کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انواع دستگاه کفسابی سنگ+خرید دستگاه ساب و کارایی آن (0تا100)

در این مقاله می‌خوانید

خرید دستگاه کفسابی 

تماس باما: 09195547707

واتساپ: کلیک کنید

کفسابی از چند تا بخش مختلف تشکیل شده که یکی از مهم ترین اون دستگاه‌های هستش که توی کفسابی سنگ و سرامیک استفاده می‌شن.

خرید فروش دستگاه کفسابی موتوژن

دستگاه کفسابی تک فاز موتوژن

فروش دستگاه کفسابی تک فاز نو

فروش دستگاه کفسابی تک و سه فاز موتوژن

دستگاه کفسابی دست دوم

خرید و فروش دستگاه کفسابی کارکرده

حتما شما هم دوست دارید بدونید که دستگاهای کفسابی که این همه سوال و جواب راجبشون هست چین و کاراییش چیه، و دقیقا چه استفاده‌ای از اونا می‌شه.

دستگاه کفسابی تعداد پرشماری دارد، از چند سال گذشته تا به امروز مدل‌های مختلفی از اون ساخته شده و اکثرا هم در حال استفاده هستند.
تک تک دستگاه‌های که برای کفسابی ساخته شدن بجز مینی فرزها بیشتر کار دست ساز هستند و صحبت‌های از قبیل دستگاه‌های کفسابی ایتالیایی بیشتر از یک شایعه نیست.

البته این به این معنی نیست که دستگاه کفسابی ایتالیایی وجود نداره، منظور از این صحبت این هستش که دستگاه‌های که برای سنگسابی و لایه‌برداری از روی سنگ داخل ایران استفاده می‌شن.
80 درصد شون ساخت ایران خودمون هستن که پر کاربردترین اون موتوژن هستش که در تبریز ساخته می‌شه.

دستگاه کفسابی تک‌فاز

دستگاه کفسابی چیست؟

دستگاه کفسابی متشکل از سه قطعه، بدنه، صفحه زیری دستگاه، دینام هستش، که هر سه آن‌ها به صورت جداگانه ساخته میشن و به زبان امروزی تر مونتاژ میشن تا یه دستگاه با کارایی بالارو تشکیل بدن.

بدنه دستگاه کفسابی: بدنه دستگاه کفسابی متشکل از دو بخش هستش که زیر اون یک پدافند ساینده با سه تا تسمه بسته شده و قسمت رویی که با یک منبع آب چهل لیتری در دستگاه تک فاز و یک منبع شصت لیتری در دستگاه سه فاز ساخته شده.
منبع آب دستگاه قابلیت جدا شدن و داره و با سه تا پیچ روی بدنه بسته میشه.

صفحه زیر دستگاه کف سابی: صفحه‌ای که راجبش صحبت می‌کنیم، برای ساییدن لقمه‌ها روی سنگ استفاده میشه.
این صفحه یک شکل دایره‌ای داره و تمام لقمه‌های کفسابی زیر اون بسته می‌شن.

دینام دستگاه کف سابی: تمامی دینام‌های تک و سه فاز روی این بدنه دستگاه ساب بسته می‌شن، اما معروف ترین آن‌ها که امتحان شده و یجورایی‌‌ جواب پس بده به ترتیب از گذشته.
دینام رومان، دینام چینی، دینام موتوژن هست.

این دینام‌ها برای تک فاز توی یک مدل ساخته شدن، اما برای دستگاه سه فاز هم ۷.۵ اسب اون وجود داره و هم ۱۰اسب.
یک دستگاه کفسابی سنگ از سه بخش بالا تشکیل میشه و با درکنار هم قرار گرفتن و بسته شدن لقمه زیری قابلیت ساب و کفشویی هر سطحی و داره.

لوازم جانبی دستگاه کفسابی

دستگاه کفسابی ایتالیایی چیست؟

دستگاه کفسابی ایتالیایی که با اسم اکسپندر یا اکسپاندر نیز شناخته میشه، مثل دستگاه‌های دست ساز داخلی قابلیت لایه‌برداری و پرداخت روی سنگ و نداره، البته مدل‌های مختلفی از اون توی بازار وجود داره اما این دستگاه‌ها بیشتر برای کفشویی و شسشتوی سطحی روی سنگ استفاده میشن، و قابلیت استفاده در لایه‌برداری روی سنگ و ندارن.

دستگاه کفسابی سه فاز چیست؟

دستگاه کف سابی سه‌فاز تنها برای لایه‌برداری سنگ و بتن کاربرد دارد، مهم‌ترین و پرکاربردترین دستگاه ساب هستش و برای لایه‌برداری از هر سطحی میشه ازش استفاده کرد.
دینام های چینی اون زیاد توصیه نمیشه، چرا که توی کارکرد چند ساعته ممکنه دینام داغ کنه و به دستگاه آسیب برسونه، بهترین مدل از اون دینام رومانی هستش، اما این دینام هم یه ضعف بزرگ داره اونم وزن زیادش هست.

هرچقدر هم کارایی دستگاه مهم باشه وزن اون هم مهمه و باید یجوری باشه که فردی که داره استفاده می‌کنه بتونه بعد چند سال روی پاهاش بایسته.
دستگاه کف سابی رومانی از نظر کارایی واقعا تک و بی رقیب هستش، شاید بپرسید که خب یه جا به جایی ساده است با چند نفر این کارو انجام می‌دیم و بعد ازش استفاده می‌کنیم.

اما توی کفسابی دوستانی که اطلاع دارن میدونن، وقتی یک سطحی نیاز به ساب زدن و لایه‌برداری دارد، دستگاه ساب و مخزن اون باید کامل پر باشه و حداقل شصت کیلو هم بار روی دستگاه میاد.

شما فکر کنید که کفساب باید یک سطح گرانیتی و ساب کامل انجام بده، گرانیت ۲۲مرحله کفسابی میشه و باید دستگاه کفسابی و ۲۲ بار بلند کنه و دوباره بزاره چون باید لقمه‌های ساب و عوض کنه که این خودش می‌تونه به تنهایی یک آدم و از انرژی بندازه.

شاید کمی دلسرد بشید از خرید این دستگاه اما ما یه پیشنهاد بهتر برای شما داریم، دستگاه کفسابی ژن.

دستگاه کفسابی سه فاز

دستگاه کفسابی موتوژن چیست؟

شاید یکی از بهترین دینام‌های که توی چند سال اخیر توی ایران و تبریز ساخته شده دینام های ژن هستش، دور بالا پرقدرت، فن قوی و خنک کننده و بسیار سبک، یه دینام ۷.۵اسب موتوژن، برابری می‌کنه با یه دینام الکو با این تفاوت که هم جمع و جور تر طراحی شده و هم خیلی سبک هستش.

وزن دستگاه کفسابی سه‌فاز چقدر است؟

دستگاه کف سابی دو اتاق دارد، منظور از اتاق همان بدنه دستگاه است که در دوشکل ساخته می‌شود، یک مدل از این بدنه مناسب کار است و یک مدل از آن با احترام به سازنده زیاد مناسب کفسابی نیست.

چرا که اصلا اصولی طراحی نشده و بدقلق بودن آن و کشیدن دستگاه در هنگام کار باعث پایین آمدن کیفیت کار پرداختی می‌شود.

اما در هر دو بدنه وزن بدنه دستگاه 80 کیلو در مدل سه فاز است، دینام رومانی 50کیلو و دینام ژن 35 کیلو است.
یعنی دستگاه موتوژن 115کیلو، و دستگاه رومانی 130کیلو است.

دینام چینی نیز با بدنه 125 کیلو است، یک مدل دینام الکو نیز وجود دارد که حدودا 135کیلو است که استفاده زیادی از آن نمی‌شود.

دستگاه کفسابی چینی سه‌فاز

این دستگاه نیز هم 7.5 اسب دارد هم 10 اسب اما نسبت به مدل ژن خود سنگین تر است و دور کم‌تر آن، طرفدار زیادی ندارد، البته قیمت این دستگاه پایین تر از الکو و رومانی است.

کارایی دستگاه سه‌فاز کفسابی چیست

از دستگاه سه فاز برای تمام کارها می‌شود، استفاده کرد، یعنی هم برای لایه‌برداری تمامی سطوح سنگی و بتنی و هم برای پرداخت و کفشویی.
یک دستگاه با کامل ترین نسخه خود، اما بیشترین کاربرد و استفاده از آن برای تراش و لایه‌برداری از سطوح است.

بخاطر قدرت بالایی که دارد قادر به از بین بردن ناخنک و پستی بلندی تا 4میل از روی سطوح را دارد، البته بیشتر از آن هم می‌تواند اما بیشترین لایه‌برداری از سطح نهایتا تا 4میل انجام می‌شود.

مصرف برق دستگاه سه‌فاز کفسابی چقدر است

شاید فکر کنید بخاطر سه‌فاز بودن آن مصرف برق بالای دارد و نمی‌شود از آن زیاد استفاده کرد، اما این باور تنها برای دستگاه چینی صدق می‌کند، آن هم در مدل سه فاز.

در دستگاه‌های رومانی و ژن، بخاطر نسل جدیدی از طراحی آن‌ها مصرف برق به حداقل رسیده، بطوری که اگر یک روز کامل بدون قطعی کار کند هزار تا هزار پانصد تومان پول برق می‌اندازد.

مصرف آب دستگاه سه‌فاز

مقدار مصرف آب در دستگاه کف سابی به مدل ان ربطی ندارد، در کفسابی و کلا در برش کاری ساب با آب رابطه مستقیم دارد، اگر سنگسابی بدون آب انجام شود، لقمه‌ها در اثر سایش بالا با سنگ داغ شده و سطح سنگ را می‌سوزاند، به همین دلیل اب دستگاه باید طوری تنظیم شود که همیشه در حال چکیدن باشد تا سطح سنگ خشک نباشد.

قیمت دستگاه کفسابی سه‌فاز

قیمت دستگاه کف سابی با توجه به سه بخش مختلف آن تایین می‌شود.
هر دستگاه و وسیله نوعی یک قیمت مشخص دارد، دستگاه کفسابی نیز همین طور است.
اما در بالا به این اشاره شد که دستگاه ساب دو مدل بدنه دارد که یکی از آن‌ها کمی ضعیف تر است.

اما بطور کلی دستگاه کفسابی سه‌فاز در حال حاضر تنها دومدل چینی و موتوژن دارد و فروخته می‌شود.

برای دریافت قیمت دقیق دستگاه کفسابی و خرید آن می‌توانید با شماره‌های داخل سایت در تماس باشید، تیم کفسابی نیل بصورت مستقیم بدون هیچ واسطه و دلالی در خدمت شما خواهد بود، اگر نیاز به مشاوره در رابطه با دستگاه داشتید با ما در ارتباط باشید.

خرید دستگاه کفسابی سه‌فاز

اگر یک پروژه کاری دارید یا خودتان فردی هستید که می‌خواهید کار کفسابی را شروع کنید، قطعا قبل از آن باید یک دستگاه کفسابی بخرید اما شاید نمی‌دانید که کدام مدل آن بهتر است و قیمت آن چقدر است و باید از کجا خرید کنید.

در خرید دستگاه کفسابی باید به دو نکته توجه داشته باشید، دستگاه کفسابی به نو یا دست دوم بودن نیست، یعنی دستگاه دست دوم وجود دارد که بسیار کارایی بالاتری نسبت به نو آن دارد.

پس اگر دستگاه دست دوم سالم هم گیرتان آمد بخرید، این یک توصیه دوستانه است، اگر اول کار هستید و سرمایه‌ شما کم است، دستگاه کفسابی دست دوم نیز می‌تواند جوابگوی انتظارت شما باشد.

اما برای شروع توصیه من به شما دستگاه ساب موتوژن هستش، دستگاه ژن بخاطر کارکرد دقیقی که دارد و بخاطر صفحه بزرگی که دارد، هم انداختن لقمه آن راحت تر است و هم کارکردن با آن برای افراد مبتدی و حرفه‌ای بسیار لذت بخش است.

برای خرید دستگاه کفسابی دست دوم به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

برای خرید دستگاه کفسابی دست دوم باید به دو نکته مهم توجه داشته باشید.
ابتدا زمانی که به محل مورد نظر رسیدید از یک چیز اطمینان حاصل کنید، اینکه دستگاه کفسابی که قصد خرید آن را دارید قبلا سیم پیچی نشده باشید یا اصطلاحا دینام آن تعمیری نباشد، بسیاری از افراد بی تجربه یا عامیانه تر تازه کار، زمانی که با دستگاه ساب شروع به کفسابی می‌کنند، بخاطر بی تجربه بودن، فشار زیادی به دستگاه می‌آورند که باعث سوختن دینام دستگاه می‌شود.

اگر دستگاه ساب دینامش تعمیری باشد بصورت مداوم این اتفاق تکرار خواهد شد و با کمترین فشار دوباره باید آن را تعمیر کنید همچنین در کارکرد آن نیز اختلال ایجاد می‌شود.

دومین نکته مهم در خرید دستگاه کفسابی کارکرد دقیق دستگاه است برای دانستن این مسئله کافیست یک دست لقمه زیر دستگاه ساب نصب کرده و دستگاه را روشن کنید.

در حالت عادی اگر دستگاه را رها کنید، باید ثابت در جای خود ایستاده و صفحه زیر دستگاه بچرخد اگر دستگاه خراب باشد، به این طرف آن طرف رفته و به دیوار برخورد خواهد کرد، اگر دستگاه این دو مورد را نداشته باشد انتخاب خوبی برای خرید شما خواهد بود.

دستگاه کفسابی تک‌فاز

دستگاه کفسابی تک‌فاز نیز در چهار مدل دینام، موتوژن، الکو، رومانی، چینی ساخته و فروخته می‌شود، تفاوت بزرگ و اصلی بین مدل سه و تک‌فاز این دستگاه تنها بدنه و صفحه آن است، یعنی یک مدل کوچک تر از آن ساخته می‌شود.
قیمت آن نیز سی درصد ارزان تر از مدل سه‌فاز است.

سالم بودن دستگاه کفسابی در کیفیت کار تاثیر دارد؟

مطمعنأ بله! تصور کنید یک ماشین دارید که اجزای آن به خوبی کار نمی‌کند، مطمعنأ شمارا وسط راه خواهد گذاشت!

البته که خرابی ماشین‌ها یک امر طبیعی است و اجتناب ناپذیر، اما اینکه ما در ابتدای خرید خود یک وسیله سالم تهیه کنیم مطمعنأ نفع بیشتری برایمان خواهد داشت.

زمانی که دستگاه ساب زن ما سالم باشد، چهار شاخ آن به خوبی صفحه زیر دستگاه را بچرخاند، لقمه‌های زیر دستگاه به صورت صحیح و یک دست روی سنگ خواهند چرخید.

این کارکرد درست باعث ایجاد شفافیت یک دست در تمام قسمت‌های سنگ خواهد شد.

همچنین دستگاهی که از نظر فنی سالم باشد، آلودگی صوتی کم‌تری خواهد داشت و باعث ایجاد آرامش در آپارتمان و جلوگیری از اذیت و آزار افراد مجتمع خواهد شد.

از دیگر مزایای دستگاه سالم ترغیب شدن فرد سنگ ساب برای اجرای کار با علاقه بیشتر است چرا که اگر دستگاه کارکرد درستی نداشته باشد فرد متخصص سعی خواهد کرد در سریع‌ترین زمان ممکن دستگاه را خاموش کند و از شر آن خلاص شود.

همانطور که در بالا هم اشاره شد اختلاف قیمت دستگاه سالم و دستگاه ایراد دار شاید چند میلیون باشد اما کارکرد آن برای شما چندین میلیون فرق خواهد داشت پس در انتخاب دستگاه درست حتما دقت کافی را داشته باشید.

همچنین اگر خودتان تخصصی در این زمینه ندارید و نیاز به خرید دستگاهی دارید که از سالم بودن آن اطمینان کافی ندارید می‌توانید از کارشناسان کفسابی نیل کمک بگیرید.

سالم بودن دستگاه کفسابی

دستگاه پله ساب چیست؟

پله و مساحت‌های کوچه که نمی‌شود از دستگاه ساب بزرگ برای آن‌ها استفاده کرد بعضا بخش‌ مهمی از ساختمان ما هستند که اهمیت زیادی به تمیزی و براقیت آن می‌دهیم.

اوایل برای ساب زدن پله و چنین بخش‌های از دستگاه مینی فرز استفاده می‌شد. البته الان هم برای کفسابی میز کانتر و کورین از سنگ فرز استفاده می‌شود.

دستگاه پله ساب یک اختراع ایرانی است. نمونه مشابهی از آن در دستگاه‌های خارجی دیده نمی‌شود، البته دستگاه‌های مخصوص زیادی برای سابیدن پله وجود دارد اما هیچ‌کدام از آن‌ها چنین کیفیتی در پله را ارائه نمی‌دهد.

این دستگاه از یک دینام موتوژن و یک منبع آب کوچک 12 لیتری ساخته شده است. یک نمونه شبیه به دستگاه تک‌فاز است. اما تغییری که در آن ایجاد شده در بخش پشتی دستگاه است که بجای استفاده از یک بدنه و لاستیک بزرگ.

از دو لاستیک بسیار کوچک و دو میله زخیم برای نگه‌داری بخش دینام استفاده شده است. طراحی منحصر به فرد آن باعث کارکرد درست آن در پله بدون پرت کردن ساینده است.

دستگاه پله ساب روزانه چند عدد پله را کفسابی می‌کند؟

بحث اصلی کیفیت ارائه شده توسط این دستگاه است نه مدت زمان انجام کار با آن. پله ساب مینی فرز زمانی که به یک سنگ سیاه شده ( سوخته) برخورد می‌کرد عکس العمل درستی نداشت. چرا که قدرت از بین بردن آن را نداشت.

اما این پله ساب قابلیت تراش دادن هر نوع سیاهی و جرم را از روی سنگ را دارد. بخاطر دینام موتوژن قدرت‌مندی که روی آن تعبیه شده است. می‌تواند هر سطحی با لایه‌برداری و براق کند. این دستگاه در هر یک ساعت قابلیت اجرای ساب کامل روی پانزده پله را دارد.

کفسابی با دستگاه پله ساب

دستگاه کفسابی تک‌فاز کجا کاربرد دارد

این دستگاه برای لایه‌برداری سطحی و جزیی کاربرد دارد، و بیشتر برای کفشویی و پرداخت و شسشتوی سنگ‌ها استفاده می‌شود.
برای لایه‌برداری از موزاییک بسیار مناسب است و برای کفسابی موزاییک بصورت کامل جوابگو است.
برای کفشویی سرامیک نیز از دستگاه کفسابی تک‌فاز استفاده می‌شود.

اگر لکه‌ای توسط آن پاک نشود از سه‌فاز کمک گرفته می‌شود.

برای خرید دستگاه تک‌فاز نیز بخش‌های سه‌فاز صدق می‌کند و باید به نکات بالا دقت داشته باشید.

فرز سنگساب چیست و چه کاربردی در کفسابی دارد

فرز‌ سنگساب

حتما برای شما هم پیش آمده است که نیاز به کفسابی محیط‌های سنگی کوچک همانند میزهای کانتر یا کورین، شومینه، پله ها سنگ‌های جلوی در واحد یا چنین مکان‌های داشته باشید.
از آنجایی که دستگاه کفسابی تک یا سه فاز چنین قابلیتی ندارد که بخواهد این قسمت‌ها را ساب بزند.

کفسابی دستی هم برای این محیط‌ها منطقی نخواهد بود چرا که قدرت ساب دست به اندازه دستگاه نخواهد بود و کیفیت کار اجرای آن به اندازه دلخواه ما نیست.

خب در چنین شرایطی باید از دستگاه‌های ساب کوچک استفاده کنیم.
فرز سنگساب یک دستگاه مینی با دور پایین مخصوص لایه‌برداری ترمیم و پرداخت سنگ‌های فضای کوچک است.

کارکرد این دستگاه مشابه سابزن بزرگ است همان مدل چرخش با همان ساینده و مراحل ساب.
اما اجرای کار با کیفیت در قسمت‌های کوچک.

از مهم‌ترین بخش‌های که با این دستگاه کفسابی می‌شود به دور دیوار یا پله‌ها می‌شود اشاره کرد.

کفسابی دور دیوار با سنگساب فرز، بیاید کمی به عقب برگردیم، زمانی که عملیات کفسابی برای سنگ انجام می‌شود بخاطر صفحه گرد زیر دستگاه حدود پنج تا ده سانت از گوشه دیوار با دستگاه بزرگ کفسابی نمی‌شود.

این دور دیوار به صورت کامل نمایان می‌شود و کار را دو رنگ نمایش می‌دهد. کفسابی دستی با سنباده برای گوشه‌های کار به اندازه یک نظافت یا تمیز کردن خواهد بود.

اگر گوشه‌های کار کفسابی نشود کیفیت کار اجرایی بشدت پایین آمده و زیرسوال می‌رود.
در چنین شرایطی سنگ ساب فرز بخوبی می‌تواند یک میانبر برای رسیدن به سطح دلخواه باشد.

بخاطر سری کوچکی که دارد در هر بخشی که فضای کوچکی دارد به خوبی چرخیده و می‌تواند لایه برداری و پرداخت انجام دهد.
البته دو نکته در سنگساب مینی فرز وجود دارد.

اول اینکه سنگین ترین دستگاه فرز پنج کیلو است، به همین خاطر نباید از آن به اندازه دستگاه ساب بزرگ انتظار داشته باشید که بتواند تمام ناخنک‌ها را بگیرد.
البته این موضوع زمانی اهمیت دارد که سنگ در کفپوش‌های خانه باشد و نیاز به لایه‌برداری گوشه‌های کار باشد که بسیار غیر ممکن است.

دور دیوار معمولا نیمه‌های از سنگ است و بندها در آن کم‌تر دیده می‌شود.
نکته مهم دوم در سنگساب مینی فرز انجام زمان در مدت زمان طولانی‌تر است.

دستگاه ساب بزرگ سه کله است یعنی سه عدد ساینده زیر آن بسته می‌شود و با دور ۳۶۰۰ می‌چرخد.

دستگاه مینی فرز مخصوص سنگسابی ۱۴۰۰دور دارد و تنها یک کله روی آن بسته می‌شود.
از این رو ساب زدن با این دستگاه زمان بیشتری نیاز دارد.

مینی فرز هیوندای مخصوص کفسابی

مینی فرز دسته بلند هیوندا 3101

ابعاد30*15*15 سانتی متر
وزن3.7 کیلوگرم
بازه سرعت5000-10000 دور در دقیقه
توان1050 وات
سرعت گردش آزاد8800 دور در دقیقه
قابلیت کنترل سرعتدارد
حفاظدارد
نوع صفحه قابل استفادهصفحه ساب
مناسب برایکفسابی
قیمت

5.850.000 تومان

قیمت دستگاه مینی فرز یا سنگ فرز

اگر قصد خرید یک دستگاه مینی فرز را دارید با کاربری آن را برای خود مشخص کنید، چرا که هر کدام از فرزها برای کار مخصوص ساخته شده‌اند دستگاه مخصوص کفسابی مینی فرز باید دیمر دار باشد یا دور آن نهایتا ۱۴۰۰ باشد.

اینکه می‌گیم باید دورش ۱۴۰۰ باشد دلیلش این نیست که با دور بالاتر نمیشه کفسابی کرد، دستگاهی که دور کم‌تری داشته باشه، کار با کیفیت‌تری واجرا می‌کنه.

البته اکثر مینی فرز های که امروز توی بازار وجود دارد همگی دیمر دار هستند و این مشکل و حل کردن.

اما اگر بخواهیم بدون طرفداری صحبت کنیم بهترین سنگ فرز مخصوص کفسابی که یک جای شیلنگ آب نیز برای آن تعبیه شده است، تا با وصل کردن آب به دستگاه کار راحت تر انجام شود سنگ فرز های دور ۱۴۰۰ بوش است.

بهترین انتخاب برای کفسابی پله و میزهای اپن و کانتر، البته قیمت دستگاه بوش نسبت به مدل‌های ایرانی و چینی بالاتر بوده و شاید برایتان بصرفه نباشد آن را خریداری کنید.

اما بهتر است که به چند نکته مهم در خرید خود دقت کنید، دستگاه مینی فرز یک پیشرانه کوچک دارد که اگر سیم پیچی ضعیفی داشته باشد خیلی سریع داغ خواهد کرد.

در نتیجه داغ شدن دستگاه در استفاده طولانی مدت دینام آن خواهد سوخت و تعمیر آن شاید بصرفه نباشد.

دستگاه‌های ارزان قیمت کارای درستی نخواهند داشت و عمر آن‌ها کوتاه خواهد بود.

البته دقت به این نکات برای افرادی است که نیاز به انجام کار کفسابی و استفاده زیادی به مینی فرز دارند.

اگر شما برای کارهای جزئی نیاز دارید می‌توانید مدل‌های ارزان تر را انتخاب کنید، اما هر مدلی از آن را خریداری می‌کنید بهتر است حتما دیمر داشته باشد.

بازه قیمتی مینی فرز های متوسط بازار دیمر دار از یک میلیون پانصد هزار تومان تا سه میلیون تومان است.

دستگاه کفسابی سنگ فرزهای بوش که مخصوص ساب زدن است مدل‌های نو آن شاید کیفیت سابق را نداشته باشد و تنها نام بوش را یدک می‌کشد و اجزا داخلی آن چینی است.

اما دستگاه‌های قدیمی و کارکرده که ساخت کشور آلمان است اگر درست استفاده شود شاید هر چند سال یک بار نیاز به تعویض زغال داشته باشد.

قیمت مدل‌های نو دستگاه کفسابی بوش از چهار میلیون تا هشت میلیون تومان است.
مدل های کارکرده از سه میلیون تا هشت میلیون.

اگر قصد خرید مدل دست دوم دستگاه کفسابی بوش را دارید حتما دقت داشته باشید که کلگی دستگاه عوض نشده و سیم پیچی نشده باشد.

نمونه کارها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

جهت ثبت درخواست خدمات و مشاوره رایگان تماس بگیرید