کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین شرکت کفسابی در تهران

در این مقاله می‌خوانید

بهترین شرکت کفسابی در تهران

زمانی که صحبت از بهترین می‌شود فرق نمی‌کند که فعالیت آن شخص یا شرکت در کدام حوزه باشد، به این معنی است که توانسته تمامی نظرها را به سمت خود جلب کرده و پیشتاز در صنعت و حرفه خود شده است که توانسته نام بهترین را با خود یدک بکشد.

اینکه ما در یک جمع دوستانه با رفیق‌هایمان دور یک میز بشینم و از هم دیگر تعریف‌ کنیم می‌شود تعارف ایرانی، همانند بهترین شرکت کفسابی در تهران! وقتی صحبت از بهترین می‌شود یعنی یک شرکت توانسته باشد که تمامی انتقادها پیشنهادها را تبدیل به نظرات مثبت در راستای سهولت مشتریان خود کند.

حال بیاید کمی بیشتر راجب این موضوع که واقعا بهترین شرکت کفسابی در تهران کدام است آیا چنین شرکتی اصلا وجود دارد یا خیر صحبت کنیم.

اگر بخواهیم بهترین شرکت کفسابی در تهران را انتخاب کنیم باید به چندین نکته و شاخص‌های بارز اشاره کنیم سپس آن‌ها را کنار یک‌دیگر بچینیم و بعد از آن بتوانیم قضاوت کنیم که آیا چنین ادعای درست است یا خیر.
اگر بخواهیم به بهترین نکات بارز یک شرکت یا شخص اشاره کنیم ابتدا آن را به دو دسته تقسیم می‌کنیم.

  • کیفیت کار اجرای دستگاه و ابزار
  • نکات اخلاقی و مشتری مداری

یهترین شرکت کفسابی

داشتن دستگاه‌های پیشرفته در بهترین شرکت کفسابی در تهران

یکی از ملاک‌های بهترین بودن مطمعنأ استفاده از دستگاه‌های پیشرفته، جدید، سالم، بدون سروصدای آزار دهنده، بدون کثیف کاری و ارائه دهنده کار با کیفیت است.

این دستگاه‌ها قرار نیست که از شرکت‌های خارجی به ایران برسد یا حتما ایتالیایی باشد.
شرکت تولید دستگاه کفسابی تبریز یکی از بارز ترین تولیدکنندگان دستگاه ساب خانگی با دینام های موتوژن است که توانسته در سال‌های اخیر نقطه نظرهای مثبت زیادی را دریافت کند.

زمانی که یک کفساب برای کار خود درخواست می‌کنید فرقی نمی‌کند که متراژ کارتان چقدر باشد، یا نوع کفپوش چه باشد.
کفساب کار برای انجام پروژه شما مستلزم به استفاده از دستگاه کفسابی است.

دستگاه کفسابی که چندین مدل متفاوت دارد، همگی یک کار یک‌سان را انجام می‌دهد البته تنها از نظر کارایی وگرنه کیفیت کار اجرایی رابطه مستقیم با نوع دستگاه و کارکرد آن دارد.

استفاده از یک دستگاه سالم، بدون سروصدا و کثیف کاری در واقع احترام به خواسته و نیاز مشتری است که می‌تواند یک شرکت یا شخص را از دیگر رقبای خود متمایز کند.

زمانی که ما از دستگاه‌های سالم برای اجرای کار کفسابی استفاده می‌کنیم در پی آن کیفیت کار نیز بالا پرداخت می‌شود همه این‌ها تنها با یک دستگاه شدنی است هم اجرای کار با کیفیت هم جلب رضایت مشتری.

برگردیم سراغ موضوع اصلی یعنی بهترین شرکت کفسابی در تهران، قیمت دستگاه کفسابی نو با دستگاه ساب کارکرده شاید اختلاف ۵-۱۰میلیون تومانی داشته باشد، پس‌ اگر ساب زن دستگاه ناسالمی نیز داشته باشد برای احترام به مشتری می‌تواند با یک هزینه جزئی دستگاه خود را به روز و پیشرفته کند.

