قیمت هر عدد از آن در حال حاضر 40 هزارتومان است، که برای یک صد متر 360تومان باید هزینه ساب اول را پرداخت کرد.
برای موزاییک که جنس آن کمی ضعیف‌تر از سنگ است، حدود دو دست از آن کافی است.

اما برای گرانیت لایه‌برداری با این سنگ زیاد مناسب نیست، در کفسابی گرانیت بخاطر جنس آهنی که دارد، تراش اولیه با ساینده 46 البرز زیاد بصرفه نیست، در یک فضای صدمتری گرانیت حدود 12 دست یا 36 عدد از آن نیاز است تا کامل تراش داده شود.

برای لایه‌برداری از سنگ گرانیت بهتر است از الماس‌های مخصوص خود آن استفاده شود، اما در صورتی که گرانیت از قبل کفسابی شده است و نیاز به تراش زخیم ندارد ساینده 46 زانتیا انتخاب خوبی برای ساب اول در این زمان است.

در کفسابی بتن برای ساب اول این ساینده مناسب است، اما اگر شن ریزه بتن درشت باشد می‌شود از الماس مناسب بتن استفاده کرد، قیمت الماس موزاییک بالاتر از ساینده زانتیا است، اما هر سه عدد از آن حدود هزار متر محیط بانی را کفسابی می‌کند.

کفسابی با ساینده البرز 46 برای سنگ در پارکینگ

در پارکینگ‌ها بخاطر اینکه دست کفساب بازتر است، برای شروع و ساب اولیه ساینده 46 زانتیا بسیار مناسب است، در شروع کار این نوع ساینده کثیف کاری زیادی در کف زمین دارد، بخاطر سایش بالا و آب زیادی که باید مصرف شود هرچقدر که فضای کار باز تر باشد دست کفساب برای انجام کار بازتر است.

کفسابی پارکینگ که اهمیت زیادی از بابت سیاه نشدن سنگ دارد و با رفت و آمد ماشین سنگ سیاهی می‌گیرد هرچقدر که زیرسازی درستی انجام شود، مدت زمان سیاه شدن سنگ طولانی تر می‌شود.

ساینده البرز مقدار زیرسازی اصولی را رعایت کرده و کار را برای یک پرداخت شفاف و بی نظیر آماده می‌کند.
استفاده از 46 انجام کار را بسیار تسریع می‌بخشد و در حفظ بافت سنگ بسیار کمک می‌کند.

پرداخت با صیقل بالا زیرسازی با ساینده 46 زانتیا

استفاده از ساینده 46 زانتیا با کدام دستگاه بهتر است

برای شروع کار کفسابی و استفاده از ساینده 46 از دستگاه کفسابی سه‌فاز و تک‌فاز می‌شود بهره برد، تک‌فاز بخاطر دور کم‌تری که دارد لقمه را دیر تر تمام می‌کند اما مدت زمان انجام کار را طولانی می‌کند سه‌فاز نیز برعکس آن عمل می‌کند، در نتیجه در هر دو دستگاه تنها زمان انجام کار متفاوت است.

ساینده 46 البرز بهتر است یا پد30

هردوی این ابزارها یک کار مشترک را انجام می‌دهند، یعنی تراش اولیه از روی سنگ و گرانیت اما تفاوت بزرگی که بایکدیگر دارند نحوه انجام زیرسازی است، ساینده 30 تنها یک لایه نازک را تراش می‌دهد بخاطر جنس اسفنجی که دارد زیر دستگاه در پستی بلندی‌های بالا پایین می‌شود.

و سنگ را در هر حالتی یک تراش کلی می‌دهد اما ساینده 46 زانتیا بخاطر جنس سنگی که دارد تا سنگ را صاف نکند روی آن مانور می‌دهد و با هربار بیشتر شدن آن کمی از لقمه از بین می‌رود.
تنها مزیت و ویژگی مثبت ساینده 30 دیرتر تمام شدن آن است که در چنین شرایطی وقتی که کار را درست اجرا نکند اهمیتی ندارد.

قیمت کفسابی برای تراش اولیه با زانتیا

قیمت کفسابی بصورت کلی محاسبه می‌شود و یک پکیج کامل است، اما در بعضی از مواقع یک‌سری کارهای وجود دارد که نیاز به تنها یک عدد ساب در کفسابی در تبریز دارد به عنوان مثال شما محیطی دارید که کفپوش آن در حال حاضر هرچیزی که باشد.

نیاز دارید که صاف شود تا روی آن را پارکت یا لمینت کار کنید، کفسابی در چنین شرایطی یک ساب برای لایه‌برداری پیشنهاد می‌کند، چون وقتی قرار باشد روی سنگ پارکت یا لمینت بچسبانید باید سطح یکدست و زبر باشد تا هم چسب به درستی بچسبد و هم یک‌سان و همسطح باشد.

ساب اولیه با لقمه 46 زانتیا برای این نوع سطوح بسیار مناسب است، در نظر داشته باشید هر زمانی که از پارکت یا لمینتی که چسبانده‌اید خسته شوید، می‌توانید به راحتی آن را از سطح جدا کرده و روی آن را دوباره سنگسابی و براق کنید. این روش در کفسابی راه پله زیاد مناسب نیست اما می‌تواند برای موکت کردن راه‌پله از آن استفاده کنید.

ویژگی‌های مثبت ساینده 46 زانتیا

این ساینده برای کفسابی در زنجان و کفسابی در قم بسیار مناسب است. از ویژگی‌های مثبت آن می‌شود به انجام کار در زمان کم‌تر در کفسابی ساختمان و اجرای کار با کیفیت و زیرسازی درست اجرا کرد، شاید در مقایسه با ساینده های دیگر قیمت آن کمی بالا باشد اما به توجه به کیفیتی که ارائه می‌کند با ارزش بوده و قابل ستایش است.

اگر در هر قسمتی از خانه یا محل کار خود نیاز به خدمات نماشویی یا کف سابی دارید با شماره‌های داخل سایت با کفسابی نیل در ارتباط باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *