کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی در تهران جبران خسارت سنگ با کف سابی

فهرست مطالب

کفسابی در تهران

پایتخت ایران، تهران از شهرهای زیبای است که در تمامی بخش‌ها پیشرفت چشم‌گیری داشته است، کفسابی در تهران بصورت انحصاری در حال انجام است، از جمله کفسابی مغازه‌ها که صنعت کاری جمع کثیری از پایتخت نشینان است و محل کسب افراد زیادی است، کفسابی خانه نیز اهمیت بخصوصی در تهران دارد، ساب زدن سنگ و انواع کفپوش‌ها غیر سنگی مهم است و در اسرع وقت باید به آن پرداخت، همانند ماشینی که روغن ریزی داشته باشد و به تعمیر آن بی اعتنایی شود، در طولانی مدت یک کار که با هزینه کم جمع می‌شد، پیامدهای منفی برای وسیله نقلیه و موتور و گیربکس آن خواهد داشت.

کف سابی در تهران نیز یک همچین مثالی برای سنگ و دیگر کفپوش‌ها است که باید به موقع و در زمان مناسب انجام شود، کفسابی در تهران برای تمامی قسمت‌های مختلف قابل انجام است و محدودیتی برای انجام آن در هیچ نقطه‌ای وجود ندارد، در ادامه با کفسابی نیل همراه باشید تا تمامی جوانب کفسابی در تهران را باهم مورد بررسی و بحث قرار دهیم.

کفسابی در تهران

تفاوت کفسابی و سنگسابی در تهران

تا زمانی که نیاز به چیزی نداشته باشیم، مطمعنأ زیاد به تحقیق و تفحص راجب آن نمی‌پردازیم تا وقتی که برایمان مهم باشد و نیاز مبرم به آن داشته باشیم، اولین چیزهای که راجب مرمت کفپوش‌های خود در زمان احتیاج به این خدمات می‌شنوید کفسابی و سنگسابی است، در بخش‌های قبلی توضیحات مختصری راجب آن‌ها داده بودیم اما اینجا می‌خواهیم بیشتر راجب آن صحبت کنیم.
کفسابی و سنگسابی در تهران تفاوت چندانی ندارد، کفسابی در تهران به کاری گفته می‌شود که در آن تمامی کفپوش‌های سنگی و غیر سنگی ساب خورده و صیقل می‌شوند این کار با استفاده از لقمه‌های ایتالیایی و فرچه انجام می‌شود که نام دیگر آن را در پارکت و سرامیک کفشویی نیز می‌گویند.

سنگسابی در تهران کاری است که در آن تنها سنگ‌ها ساب خورده و صیقل داده می‌شود، چراکه از لقمه‌های استفاده می‌شود که برای سرامیک و پارکت غیر قابل استفاده است و برای آن‌ها کاربردی نخواهد داشت.
اگر سنگ‌های دارید که سیاه، کدر، مات، کثیف، شده است، باید درخواست خدمات سنگسابی در تهران را داشته باشید.
اما اگر کفپوش شما موزاییک، سرامیک، لمینت، پارکت، است، خدمات کفسابی در تهران نیازهای شمارا برطرف می‌کند.

از کجا بفهمیم که کفسابی و سنگسابی چیست

دانستن کفسابی و سنگسابی بصورت کتبی در بالا گفته شد، اما برای اینکه متوجه تفاوت این دو در عمل شویم، چند نکته به شما کمک خواهد کرد تا بیشتر راجب این دو اطلاعات داشته باشید.
در بالا گفته شد که کفسابی و سنگسابی برای هر کدام برای کجا استفاده می‌شود، تفاوت این دو علاوه بر نوع لقمه و مراحل کار قیمت آن‌ها نیز است، کفسابی در تهران  قیمت کمتری نسبت با سنگسابی دارد، چرا که لایه‌برداری در آن انجام نمی‌شود و مدت زمان انجام کار کوتاه تر است.

برای اینکه بدانید کدام برای شما در حال انجام است، ابتدا لقمه‌های زیر دستگاه را نگاه کنید، اگر فرچه یا لقمه‌های ایتالیایی بسته شده بود، کفسابی در حال انجام است، اما اگر لقمه‌های پد یا البرز بسته شده بود، سنگسابی در حال انجام است.
در کفسابی لایه‌ای از سطح برداشته نمی‌شود، و تنها لایه روبی انجام می‌شود، و درصد تغییرات در آن از 10تا50% است، اما در سنگسابی سنگ بصورت کامل لایه برداری شده و یک تغییر 80-100% روی آن اتفاق می‌افتد.

سنگسابی در تهران

جبران خسارت سنگ با کفسابی

پس از دانستن اینکه سنگسابی یا کفسابی نیاز کفپوش است، دنبال یک موضوع مهم تر خواهید رفت، حتما وقتی به فکر کفسابی در تهران افتاده‌اید که خسارتی به کفپوش شما وارد شده است، و دنبال جبران آن هستید، نکته مهمی که حائز اهمیت است، آیا کفسابی و سنگسابی خسارت وارد شده به سنگ را جبران می‌کند یا نه!
اگر قرار است هزینه‌ای پرداخت کنیم، و کاری از پیش نرود پس چه احتیاجی است که پولمان را هدر دهیم.
جبران خسارت سنگ در کفسابی به چند بخش مختلف تقسیم می‌شود، در اکثر اوقات کفپوش درست می‌شود و هزینه ما از بین نمی‌رود.

سنگ‌های که سیاه شده است، با کفسابی همانند روز اول تمیز، یکدست، و براق می‌شود. سنگی که پستی بلندی داشته باشد و حفره های روی آن ایجاد شده باشد، تمامی ترک‌ها و شکستگی‌های آن ترمیم شده و صاف و صیقل می‌شود.
سنگی که رسوب آب روی آن باقی مانده و چرک شده است، با کفسابی همانند روز اول می‌شود‌.فرقی هم نمی‌کند که جنس آن چه باشد، چرا که ساب زدن تمامی رسوب‌های آب را از بین می‌برد.

در 90 درصد مواقع سنگسابی خسارت‌های وارده به سنگ را جبران می‌کند و هزینه شما حفظ می‌شود، درست ترین حالت ممکن نیز در ابتدا استفاده از کفسابی در تهران با هزینه خیلی کمتر از تعویض یا تغییر سنگ است.

کدام سنگ‌ها ارزش سنگسابی ندارد

گفتیم که 90 درصد مشکلات از روی سنگ و کفپوش‌ها با کفسابی و سنگسابی در تهران مرتفع می‌شود، اما 10% مابقی چیست و کدام سنگ‌ها ارزش سرمایه گذاری ندارد، در بین تمامی خوبی‌های که کفسابی دارد، اتفاقی نیز روی سنگ می‌افتد که کفسابی قادر به رفع آن‌ها نیست.
زنگ زدی، ممکن است مدت طولانی یک شی آهنی روی کفپوش گذاشته باشید و اعتنای به برداشتن آن نکنید، بعد از برداشتن آن شاهد جای زنگ زدن آن روی سنگ باشید، این زنگ زدگی در کفسابی به صورت ریشه‌ای از بین نمی‌رود، چرا که ترکیب آب و آهن بصورت کامل در حفره های سنگ نفوظ می‌کند و تا انتهای سنگ فرو می‌رود.

از دیگر خسارت‌های که به سنگ وارد می‌شود و با کفسابی در تهران جبران نمی‌شود، جای جوش کاری از روی سنگ است، ممکن است شاهد یک‌سری جای جوش بر روی سنگ یا سرامیک خود باشید، که علت به وجود آمدن آن جوشکاری در سقف خانه است که روی سنگ یا سرامیک ریخته است، این جای جوش‌ها از روی سنگ و سرامیک باکفسابی تمیز نمی‌شود.
اگر در هر قسمتی در خانه یا محل کار خود خساراتی روی سنگ وارد شده و نیاز به رفع ایرادات آن دارید و نمی‌دانید باید چکار کنید، از طریق راه‌های ارتباطی با ما درتماس باشید.

اجرای اپوکسی ساب

نوسازی سنگ با مواد نانو در تهران 

بعد از آن که متوجه شدیم کفسابی و سنگسابی در تهران چیست و چه مشکلاتی از سنگ را مرتفع می‌کند، می‌پردازیم به نانو در کفسابی، نانو یک محلول بی رنگ است که کاربرد، ضد آب کردن، و بستن منافظ زیری سنگ را برعهده دارد، از نانو در کفسابی در دوبخش می‌شود استفاده کرد، ممکن است در محل کار یا محل زندگی خود.

سنگ‌های داشته باشید که منافظ و درزهای آن باز باشد، همچنین بخاطر عدم اجرای درست سقف، از داخل این درزها هنگام شستو و نظافت سنگ، سقف پایینی چکه کرده و آب دهد، که این چنین مشکلات در تهران کم نیست و بخاطر استفاده از مصالح ساختمانی نامرغوب زیاد به چشم می‌خورد، کفسابی در تهران با نانو علاوه براینکه مشکلات ظاهری سنگ‌ها را برطرف می‌کند

در نگه‌داری و مقاوم سازی آن نیز نقش مهمی دارد، بخش اول استفاده از نانو در کفسابی برای زیرسازی سنگ است، ابتدا تمامی بندهای سنگ با دستگاه برش، تراش خورده و خالی می‌شود، سپس مواد نانو که یک مایع بی رنگ است، با دستگاه داخل بندها خالی می‌شود این مواد در زیری ترین قسمت سنگ، ته نشین می‌شود و یک عایق را در آن قسمت می‌سازد، اگر یک ساعت پس از اجرای آن آب را داخل بند بریزید چند روز هم منتظر بمانید، همان آب در درز سنگ می‌ماند و راهی برای رفتن به پایین پیدا نمی‌کند.

در بخش دوم که از نانو در کفسابی استفاده می‌شود همانند اپوکسی ساب که برای بندکشی و براقیت استفاده می‌شد، برای براقیت سنگ استفاده می‌شود، نانو براقیت ساختاری از جنس رزین اپوکسی و نانو است، که یک ماده بی رنگ و بی بو اما مقاوم و براق را برای سنگ به ارمغان می‌آورد در قسمت دوم اجرای نانو برای براقیت، پس از اتمام کار نانو روی سطح سنگ با قلتک کشیده می‌شود، سپس یک مرحله پرداخت با لقمه‌های اسیدی روی آن اجرا می‌شود، از نانو تنها برای زیرسازی و براقیت استفاده می‌شود و برای بندکشی بجای اپوکسی یا رزین پیشنهاد نمی‌شود.

قیمت مواد نانو در کفسابی

کارایی نانو را در بالا گفتیم، با توجه به کیفیت بالای که در کفسابی ارائه می‌کند قیمت آن کمی بالاتر از رقبای خود است، هر لیتر از آن یک میلیون تومان است، هر لیتر نانو زیر سازی برای ده متر استفاده می‌شود، هر لیتر نانو براق کننده پانصد هزارتومان است که برای 20متر استفاده می‌شود.

کیفیت مواد نانو اندازه هزینه‌ای که می‌کنیم

در بسیاری از مواقع شاید برایمان سوال باشد که نانو بخاطر قیمتی که دارد، کیفیتی که ارائه می‌کند به قیمتش می‌ارزد، اندازه گیری این مقیاس به شما بستگی دارد، نانو براق کننده یک انتخاب دلخواه است که هم می‌توانید از آن استفاده کنید و هم استفاده نکنید، اما نانو پوشش درز سنگ یک انتخاب اجباری است، مواد دیگری نیز وجود دارد که باقیمت کم‌تری در بازار فروخته می‌شود.

اما زمانی که شما آن را در زیرسازی کار خود استفاده می‌کنید و روری آن را با اپوکسی یا رزین پر می‌کنید، اگر کیفیت آن بالا نباشد، سریع خاصیت خود را از دست می‌دهد و دوباره روز از نو روزی از نو، باید دوباره تمامی هزینه‌های قبلی خود را پرداخت کنید، بخاطر همین موضوع استفاده از نانو با توجه به قیمت بالاتری که دارد خیال شما را از بابت کار اجرا شده راحت می‌کند.

ماندگاری نانو پوشش، حداقل ده سال است، علاوه بر بندکشی زیری در واحد از آن بجای ایزوگام در پشت بام نیز استفاده می‌شود، که همین موضوع گویای همه چیز است و نیاز به توضیح بیشتر نیست.

کفسابی سنگ دهبید در تهران

بهترین کفسابی در تهران کدام است

بخش‌های از کفسابی در تهران را متوجه شدیم، و می‌خواهیم بدانیم بهترین کفسابی یا کفساب در تهران کدام است، بهترین کفسابی یعنی یک فرد که متخصص کفسابی است:

 • تمامی پروتکل‌های مهم کفسابی را رعایت کند ابزار کافی را در اختیار داشته باشد
 • از دستگاه‌های بروز استفاده کند
 • قیمت کفسابی آن معقول باشد
 • کیفیت کار بالایی را ارائه کند
 • از تمامی بخش های کفسابی آگاهی داشته باشد
 • در انجام کار، کم فروشی نکند و انجام درست آن برایش اهمیت داشته باشد
 • خوش قول بودن و به موقع سرکار حاضر شودو خوش اخلاق باشد

پیدا کردن بهترین کفساب 

پیدا کردن کفساب در تهران زیاد سخت نیست، امروزه با یشرفت علم و تکنولوژی همه ما یک گوشی هوشمند در اختیار داریم، و بایک سرچ ساده در شبکه‌های اجتماعی مختلف می‌توانیم یک کفساب را برای کار خود استخدام کنیم، اما اینکه بهترین کفساب را برای کفسابی در تهران پیدا کنیم کمی سخت، در بالا خصوصیات بهترین کفساب گفته شد، اما اگر بخواهید سریع با یک کفساب متخصص ارتباط برقرار کنید.

ابتدا در گوگل و سایت‌های معتبر دنبال آن باشید، افرادی که در این قسمت فعالیت دارند بخاطر ثبت شرکت، مسولیت پذیری بالایی دارند و اجرای درست کار بخاطر حفظ مشتری برای شان مهم است، همچنین کسانی که در این بخش فعالیت می‌کنند، مهم ترین موتور جستجوی دنیا آن را به شما پیشنهاد داده است و می‌تواند یک امر مهم برای اعتماد به آن باشد.
اگر مقدار کفسابی و متراژ کار شما زیاد است، کافی است از کفساب کار درخواست کنید برای بازدید اولیه و اجرای نمونه کار با شما دیدار کند تا در برخورد اول از تخصص و نمونه کار آن متوجه کیفیت شخص و شرکت شوید.

کفسابی نیل با داشتن، دستگاه و ابزارهای بروز در شرکت خود، نیروهای مجرب و مسولیت پذیر، قبل از انجام هرکاری، چه یک متر چه ده هزار متر، ابتدا یک نمونه کار و بازدید بصورت رایگان به مشتریان خود ارائه می‌کند، پس از توافق اولیه با قیمت بسیار رقابتی و مناسب یک قرار داد نیز با کارفرما عقد می‌کند که خیال شما از بابت کار راحت باشد.

کفسابی سنگ مشکی در تهران

برای کفسابی در تهران به چه نکاتی باید توجه کرد

کفسابی در تهران نقش بسزایی در عمر و زیبایی کفپوش‌های شما خواهد داشت، بخاطر اهمیت بالای آن باید تمامی جوانب آن را در نظر داشته باشید و بعد اقدام به انجام آن کنید.

برای کفسابی در تهران قبل از هرچیزی باید بدانید که جنس سنگ شما چیست، چرا که کفسابی سنگ به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود و هر سنگی به یک اندازه‌ای براق می‌شود، ممکن است سنگ شما تراورتن باشد، و شما در نمونه کار‌ها یک سنگ دهبید را دیده باشید که باکفسابی همانند شیشه براق شده است، باید توجه داشته باشید که جنس سنگ رابطه مستقیم با مقدار براقیت آن دارد، و همه سنگ‌ها به یک اندازه براق نمی‌شود.

نکته دوم و مهم درکفسابی این است که باید بخشی که احتیاج به کفسابی دارید را مشخص کنید، و بدانید که کفسابی در بخش‌های مختلف با دستگاه‌های متفاوتی انجام می‌شود و قیمت آن در هر نقطه متفاوت است، چرا که متراژ سنگ، محل قرارگیری کفپوش باید مشخص شود.

به عنوان مثال کفسابی در راه پله با دستگاه مینی فرز انجام می‌شود و کفسابی در پایگرد با دستگاه تک‌فاز، این قسمت بخاطر فضای کوچک تر نسبت به قسمت‌های دیگر ساختمان قیمت بالاتری نسبت به کفسابی متری دارد.

درصورت بروز مشکلات در کفسابی چه کار باید کرد

اگر در هر بخشی از انجام کفسابی با مشکلاتی از قبیل تفاوت قیمتی، یا انجام کار با کیفیت پایین تر نسبت به توافق اولیه انجام شد، باید به نکاتی توجه کنید، در ابتدا باید قبل از شروع کار قرارداد نوشته شود، تا هیچکدام از طرفین نتوانند از بندهای آن خارج شوند، اما درصورت عدم عقد قرارداد و بروز مشکلات، می‌توانید از کارشناس های کفسابی درخواست کنید تا به محل شما مراجعه کرده و نسبت به کیفیت و قیمت کار اجرایی نظر خود را اعلام کنند.

کفسابی سنگ مرمریت در تهران

کفسابی چه مقدار از نیاز مارا برطرف می‌کند

بستگی دارد که نیاز شما از کفسابی چه باشد، براقیت سنگ، صاف شدن آن، ارتقا قیمت ساختمان، کفسابی در تهران برای هر یک از نیازهای شما یک راه حل دارد، اما قبل آن این شما هستید که نیاز خود را بیان می‌کنید.
بطور کلی کفسابی سنگ برای ارتقا کیفیت کفپوش انجام می‌شود، که در دو بخش زیرسازی و براقیت است، فرقی نمی‌کند، که سنگ در چه وضعیتی باشد صاف و براق می‌شود.

در بعضی از مواقع ممکن است کفسابی را برای پارکینگ خود درخواست کنیم، چرا که سنگ‌های پارکینگ سیاه می‌شود و تمیزکردن آن سخت است، کفسابی تمامی سیاهی هارا از بین برده و مثل روز اول براق و صیقلی‌ می‌کند، و از افتادن رد لاستیک روی سنگ جلوگیری می‌کند.
اگر نیاز شما به کفسابی برای از بین بردن ترک و شکستگی ها باشد کفسابی به خوبی آن را مرتفع می‌کند، تمامی ترک‌ها را تراش داده و حفره ها را پر می‌کند.

هزینه برای کفسابی در تهران ارزش دارد

نه کفسابی در تهران بلکه هر خدماتی که به دنبال آن هستیم، باید ارزش هزینه کردن را داشته باشد، کفسابی خود به تنهایی همانند مغازه‌ای است که پول خود را در می‌آورد و نیاز به هزینه شما از جیب نیست.
کفسابی بخاطر اینکه کیفیت سنگ را ارتقا می‌دهد و جلا و شکوه ویژه‌ای به کفپوش می‌بخشد، ارزش ملک را نیز بالا می‌برد، همین ارتقا قیمت ملک می‌تواند هزینه کفسابی را جبران کند.

کفسابی در تهران برای کدام قسمت‌ها در ساختمان مناسب است

کفسابی در تهران و سنگسابی، برای هر بخشی در ساختمان محل کار و محل زندگی شما قابل انجام است، فرق نمی‌کند که کفپوش سنگی باشد یا غیر سنگی اگر سطح شما، کثیف، کدر، مات، شده باشد باید کف سابی شود.
از ورودی ساختمان که لابی و پارکینگ است، تا راه پله و داخل واحد، قابلیت ساب دارد.
اما بعضی مواقع هزینه کردن برای بخش‌های از ساختمان هزینه الکی و دور ریز است، فضاهایی همانند انباری‌ها و پایگرد پشت بام که در معرض دید نیست و زیاد هم استفاده نمی‌شود، از کفپوش پارکینگ، خانه، راه پله، لابی از بخش‌های مهم برای کفسابی است.

کفسابی حیاط در تهران

کفسابی حیاط در تهران، معمولا با دستگاه تک‌فاز انجام می‌شود، حیاط ها بخاطر رفت و آمد بالایی که در آن قسمت انجام می‌شود زود به زود کثیف شده و نیاز به نظافت مداوم دارد، برای اینکه در این قسمت یک سطح صاف و براق و تمیز داشته باشیم، بهتر است از کفسابی کمک بگیرید، کفسابی علاوه بر بالا بردن عمر سنگ‌های حیاط، آن ها را تمیز کرده و نظافت آن را آسان می‌کند.