مطلب مرتبط:  کفسابی استخر|2 ترفند نظافت آسان استخر کاملا رایگان

پس تا اینجا یکی از نکات مهم برای انتخاب بهترین شرکت کفسابی در تهران استفاده از دستگاه سالم، بدون سروصدا و کثیفی برای ساب زدن است که می‌تواند آن را متمایز کند و یک امتیاز مثبت در این مسابقه را از آن خود کند.

بهترین شرکت کفسابی در تهران

استفاده از ابزار کفسابی مرغوب در بهترین شرکت کفسابی

در کفسابی نیل بارها راجب نوع ساینده‌ها، کیفیت و کارایی آن‌ها به بحث و گفتگو پرداختیم. و دانستیم که استفاده از ساینده مرغوب چقدر در کیفیت و زمان انجام کار تاثیر گذاریی بالای دارد.

تصور کنید که یک واحد پنجاه متری سنگ دهبید دارید که نیاز به کفسابی دارد، حال بیاید باهم تعداد مراحل ساب و نوع لقمه‌ وقیمتش را که می‌شود برای آن استفاده کرد را مرور کنیم.

تعداد مراحل ساب سنگ دهبید 12 عدد است، کفسابی و ساینده های آن با شماره بندی شناخته می‌شوند، این شماره بندی از اعداد کم‌تر شروع شده و با بزرگ‌تر شدن آن لقمه‌ها نرم تر می‌شوند.

چهار شرکت سازنده لقمه وجود دارد که می‌شود از آن‌ها برای کفسابی این نوع سنگ استفاده کرده که به ترتیب نام، مراحل و قیمت آن را مرور می‌کنیم.

نکته: ساب زنی تمامی سنگ‌ها، گرانیت و موزاییک در دو مرحله اول با لقمه ساب‌های زانتیا و البرز شروع می‌شود که تاثیر زیادی در کیفیت پرداختی کار ندارد و تنها برای تراش استفاده می‌شود که با بررسی‌های انجام شده مشخص شده که لقمه ساینده زانتیا به مراتب بهتر از ساینده‌های البرز است.

ساب‌های که در پایین نام آن‌ها آورده شده است بعد از لایه‌برداری از روی سنگ استفاده می‌شود.

قبل از کفسابی با لقمه ساب‌های پد hp و اسفنجی: شروع ساب از شماره به ترتیب؛ پد 50hp,پد100hp,پد200hp,پد 300hp,پد 500hp,پد 1000شاین,پد 1500شاین,پد 3000شاین,پد6000شاین,پد 12000شاین. بهترین شرکت کفسابی در تهران 

ساینده های ساخت چین است که به تازگی(2سال)به بازار کار کفسابی خانگی معرفی شده و استفاده می‌شود.

قیمت مجموع این ساینده ها که 10مرحله دارد: هر دست سه تایی پد hp(300هزارتومان)، قیمت هر دست سه تایی پد شاین (450هزارتومان) مجموع قیمت آن 3750 هزارتومان یک دست کامل ساینده‌های چینی که برای پرداخت و براق کردن سنگ از صفر تا صد کاربرد دارد.

دومین نوع ساب زنی برای این نوع سنگ می‌تواند از ساینده های اتویی و تیناکس ترکیب شود که به ترتیب: لقمه 120 اتویی, ساینده 220اتویی, ساینده 320اتویی,ساینده لاکی یا 400, ساینده 600 تیناکس مشکی, ساینده 800 تیناکس زرد, ساینده 1000تیناکس مشکی, ساینده 1500تیناکس, ساینده 2000پولیش,ساینده 3000پولیش.

