کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کفسابی چسب موکت2 روش ساده برای تمیز کردن آن از روی سنگ

در این مقاله می‌خوانید

کفسابی چسب موکت

امروز راجب چسب موکت و انواع چسب‌های که روی کفپوش وجود دارند و نمیشه ازشون راحت گذشت صحبت می‌کنیم. البته موکت و چسبی که برای چسباندن موکت استفاده میشه توی همه کفپوش‌ها وجود نداره و ممکنه بخشی از خونه رو چنین موکت های پوشش بدن. چسباندن موکت روی کفپوش دوتا دلیل داره که هردوی آن‌ها واقعا بی مورد هستند. البته صحبت ما در اینجا کفسابی چسب موکت از روی کفپوش‌های سنگی هستش، قسمت‌های که بتن یا سیمانی هستن و روی اونا موکت چسبونده میشه خب منطقی هستش و موکت از کفپوش بتنی بهتره. اما اگر کفپوش شما سنگ باشه و روی اون و موکت چسبونده باشید، سال‌های که سنگ و استفاده نکردید واقعا از جیبتون رفته! چرا که بدترین سنگ‌ها هم در کفپوش وجود داشته باشه از هزارتا موکت بهتره. حتی لمینت یا پارکت هم نمی‌تونه جای سنگ و توی کفپوش بگیره و کلا سنگ توی خونه و راه پله واقعا یه چیز دیگه است. کفسابی چسب موکت

دلایل چسباندن موکت روی کفپوش

چسباندن موکت بخاطر سلیقه شخصی: برخی از افراد هستند که بخاطر علاقه و سلیقه شخصی حتی اگه کفپوش اسلب هم داشته باشند موکت و می‌پسندن و از اونا استفاده می‌کنند. البته نمیشه به چین اشخاصی خورده گرفت چرا که هر کسی آزاده از هرکفپوشی که دلش می‌خواهد استفاده کند و اجباری هم نیست. استفاده از چسب موکت بخاطر آسیب به کفپوش: از عمده ترین دلایل چسباندن موکت روی سنگ‌ها، آسیب دیدن کفپوش یا سیاه شدن اون هستش، همچنین ترک و شکستگی‌ها نیز دلیل دیگه‌ای برای استفاده از موکت هستند. حال بیاید باهم یک حساب و کتاب ساده را مثل سابق انجام دهیم. در نظر بگیرید یک محیط پنجاه متری دارید که سنگ‌های آن به هر دلیلی آسیب دیده و ظاهر آن زشت شده است فرقی هم نمی‌کند که جنس آن چه نوع سنگی است. اگر تصمیم به استفاده از موکت بجای کفسابی چسب موکت داشته باشید، هزینه ارزان ترین موکت برای ۵۰ متر حداقل ۴ میلیون تومان خواهد بود آن هم اگر یک جنس ارزان و نامرغوب را امتحان کنید.
مطلب مرتبط:  کفسابی در باغ فیض (0تا100)
همچنین نگه‌داری از موکت بخاطر جذب بالای زباله‌ها بسیار سخت و تمیز کردن آن وقت گیر است. حال اگر همین محیط را کفسابی انجام دهیم، تمامی ناخنک‌، ترک، شکستگی و ماتی آن را ازبین برده و یک سطح براق و شفاف را پرداخت می‌کردیم. هزینه آن در ایده‌آل ترین حالت 4میلیون تومان خواهد بود. حال هزینه این دو باهم برابر است، اما بعد از اتمام کار موکت، شما یک سطح واقعا زشت و زننده که زیبایی آن پوشانده شده است دارید. بعد از کفسابی چسب موکت نیز یک سطح کاملا براق و شفاف که نظافت کردن آن تنها با یک طی نخی امکان پذیر خواهد بود. انتخاب با شماست که قبل از موکت کردن کفپوش خود کدام را انتخاب کنید. کفسابی چسب موکت قبل از انجام آن برای کفپوش بسیار ایده‌آل و با هزینه مناسب و اصولی انجام خواهد شد. همچنین یک ضرری که چسب موکت برای کفپوش و سنگ دارد، بخاطر کشیدن آن روی سطح سنگ و پوشاندن آن با موکت و رفت و آمد مداوم. شیره این چسب به خورد سنگ رفته و در طولانی مدت می‌تواند به مینای سنگ آسیب بزند. بیشتر بدانید: کفسابی موزاییک تراش دادن چسب موکت از روی سنگ با ساینده پد

لایه‌برداری و کفسابی چسب موکت با ساینده البرز

حالا که به هر دلیلی از چسب موکت در کفپوش خود استفاده کرده‌اید، یا جایی را اجاره کرده یا خریده‌اید که کفپوش آن موکت است و آن را از روی سطح کنده‌اید. برای اینکه بتوانید یک تصمیم درست را برای کفپوش خود اتخاذ کنید ابتدا باید توجه داشته باشید که نباید هر ماده یا موادی را برای تمیز کردن آن استفاده کنید و در واقع نباید عجولانه تصمیم بگیرید. ابتدا باید هر روشی را امتحان می‌کند تنها برای نصفی از یک سنگ تست کنید و چند ساعت صبر کنید. سپس نتیجه کامل روشی که اجرا کرده‌اید را نگاه و کنید اگر ثمر بخش بود به سنگ آسیب نزده بود ادامه دهید. کفسابی چسب موکت از روی سنگ اگر چسب موکت باشد با ساینده های الماس انجام می‌شود.
مطلب مرتبط:  کفسابی سنگ اسلب و ساب اپوکسی برای سنگ های لوکس0تا100
اما اگر از چسب سیریش استفاده کرده باشید برای تراش آن باید ساینده های الماس استفاده شود که هزینه و مدت زمان کار را افزایش می‌دهد. لایه‌برداری و تراش دادن چسب موکت در کفسابی در سه مرحله انجام می‌شود، این مراحل تنها برای تراش چسب موکت از روی سطح و قسمت‌های مختلف آن است. بعد از اتمام این مراحل مجدد قسمت‌های اصلی کفسابی چسب موکت روی سنگ اجرا می‌شود که شامل 8-12 مرحله ساب است. کفسابی چسب موکت از روی سنگ با چند روش بسته به نوع سنگ انجام می‌شود در بعضی از موارد که مقدار این چسب‌ها کم است. به عنوان مثال فضای یک متر یا دومتری را چسب موکت پوشانده است می‌توانید با استفاده از چند روش آسان که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد این چسب‌ها را از روی سنگ خود تمیز کنید. اما بازهم تمامی روش‌ها را باید ابتدا برای یک سنگ امتحان کنید و چند ساعتی منتظر بمانید اگر مشکلاتی برای سنگ به وجود نیامد از آن استفاده کنید. همچنین روش‌هایی از جمله استفاده از مواد اسیدی یا شوینده ها برای نظافت و تمیز کردن چسب موکت از روی سنگ را کاملا رد کرده و آن‌ها را علاوه بر مضر بودن برای سنگ کاملا روشی غیر اصولی می‌دانیم. بیشتر بدانید: کفسابی در تهران لایه‌برداری چسب موکت از روی سنگ با کفسابی

2 روش برای تمیز کردن چسب موکت از روی سنگ

در سطح اینترنت روش‌های زیادی برای تمیز کردن چسب موکت از روی سطح وجود دارد که بعضی از آن‌ها جوابگو بوده و بعضی نیست. اما استفاده از هر شوینده‌‌ای برای تمیز کردن چسب موکت از روی سنگ کاملا نادرست بوده و به سنگ آسیب می‌زند. روش اول تمیز کردن چسب موکت از روی سنگ: در روش اول برای از بین بردن جای چسب و سیریش از روی سنگ، از تیغ‌های شیشه‌ای استفاده می‌کنیم. ابتدا چند عدد تیغ شیشه‌ای تهیه کنید، سپس چسب‌ها را خیس کنید، تیغ را به آرامی روی چسب‌ها بکشید تا بخوبی تمیز شود. در این روش سخت‌ترین چسب‌ها هم از روی سنگ برداشته می‌شود اما ممکن است زردی آن کمی در جان سنگ بماند. برای تمیز کردن آن نیز از روش بعدی استفاده کنید.
مطلب مرتبط:  کفسابی در تهران 09195547707 + [تخفیف ویژه 1403]
بیشتر بدانید: کفسابی در تبریز روش دوم تمیز کردن چسب موکت از روی سنگ و سرامیک :در روش دوم برای تمیز کردن چسب موکت از روی سنگ اگر نوع آن سیریش نباشد با استفاده از تینر فوری 20 هزار می‌توانید به راحتی آن را از روی سطح تمیز کنید. تینر هیچ آسیبی نه به سنگ و نه سرامیک نمی‌زند، ابتدا مقداری از آن را روی قسمت چسبی بریزید و چند دقیقه‌ای صبر کنید. سپس با استفاده از یک فرچه پلاستیکی نرم روی آن را بسابید تا تمامی چسب‌ها تمیز شود. این روش‌ها برای تمیز کردن چسب‌ها از روی فضاهای کوچک بسیار کاربردی و جوابگو است. اگر متراژ کار بیشتر از سه یا چهار متر باشد انجام این کار زمان بر بوده و بصرفه نخواهد بود. در چنین شرایطی از کفسابی چسب موکت استفاده می‌کنیم.

از بین بردن چسب موکت از روی سنگ با کفسابی

کفسابی چسب موکت همانند سابیدن دیگر قسمت‌های دیگر است، تنها تفاوت آن اجرای سه مرحله قبل از کفسابی اصلی است. سنگسابی چسب بتن با هر دو دستگاه تک و سه‌فاز انجام می‌شود. برای اینکه بهترین نتیجه را از کفسابی چسب موکت بگیریم بهتر است تا قبل از انجام هر روشی از کفسابی چسب موکت استفاده کنیم. بیشتر بدانید: کفسابی در کرج اگر در هر قسمتی از خانه یا محل کار خود بخش‌های دارید که سطح آن موکت لمینت یا پارکت بوده و روی آن را کند‌ه‌اید و با چسب‌های که سختی بالایی دارد مواج هستید. جای نگرانی نیست کفسابی چسب موکت تمامی این چسب‌ها را ازبین برده و سنگ شما را همانند روز اول براق و صیقلی می‌کند.

مسیریابی کفسابی و نماشویی نیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

جهت ثبت درخواست خدمات و مشاوره رایگان تماس بگیرید