اجرای ساب 12 مرحله‌ای کفسابی

قیمت کفسابی سنگ در تهران

بعد از دانستن تمام جوانب کفسابی در تهران و ساب‌های آن می‌رسیم به مهم ترین بخش ماجرا که اهمیت ویژه‌ای دارد، قیمت کفسابی در تهران که قبل از اجرای کار باید توافق شود و مهم است که چند نکته را در خصوص آن بدانیم تا درگیر چالش های بعد آن که معضل بسیاری از کارفرما ها هست نشویم.

قیمت کفسابی در تهران را محل نصب شده سنگ، جنس آن، شرایط کنونی سرامیک تایین می‌کند.
البته توجه داشته باشید، بسیاری از افراد بر این باور هستند که منطقه در کفسابی مهم است و قیمت آن بر اساس مناطق یک دو سه … در تهران تایین می‌شود. اما این یک برداشت غلط است، ممکن است یک نفر در منطقه 22 سنگی را نصب کرده باشد که قیمت هر متر آن 4میلیون تومان است، و یک سنگ در منطقه 1 از قدیم نصب شده باشد که قیمت هر متر آن پنجاه هزار تومان است.

پس این برداشت درست نیست، قیمت کفسابی با توجه به جنس سنگ و نوع ساب درخواستی شما تایین می‌شود.
شاید سنگی که چهار میلیون قیمت دارد، درخواست شما ساب پرداخت و کفسابی ارزان قیمت را داشته باشید، و سنگی که پنجاه هزارتومان قیمت دارد، درخواست ساب کامل داشته باشید.

قبل از سپردن کار خود به یک متخصص بهتر است ابتدا با چندین متخصص واقعی در این حوزه صحبت کنید و اطلاعات کاملی را دریافت کنید، برای انجام کار خود عجله نکنید و در بهترین زمان به کفسابی خانه خود در تهران بپردازید.
برای دانستن قیمت ساب تمامی سنگ‌ها می‌توانید قیمت کفسابی را مطالعه کنید و از پیامد های کفسابی ارزان و کلاهبردار ها آگاه شوید.

لقمه 46 البرز بهتر است یا لقمه پد 50

در کفسابی دو مدل ساب برای شروع کار وجود داره که یکی از اون‌ها مدت زمان کمیه که معرفی شده اما اون یکی سال‌های زیادیه که توی کف سابی در تهران وجود داره و استفاده می‌شه، ما اینجا می‌خوایم راجب تفاوت این دوتا صحبت کنیم و بدونیم که کدوم یکی بهتره و کجا باید استفاده بشن و اصلا از نظر قیمتی کدوم برای استفاده بصرفه تر هستش.

لقمه 46 البرز: از جمله اولین لقمه‌های زبر برای لایه‌برداری هستش که از ذرات سمباده سنگ ساخته شده و الماسه و ماسه‌های بکار رفته تو اون می‌تونه هر سطح سختی و تراش بده، البته یکی از ویژگی‌های منفی که داره انداختن خط و خش خیلی زیاد روی سنگه که توی ادامه یکم کار و سخت می‌کنه.

این لقمه‌ برای لایه‌برداری تو هر سطحی مناسبه و توی حالت عادی هر یک دست از اون که سه تا میشه برای سی متر کافیه پس ما اینجا میانگین و برای صد متر قرار می‌دیم، برای یه فضای صد متری باید سه دست یا نه تا از لقمه‌های البرز46 و استفاده کنیم.

البته که باید توی استفاده از اون دقت کافی و داشته باشیم بخاطر جنسی که داره خیلی زود با شرایط نامتعارف تموم میشه و باید کفساب و یا کسی که داره ازش استفاده می‌کنه متوجه موضوع بشه چون اگر دیر بفهمه ممکنه چند میل از صفحه‌اش و مقداری از سنگ از بین بره.
چون دونستن تموم شدن سنگ زیر دستگاه خودش یه مهارته و با یکی دو روز کار کردن نمیشه متوجه شد.

لقمه پد 50: از جمله لقمه‌های چینی هست که توی چند سال اخیر معرفی شده اما طرفداران زیادی پیدا کرده، اگه بخوایم استاد کارها رو توی دو قسمت در تمام زمینه‌ها تقسیم کنیم،1- افرادی که براشون جمع شدن سریع کار مهمه2-اشخاصی که براشون کیفیت کار مهمه.