قیمت هر بسته سه تایی از این ساینده‌ها 150هزارتومان که مجموع آن می‌شود 1500هزارتومان. بهترین شرکت کفسابی در تهران 

سومین نوع از مراحل کفسابی این نوع سنگ ترکیبی از ترازد، پفکی و ایتالیایی که به ترتیب: ساینده 80 ترازد, ساینده 140ترازد, ساینده 230ترازد, ساینده 350ترازد, ساینده 500پفکی سبز, ساینده 600پفکی سبز, ساینده 800 پفکی سبز, ساینده 1000 پفکی سبز ,ساینده 200 ایتالیایی, ساینده 320 ایتالیایی.

قیمت هر سه عدد از ساینده های بالا به جز ایتالیایی 90 هزارتومان، لقمه‌های ایتالیایی دست سه تایی 350تومان. مجموع قیمت کل مراحل این ساب 1470 هزارتومان.

مطلب مرتبط:  کفسابی در اردبیل با کیفیت تضمینی برای تمام سطوح 1403

حالا که فهمیدیم چه نوع ساینده و مراحلی را می‌شود برای یک محیط پنجاه متری اجرا کرد، حتما باید با خودمان فکر کنیم که خب چه فرقی دارد همه این ساینده‌ها که یک شماره داشتند و شبیه به هم بودند، تنها تفاوت آن‌ها نامشان بود!

دقیقا اینجا باید بایستید چرا که وقتی قیمت یک نوع ساب نصف ساب دیگر است پس حتما تفاوت بزرگی وجود دارد.
کیفیت کار اجرای در مراحل ساب چینی دو پرداخت بالاتر از ساب کارخانه برای سنگ دهبید خواهد بود اما ساب‌های بعدی به مراتب دو پرده پایین‌تر سنگ را پرداخت می‌کند.

حال اگر بخواهیم برگردیم سر موضوع اصلی این مقاله یعنی بهترین‌کفسابی در تهران باید بگوییم که یک کفساب کار یا شرکت کفسابی خوب کیفیت را فدای قیمت نمی‌کند.

در هرسه مرحله ساب کار اجرایی برای فرد متخصص سود آور خواهد بود تنها مقدار آن کم و زیاد خواهد بود.
در صورت اجرای کار باکیفیت باعث می‌شود تا کارفرما در پروژه های بعدی کار را به همان شخص یا شرکت بسپارد همچنین هر جای صحبت از نیاز به کفسابی باشد اولین نفر شما را معرفی خواهد کرد.

فرد یا شرکتی که بتواند با دریافت سود کم‌تر کیفیت کار بالاتر با لقمه استاندار و مرغوب را برای کارفرما اجرا کند یک امتیاز مثبت دیگر برای بهترین کفسابی در تهران می‌گیرد.

بعد از کفسابی با لقمه ساب‌های پد

اجرای پروژه کم‌تر اما تحویل کار با کیفیت

سومین نکته در بخش فنی ماجرا زمانی که صحبت از یک شرکت کفسابی در تهران می‌شود. یعنی شخص بتواند کیفیت را در راس کار خود قرار دهد.
زمانی که یک شرکت نام بهترین را با خود یدک بکشد در هر زمینه‌ای مطمعنأ تعداد مراجعه به آن بیشتر خواهد بود.

در چنین شرایطی اکثر شرکت‌ها دو انتخاب بیشتر ندارند، البته ما در اینجا راجب یک مجموعه با هوش در راستای تایین نیاز‌های مشتری صحبت می‌کنیم نه کسی که تنها به دنبال منفعت خودش باشد.

1-تلاش برای ارائه خدمات بهتر در زمان افزایش مراجعه کنندگان
2-انجام کار عجولانه با همان تعداد نیروی محدود و اجرای کار بی کیفیت

در اینجا فرق یک شرکت خوب و متوسط مشخص می‌شود، اگر درک کند که قرار نیست این مراجعه‌ها همیشه باشد می‌تواند خدمات بهتری را ارائه کند. در واقع همین مراجعه کنندگان هستند که می‌توانند بهترین را به یک شخص یا شرکت پیرو خدمات خوبی که ارائه می‌کند القا کنند.

حال اگر همان شخص یا شرکت نتواند نیاز هارا مثل سابق برطرف کند مطمعنأ به جایگاه پایین تر سقوط خواهد کرد.
اجرای کار باکیفیت یکی از مهم‌ترین دلایل برای رسیدن به قله و بهترین شدن است.

در واقع هر کسی با منابع محدود هم می‌تواند به افراد کم خدمات دهد شرکتی برنده خواهد بود که در زمان افزایش تماس‌های خود کیفیت را فدای قیمت نکند.
سومین امتیاز مثبت برای بهترین شرکت ارائه کار با کیفیت در هر شرایطی است‌.

مطلب مرتبط:  کفسابی در ولنجک | سنگ شویی یا سنگ سابی (0تا100)

نکات اخلاقی و مشتری مداری در انتخاب بهترین شرکت کفسابی

اگر از بحث ابزار و فنی ماجرا گذر کنیم که هرکدام امتیازهای مهمی برای انتخاب بهترین شرکت کفسابی در تهران هستند به مهم‌ترین جای داستان می‌رسیم، دقیقا قسمتی که مربوط به نحوه برخورد با مشتری می‌شود.

یک شرکت خوب که از نحوه بازاریابی آگاه است همیشه تلاش خواهد کرد تا خدمات رایگانی را برای مشتریان خود در نظر بگیرد.
با مشتری بهترین برخورد را داشته باشد، بد نیست یادی کنم از استاد عزیزم که همیشه می‌گفت: [در هرکاری که در حال انجام آن هستید فکر کنید.بهترین شرکت کفسابی در تهران 

آخرین مشتری شما است و بعد از آن دیگر چیزی وجود ندارد] این یک شعار نیست یک حقیقت آشکار است که در صورت رعایت نکردن آن مجبور هستید که به عقب برگردید.

اخلاق مداری برای انتخاب بهترین شرکت کفسابی‌ در تهران

اگر یک شرکت نحوه پاسخگویی و برخورد با مشتری را رعایت نکند مطمعنأ نمی‌شود که نام آن را بهترین گذاشت.
برخورد درست و بجا با مشتری از اصول و قوانین یک شرکت خوب است.

در اینجا سعی کردیم به تمامی نکاتی که باید بهترین کفساب در تهران داشته باشد اشاره کنیم.

حال در ادامه چند موضوع مهم را بازگو خواهیم کرد، اگر در سطح اینترنت به دنبال انجام کار کفسابی خود هستید و با جستجوی کلماتی همچون بهترین شرکت کفسابی در تهران یا بهترین کفسابی در ایران با سایت‌هایی مواجه شدید که لیستی چند تایی از آن‌ها را به شما معرفی می‌کند.

تمام این سایت‌ها بصورت پولی فعالیت می‌کنند البته که کفسابی نیل بهترین بودن یا نبودن هیچ شخص یا شرکتی را رد یا تایید نمی‌کند.
اما بهترین شرکت کفسابی در تهران را منی که کارم کفسابی است تشخیص نمی‌دهم.

اگر به من و شما باشد خوب معلومه که ما برای خودمون و اطرافیان بهترین هستیم.
مهم‌ترین مسئله این است که این القاب توسط مردم جامعه بر اثر استفاده از خدمات به ما داده شود. بهترین شرکت کفسابی در تهران 

وگرنه با نوشتن من که بهترین کفسابی هستم، همانند لایک کردن پست اینستاگرام خودم است. که خودم، خودم را پسندیدم پس من بهترین هستم!
با توجه به پولی شدن خدمات اینترنتی نمی‌شود با لیست کردن چند تعداد سایت آن را بهترین یا بدترین نامید.

بهترین شرکت کفسابی در تهران زمانی مشخص می‌شود که افراد زیادی از خدمات آن استفاده کرده باشند و آن را برای عموم به تایید برسانند.
با افتخار کفسابی نیل

مسیریابی کفسابی و نماشویی نیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

جهت ثبت درخواست خدمات و مشاوره رایگان تماس بگیرید