اینا دو تا خواسته هر فردی توی مشاغل فنی هستش، لقمه پد 50 هر دوی این ویژگی‌ها رو باهم داره، یعنی هم کارو زود انجام میده هم کیفیت کاری که ارائه می‌کنه چشم نوازه، البته رزین‌های به کار رفته توی ساخت این پدها تو کیفیت کاری که ارائه می‌کنن بی تاثیر نیست.

اما هر دوی این لقمه‌ها توی یک مرحله از کفسابی باید استفاده بشن و هردو یک شماره بندی هستن اما یک تفاوت بزرگ بین اونا وجود داره که باید بدونید!

اگه دقت کرده باشید گفتم که سنگ البرز 46 یه سری خط و خش هنگام لایه‌برداری روی سنگ ایجاد می‌کنه که تو ادامه یکم روند کارو کند می‌کنه و کار سخت تر می‌شه، اما توی لقمه 50 شما شاهد این خط و خش‌ها نیستید. با این تفاوت که پد 50 نمی‌تونه اندازه اون لایه از روی سنگ برداره و توی این نقطه یکم منفی میشه.

ویژگی‌های مثبت لقمه 46 البرز:

 • لایه برداری کامل از روی سطح بدون ماند کوچک ترین پستی بلندی روی سنگ
 • قیمت پایین لقمه‌ها و قابل استفاده در تمام سطح‌ها برای ساب اول
 • الماسه‌های سمباده سنگ در ساخت آن که روند لایه‌برداری را سریع تر می‌کند

ویژگی‌های منفی لقمه 46 البرز:

 • ایجاد خط وخش‌های فراوان بر روی سطح
 • تمام شدن سریع در هنگام استفاده
 • در صورت نداشتن مهارت کافی و تمام شدن آن می‌تواند جراحت عمیقی بر روی سنگ ایجاد کند

ویژگی‌های مثبت پد 50:

 • انجام سریع کار
 • قابل استفاده برای تمام سنگ‌ها
 • بسیار دیر تمام می‌شود
 • استفاده آسان بصورت چسبی در هنگام بسته شدن زیر دستگاه
 • در صورت تمام شدن لقمه اصلی پانزده سانت جای پد که برای محافظت از آسیب به سطح بسته شده است

ویژگی‌های منفی پد 50:

 • قیمت بالا
 • عدم توان در لایه‌برداری به میزان دلخواه

با توجه به ویژگی‌های منفی و مثبت دو محصول حتما چندتا نکته در ذهنتان آمده است که از کدام باید استفاده کرد.

یکی از بهترین کارهای که در این مرحله در کفسابی در تهران می‌شود انجام داد، استفاده هم‌زمان از این دو لقمه در کف سابی است، ابتدا لقمه 46 استفاده شود، لایه‌برداری بصورت کامل اجرا شود، سپس لقمه 50 بسته شود و خط و خش‌های ساب 46 را جمع کند.

در چنین شرایطی تنها مراحل کار در دو مرحله اول زمان بر بودن و انجام مابقی لقمه ساب‌ها راحت‌تر است و در زمان کم‌تری انجام می‌شود.

کفسابی با ساینده های پد در تهران

سخن پایانی

کفسابی و سنگسابی در تهران، اگر در جای درست و زمان مناسب انجام شود، برای سنگ و هرکفپوش غیر سنگی مفید است و محیط شما را متمایز می‌کند.

 • بهتر است قبل از انجام کار خود از متخصصان واقعی در این حوزه مشاوره بگیرید.
 • کار خود را با قیمت چند هزار تومان کمتر به افرادی که قابل اعتماد نیستند نسپارید.
 • برای سنگ خود ارزش قائل شوید و از مواد مناسب برای آن استفاده کنید.
 • هزینه درست و بجا در کفسابی متقابلاً به شما بر خواهد گشت و یک بار هزینه درست مساوی است با سال‌ها استفاده آسان و خیال راحت از سنگ.
 • برای سرامیک‌های که سیاه شده است از کفسابی استفاده کنید و از لایه برداری سرامیک با صحبت های همچون این سرامیک سنگی است اتفاقی برای آن نمی‌افتد خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *