کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کفسابی ساختمان و بخش‌های مختلف آن100دصد تضمینی

در این مقاله می‌خوانید

تماس باما: 09195547707

واتساپ: کلیک کنید

کفسابی ساختمان

وقتی راجب یه خدمات نظافت صحبت می‌کنیم اون خدمت شامل همه بخش‌های می‌شه که ما توی روزمره باهاشون سروکار داریم یا اونجا رفت و آمد می‌کنیم، حالا این مکان می‌تونه خونه ما باشه یا محل کار ما، که از بخش‌های مختلفی تشکیل می‌شه و هرکدام از اون‌ها توی یک اندازه برای ما اهمیت دارن.

علاوه بر اهمیت بالای تمیزی محیط و نظافت بحث نگهداری و عمر مصالح ساختمان نیز اگر جزو صاحبان اصلی این خاک باشیم برامون اهمیت داره.

بهترین کفسابی ساختمان

حتما متوجه منظور من هستید که از چه نظر دارم می‌گم، خب اگه بخوایم رک راجب این مسئله صحبت کنیم، تیم کفسابی نیل همیشه حقیقت‌هارو گفته و هیچ رودربایسی با شما عزیزان نداشته و شاید همین مسئله باعث انتخاب و افتخار برای ما از طرف شما عزیزان است.

توی انجام خدمات کفسابی برای ساختمان مهمه که شما صاحب خانه باشید یا مستاجر البته ما نمی‌تونیم یک طرفه قضاوت کنیم، شاید اگه خودمون هم مستاجر بودیم نیازی مبرمی نداشتیم برای انجام یک‌سری کار‌ها.

خدمات ساب‌زنی هم جزو کارهای هستش که بیست درصد نظافتی و هشتاد درصد برای زیبایی بخشیدن به محیط هستش.
به همین خاطر هست که میگم مهمه صاحب خونه باشیم تا اونو انتخاب کنیم.

کف ساب ساختمان

ما قبلا راجب بخش‌های مختلف کفسابی ساختمان صحبت کردیم، که از پشت بام خانه‌ها شروع می‌شه و تا داخل اتاق آسانسور ادامه پیدا می‌کنه، انجام خدمات ساب برای هر بخشی از ساختمان یه مزیت و اهمیتی داره که در ادامه راجب اون‌ها بصورت خلاصه توضیح می‌دهیم.

تاحالا به این فکر کردین که چرا نظافت یک محیط بصورت ساعتی انجام می‌شه، اما کفسابی ساختمان بصورت متری و چرا این هزینه انقدر زیاده؟ حتما که براتون سوال بوده من اینجا با ذکر چندتا مثال راجب این سوال شما یک پاسخ کامل و کلی می‌دم.

در روز که تعداد زیادی از شما عزیزان با کفسابی نیل تماس می‌گیرید در بین کارهای که پیشنهاد میشه یکی در میون کفسابی برای سنگ‌های هستش که مات و لک شدن یا بخاطر نظافت اشتباه رویه سنگ از بین رفته و کدر شده.

که همش بخاطر نظافت‌چی های بوده که دانسته یا ندانسته آن را برای سنگ‌های شما استفاده کرده‌اند، الان شاید با مطرح کردن این صحبت فکر شما به یک جاهای برود، اما ما راجب نظافت‌چی و کارگران زحمت کش این صنف صحبت نمی‌کنیم.

بهترین کفسابی ساختمان

بحث ما کلی است اینکه شما مستاجر هستید یا صاحب ملک، مسلما وقتی ملک برای خود ما نیست سعی می‌کنیم تا جایی که می‌شود در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنیم چون بصورت موقت مستقر هستیم و پس از مدتی رفع زحمت می‌کنیم.

همین امر باعث می‌شود تا برخی از شما عزیزان دچار انتخاب اشتباه شوید و بخاطر کمی هزینه بیشتر یک هزینه سنگین تر روی دست خود بگذارید.

بارها شاید این مسئله بوده‌ایم که صاحبان خانه میلیون‌ها پول پیش را نزد خود نگه‌داشته‌اند تنها بخاطر سیاه یا لک شدن چند متر از سنگ یک بخش از خانه یا راه پله که همش بخاطر نظافت اشتباه بوده.

امیدوارم از این حرف من ناراحت نشوید، اما اگر قرار نیست مشکل را ریشه‌ای حل کنید، لطفا اجازه دهید تا همانگونه باقی بماند.

البته من در این جا وسط همین مقاله سه روش برای نظافت آسان و بدون دردسر سنگ‌ها به شما می‌گویم که حتما کمکتان خواهد کرد، که نه تنها رایگان است بلکه به سنگ‌ها نیز آسیب نمی‌زند.

کفسابی ساختمان

3 روش نظافت در ساختمان بصورت رایگان

1-نظافت سنگ‌های آهکی بصورت رایگان بدون آسیب به سنگ: اگر سنگ‌های که در ساختمان دارید نیاز به تمیز کاری دارد و شما از عواقب استفاده از شوینده‌ها با خبر هستید، می‌توانید از روش زیر برای تمیز کردن سنگ خود استفاده کنید.

برای تشخیص جنس سنگ خود در خدمات کفسابی بخوانید، بعد از اینک جنس سنگ را تشخیص دادید و اگر جنس آن آهکی بود، ابتدا به نزدیک ترین ابزار فروشی رفته و به تعداد متراژ سنگ‌های تان چند عدد سمباده سنگ 1500 تهیه کنید.

هرعدد از این سمباده 20هزارتومان است. یک سطل را پر از آب کنید و مقداری داخل آن ریکا یا مایع ظرفشویی بریزید و با آن آب و کف درست کنید، با یک دستمال آب را روی سطح بریزید و با سمباده آن را تمیز کنید، این کار کثیفی‌های جزئی را از روی سنگ آهکی تمیز می‌کند.

2-نظافت سنگ‌های ساختمان بصورت رایگان برای سنگ استخوانی: اگر جنس سنگ استخوانی بود و نیاز به نظافت داشت اصلا از شوینده ها استفاده نکنید، ابتدا یک ساینده دستی 2 هزار تهیه کنید، این ساینده در اکثر ابزار فروشی‌ها موجود است و قیمت یک عدد از آن 120هزارتومان است.

این لقمه در کفسابی ساختمان نیز کاربرد فراوانی دارد و از آن استفاده زیادی می‌شود، سپس آب و کف درست کرده و با ساینده‌ای که تهیه کرده‌اید سنگ را بسابید شدت سابیدن نباید خیلی محکم باشد به آرامی روی سنگ کشیده شود.

3-نظافت گرانیت و سرامیک در ساختمان بصورت رایگان بدون آسیب به سطح آن: اگر نیاز به نظافت گرانیت یا سرامیک خود داشتید، و نخواستید از شوینده ها استفاده کنید، بهترین مواد برای جایگزین کردن در گرانیت بنزین است.

بنزین یک مایع تمیز کننده قوی برای سطح گرانیت است، یک جاروی طی بخرید یا اگر دارید، بنزین را در یک سطل بریزید گرانیت باید خشک باشد، سپس با جاروی بنزین را روی سطح گرانیت بکشید و در آخر با آب آن را بشورید.

کفسابی سنگ واحد در ساختمان

همچنین اگر سرامیک دارید، یک فرچه پلاستیکی دستی تهیه کنید و رویه آن را با آب و کف آغشته کنید و با فرچه ای که در دست دارید آن را بسابید.

اگر هرکدام از روش‌های زیر برای نظافت سنگ و سرامیک شما جوابگو نبود نباید جلوتر بروید و حتما باید از کفسابی ساختمان کمک بگیرید، همچنین برای اینکه از هزینه‌های آن آگاه شوید کافیست از قیمت کفسابی اقدام کنید.

همچنین اگر علاقه‌ای به انجام نظافت بصورت دستی نداشتید، می‌توانید از کارگر نظافت چی درخواست کنید تا بجای استفاده از مواد شوینده از ابزارهای که بالا گفته شد استفاده کنید، توجه کنید، مواد شوینده آغشته به اسید های خطرناک هستند، و دلیل لایه‌برداری و نظافت عمیق آن‌ها همین مواد اسیدی است.

پس شما نباید از یک سمباده انتظار تمیز کردن اندازه اسید را داشته باشید، اگر چند بار نظافت را بصورت اصولی انجام دهید شاهد تغییرات آن به مرور زمان خواهید شد و یک شبه عملی نخواهد شد، همچنین اگر جزو افرادی هستید که طاقت دیدن کثیفی را ندارید می‌توانید از کفسابی استفاده کنید، کفسابی ساختمان در سریع ترین زمان بهترین کار را برای سنگ انجام داده و آن را مثل روز اول براق وصیقل می‌کند.

کفسابی ساختمان با تیناکس

حتما وقتی از نمایشگاه‌ها و یا حرم‌ها گذر کردید به سنگ‌های اونا دقت کردید که یه برق متفاوتی دارن و مطمعنأ از خودتون پرسیدید که مگه میشه یه سنگ معمولی انقدر برق بزنه.

خب تو حالت عادی شاید ممکن نباشه، اما ابزاری که توی کفسابی وجود داره هرکاری و ممکن می‌کنه و نشد نداره، تیناکس یکی از اون ساینده‌هاییه که کاری و انجام میده که دور از باوره، بافت‌های از اسید براق کننده داره که قادر به شفاف کردن هر سنگی هستش.

این ساینده قیمتش نسبت به لقمه‌های دیگه یکم بیشتره و کارایی که داره واقعا باور نکردنیه، البته نه تنها قیمتش زیاده بلکه خیلی هم زود تموم می‌شه، اما با توجه به کیفیتی که ارائه می‌کنه واقعا ارزشش و داره/

البته که نمیشه اونو برای هر سنگی استفاده کرد و باید دید که سنگ واقعا ارزششو داره یا نه، اما سنگ‌هایی مثل دهبید و اسلب و چینی درجه یک انتخاب خوبی برای استفاده از این مواد هستن.

کفسابی با تیناکس

کفسابی آسانسور در ساختمان

به نظرم یکی از قسمت‌های که واقعا در حقش ظلم می‌شه آسانسور ساختمان هستش، صبح تا شب داریم ازش کار می‌کشیم و یه نظافت جزئی و بعد رهاش می‌کنیم، می‌دونستی کفپوش اسانسور هم می‌شه کفسابی کرد و براقش کرد.

مطمعنم که خبر نداشتی چون اگه میدونستی تا الان باید انجامش می‌دادی چون هزینه خاصی نداره اما کیفیت کاری که کفسابی توی آسانسور ارائه می‌کنه باور نکردنیه، کفسابی آسانسور بخاطر فضای کوچیکی که داره با دستگاه مینی انجام می‌شه.

اما ساینده های که استفاده می‌شن برای دستگاه بزرگ هستن که بصورت پیچی سر دستگاه بسته می‌شن، فرقی نمی‌کنه که آسانسور سنگش چی باشه چون تمام سنگ‌های آسانسور یک تکه هستن و پستی بلندی ندارن با یه متریال کفسابی می‌شن و پرداختشون نسبت به جنس سنگ فرق می‌کنه، یعنی هرچی جنس سنگ بهتر باشه کیفیت پرداخت بالاتره.

برای اینکه از بحث اصلی دور نشیم برمی‌گردیم سر اصل مطلب، یعنی همان بحث مستاجر و صاحب خانه در ساختمان و کفسابی آن، اگر جزو افرادی هستید که خانه را بصورت چند ساله رهن یا اجرا می‌کنید، ما به شما یک پیشنهاد داریم.

معمولا کفسابی اصولی حدود پنج سال دوام می‌آورد و پس از گذشت پنج سال کم کم براقیت آن کم می‌شود و باید ترمیم شود، اگر خانه‌ای را رهن یا اجاره کرده‌اید و از کفپوش آن راضی نیستید می‌توانید از کفسابی ساختمان برای واحد خود کمک بگیرید.

چراکه با نظافت هیچ مشکلی از روی سنگ مرتفع نمی‌شود و تنها کثیفی‌ها از روی آن از بین می‌رود که آن هم بصورت موقت است و پس از گذشت مدتی دوباره برمی‌گردد.

همچنین اگر نمی‌خواهید مبلغ زیادی را برای سنگ‌ها هزینه کنید می‌توانید از کفشویی و پرداخت در ساختمان استفاده کنید، کفشویی در خدمات ساب ضعیف ترین ساینده است، اما همین ضعیف ترین ساینده به جرات هزار برابر بهتر از نظافت با شوینده‌ها است.

چند وقت پیش برای انجام پروژه‌ای در شمال تهران که پنج طبقه از راه رو یک ساختمان را یک نفر با اسید سوزانده بود رفته بودیم، یکی از دوستان که از ساکنان ساختمان بود یک حرفی زد که دوست دارم اینجا باشما در میون بزارم و راجب دو خطی بنویسم.

من که داشتم راجب مضررات شوینده و اینکه نباید ازش استفاده کنیم و دلیل اون چیه صحبت می‌کردم که ایشون گفتن اگه این شوینده نبود شما هم بیکار بودی پس بزار هرکسی کار خودشو انجام بده!

واقعا از شنیدن این حرف ناراحت شدم، برای خودم نه برای شغل و حرفه‌ام که اینجوری شناخته شده، کفسابی برای از بین بردن جای اسید و سیاهی ساخته نشده، اگر هر سنگی که از کارخانه یا معدنی تهیه می‌کنید و برقی میزنه تنها بخاطر کفسابی هستش، اگر سنگ‌های خام را پشت کامیون‌های بزرگ دیده باشید، بدون کفسابی سنگ چنین چیزی است.
این کفسابی ساختمان است که رنگ را جلا می‌بخشد و به سنگ شخصیت می‌دهد، در واقع بدون کفسابی سنگ به هیچ دردی نمی‌خورد.

ماهیت اصلی کفسابی هم دقیقا برای همین است تبدیل سنگ خام به سنگ براق، حالا فرقی نمی‌کند در کارخانه یا در کفپوش.

سنگ در کفپوش اگر کفسابی نشود یک‌سری بندهای با پستی بلندی زیاد روی کار نمایان خواهد شد که به مرور زمان در بین آن‌ها سیاهی پر شده و ظاهر آن زشت می‌شود که مسلما هیچ کسی دوست ندارد همیشه با چنین صحنه‌ای روبرو شود.
اما وقتی که در کفپوش سنگ کفسابی می‌شه یک لایه کامل از روی سنگ برداشته میشه و یک لایه بندکشی روی اون انجام میشه کل درزها پر میشن.

مجدد سنگ توی چندین مرحله پرداخت می‌شه که نتیجه‌اش براق و شفاف شدن ماهیت سنگ هستش.
در واقع نمیشه وجود اسیدها و شوینده هارو انکار کرد و حدود ده درصد از کار کفسابی ساختمان برای این منابع استفاده می‌شن.
اما اسید سوختگی تمام علت کفسابی نیست و تنها بخش کوچکی از آن را تشکیل می‌دهد.

کف سابی واحد

اهمیت کفسابی در ساختمان

ساختمان به یک بخش یا قسمت معتوف نمی‌شود، چندین بخش و قسمت‌های مختلف دارد که وجود هرکدام از آن‌ها ضرورت خود را دارد.
ممکن است در هرکدام از این بخش‌ها از بابت کفسابی نیاز به راهنمای داشته باشید که کافیست با شماره‌های موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.
کفسابی ساختمان برای حیاط ورودی که از همه قسمت‌های دیگر مهم است.
اما چرا و چطوری؟

اگر جزو ساختمان‌های باشید که حیاط دارید و ورودی ساختمان هم هستش، باید به فکر ساب زدن اون قسمت باشید، کفسابی ساختمان برای حیاط خیلی مهمه مخصوصا اگه اون قسمت سنگ‌هاش صیقلی باشه.
اگر سنگ‌های حیاط صیقلی باشه حتما باید با کفسابی ساختمان بصورت تخصیصی به حدی از زبری برسه تا زمانی که یخبندان هست یا برف و بارانی می‌باره روی اونا لیز نخوریم.

علاوه برا این مسئله چون حیاط ورودی ساختمان اولین قسمتی هستش که هنگام ورود می‌بینیمش پس مهمه که تمیز و صاف دیده بشه.

کفسابی واحد در ساختمان

کفسابی ساختمان برای واحد، شاید مهم‌ترین بخش هر ساختمان اداری یا تجاری همون واحد باشه دیگه که توش ساکنیم، مطمعنأ مهم‌ترین بخش یه واحد هم دیوار و کفپوش هستش.

پس باید به این دوبخش توی ساختمان توجه کنیم، برای دیوار که نقاشی و کاغذ دیواری می‌تونه جوابگوی هر سلیقه‌ای باشه، اما برای کفپوش نظافت با تمیزکننده‌ها کافی نیست و باید از کفسابی استفاده کنید، کفسابی ساختمان برای واحد و می‌تونید توی کفسابی سنگ خانگی کامل بخونید اما اینجا یه توضیح راجب کفسابی توی واحد می‌دیم.

کفسابی ساختمان برای واحد یا آپارتمان با استفاده از دستگاه تک و سه فاز انجام میشه.
اما با دستگاه سه‌فاز وقتی انجام می‌شه که اولین بار باشه می‌خواید سنگ و ساب بزنید، چون وقتی برای بار اول کفسابی می‌کنید.

سنگ‌ها پستی بلندی زیادی دارن که اصطلاحا بهش ناخنک هم می‌گن، این ناخنک‌ها باید کامل گرفته بشن تا مراحل بعدی کفسابی اجرا بشه، برای از بین بردن این ناخنک‌ها دستگاه سه‌فاز با قدرتی که داره کاملا جوابگو هستش.

اما وقتی سنگ و قبلا کفسابی ساختمان کردیدو الان نیاز به پرداخت دوباره داره اون موقع دیگه نیاز نیست سه‌فاز بیاد، با تک‌فاز هم کار تمیز و براق در میاد البته که استفاده از سه‌فاز هم محدودیتی نداره، چون این دستگاه رفت و آمدش یکم سخته.
بهتره که کار با تک‌فاز انجام بشه همچین قیمت کفسابی با تک‌فاز ارزون‌تر هست، چون سه‌فاز ساینده بیشتری و مصرف می‌کنه.

کفسابی واحد به چند دلیل می‌تونه انجام بشه، اگر جزو افرادی باشید که همیشه تو خونتون روی سنگ فرش و مبل هستش و قبل اون کفسابی ساختمان و انجام دادید، خب مسلما حداقل ده سال نیاز به انجام کفسابی در تهران ندارید، اما اگه سنگ‌ها رو همیشه مصرف می‌کنید و دائما نظافت می‌کنید، نظافت مداوم بصورت غلط سنگ و مات می‌کنه و خیلی زود باید کفسابی بشه.

  • روی سنگ‌ها مواد شوینده بریزه باید کفسابی بشه
  • اگه گلدان روی سنگ بمونه و آب و گلش روی سنگ بریزه باید کفسابی بشه
  • اگر آب لیمو، آب سرکه، آب ترشی، با سنگ برخورد داشته باشه، رویه سنگ اسید خورده می‌شه و باید کفسابی ساختمان انجام بشه
  • همچنین اگه سنگ‌ها مات کدر یا بی جون شدن کفسابی توی واحد می‌تونه کمک کننده باشه

کفسابی ساختمان قبل و بعد

کفسابی سرویس حمام و دستشویی در ساختمان

شاید جزو قسمت‌های از ساختمان و خونه باشن که خیلی راجبشون صحبتی نمی‌شه، اما خیلی از سرویس‌های حمام و دستشویی هستند که کفپوش‌های بسیار زیبای در اون‌ها کار شده نه تنها کفپوش بلکه سنگ‌های تزیینی یا میزهای کورین و کانتر که برای روشویی اونا استفاده شده، کفسابی میزکانتر یا کورین، در حمام و دستشویی نیز بسیار رواج داره و در حال انجام هستش.

کفسابی سرویس‌ها به دوعامل بستگی داره یک این که متراژ اون چقدره و دو اینکه جنس کفپوش چی هستش، معمولا برخی سرامیک‌ها هستن که اونا کفسابی نمیشن و همون بهتره که بصورت دستی نظافت بشه اما اگه متراژ کار بیشتر از سه متره و جنس کفپوش سنگ هستش کفسابی ساختمان برای سرویس کاملا کمک کننده و قابل انجام هستش.

توجه داشته باشید که قیمت کفسابی سرویس جدای از واحد و دیگر قسمت‌ها محاسبه می‌شه و مبنای محاسبه اون هم براساس عددی هستش. نه تعداد یعنی هر سرویس یک مبلغی بین 800-1600 تومان.

کفسابی سنگ جلوی در واحد در ساختمان

یک تکه سنگ کوچک در ورودی واحد یا جلوی سرویس‌های حمام و دستشویی، هرچند کوچک اما مهم، اکثرا این قسمت‌هارو سنگ کار می‌کنن ولی چون توجهی بهشون نمی‌شه کدر و مات هستن.

کفسابی ساختمان برای این سنگ با دستگاه مینی انجام میشه تعداد مراحل ساب اون با سنگ‌های دیگه برابره و براقیت اون نیز مثل بقیه قسمت‌ها پرداخت می‌شه.

کفسابی تراس در ساختمان

دلیل اینکه ما داریم بخش به بخش ساختمون و توضیح می‌دیم، این نیست که می‌خوایم مقاله رو طولانی کنیم و حوصله شمارو سر ببریم، خدمات کفسابی چون یک پکیج کاملی از خدمات و ارائه می‌کنه، اگه تک به تک راجب اونا صحبت نشه، فکر کنید که برای قسمت‌های انگشت شمار قابل انجام هست.

برای همین وظیفه خودم می‌دونم که بخش به بخش اونو توضیح بدم، کفسابی ساختمان برای تراس معمولا با دستگاه تک‌فاز انجام می‌شه، چون متراژ اون کم هستش و دستگاه کوچیک بهتر توی این فضا می‌چرخه، بالکن یا تراس یکی از بخش‌های مهم یه ساختمونه چون اگه ساختمان ما ویوی خوبی داشته باشه یا بقول نقی معمولی ویوررررر همیشه دوست داریم یه ساعت‌های و اونجا بگذرونیم.

یا وقتایی که مهمون میاد اگه تراسمون بزرگ باشه اونجا بساط جوجه کباب و به راه کنیم و با مهمونا کلی خوش بگذروینم، پس مهمه که کفپوش تراس تمیز و براق باشه تا هم خودمون هم اگه مهمون و خواست بیاد اونجا یه حس خوب بهش منتقل بشه.

توی تراس برای اینکه کفسابی ساختمان تمیز در بیاد، از دوتا دستگاه استفاده می‌شن چون هیچ وسایلی برای پوشش گوشه‌های دیوار وجود نداره با دستگاه بزرگ وسط کار انجام میشه و با دستگاه مینی قسمت‌های که دستگاه تک‌فاز انجام نمی‌ده رو کفسابی ‌می‌کنیم.

لایه‌برداری سنگ در ساختمان

کفسابی تراس یا بالکن معمولا زمانی که واحد کف سابی میشه انجام میشه اما اگه کف واحد سرامیک یا پارکت باشه هر موقع که احتیاج به کفسابی داشتید می‌تونید درخواست بدید تا در سریع ترین زمان ممکن براتون انجام بشه.

قیمت کفسابی تراس زمانی که همزمان با واحد انجام بشه بصورت متری و روی واحد محاسبه می‌شه، اما اگه تنهایی بخواید اون قسمت و ساب بزنید بصورت روزمزد و کنتاراتی محاسبه می‌شود.

کفسابی دیوار راه رو در ساختمان

همیشه راجب کفپوش راه رو و کفسابی اون توی ساختمان صحبت شده اما شاید یکی از دغدغه‌های مهم ما کفسابی دیواره راه رو باشه، توی بدترین حالت حداقل یک متر از دیوار راه‌پله رو سنگ یا سرامیک پوشش میده و همزمان با کفسابی راه پله  باید یه فکری هم برای کفسابی دیوار بکنیم.

کفسابی پله ساختمان

اما کفسابی ساختمان برای دیوار هم وجود داره و انجام می‌شه؟

البته که نمیشه اسمش و کفسابی گذاشت اما تا حدودی می‌شه که سنگای دیوار و هم با خدمات کفسابی تمیز و صیق داد.
سنگ‌های که توی دیوار کار میشن بخاطر اینکه پا نمی‌خورن معمولا کم‌تر کثیف می‌شن، اما بازهم توی چندین سال استفاده یک‌سری آلودگی‌ها جذب سنگ می‌شن که باید تمیز شن، برای اینکه این کثیفی‌هارو از بین ببریم میشه از پوست آب استفاده کرد، همچنین از روش شستشو نیز می‌شه استفاده کرد.

توی شسشتوی دیوار با استفاده از کارواش شسشتو و مواد سیلیس و دیسکیلر دیوار وتمیز می‌کنیم، اما توی پوست آب کثیفی کمتری داره و کارهم تمیزتر درمیاد.

چون پوست آب بصورت عددی انجام میشه، یعنی روی هرسنگ، اما شسشتو بصورت کلی هستش و یک بار از بالا تا پایین شسشته میشه.
قیمت کفسابی پوست آب هم کمی بالاتر از شسشتو با کارواش هست.

کفسابی زیر پله در ساختمان

در بالا راجب کفسابی پله و راه پله صحبت کردیم که با دستگاه کفسابی این کار انجام میشه، اما کفسابی زیر پله چیست و چرا مهمه؟

دستگاه ساب زنی پله و سنگ فرز هیچکدوم قابلیت ساب زدن زیر پله رو ندارن، اگر روی پله ساب بخوره و زیر پله دست نخورده بمونه اگر موقع بالا رفتن از پله‌ها دقت کنید یه دو رنگی رو توی راه پله حس می‌کنید که شاید زیاد خوش آیند نباشه.

از این رو ساب زدن زیر پله هم از اهمیت بالای برخورداره و حتما باید ساب اون انجام بشه.
اما وقتی دستگاه‌های ساب‌ نمی‌تونن این کارو انجام بدن با چی باید کف سابی زیر پله انجام بشه.

خب زیر پله هم جزوی از کفسابی ساختمان هست و کفساب‌ موظف هستش که این کارو انجام بده.
اما با یه سبک و سیاق دیگه، زیر پله رو با استفاده از سمباده و جای سنباده دستی کف سابی می‌کنیم.

در واقع بهتره اسمشو بزاریم کفسابی دستی زیر پله اما با مراحل کم‌تر.
اگه پله هارو اسید هم سوزنده باشه زیر پله جایی نیست که اسید بتونه اونجا نفوذ کنه، پس اکثر زیر پله ها معمولا یه سیاهی و کثیفی جزئی دارند.

ابتدا فرز مخصوص سنباده دستی و برمی‌داریم و با استفاده از آب، سنباده اول و سر ساب زن دستیمون می‌بندیم.

معمولا سمباده دویست و پانصد جوابگوی آلودگی‌های زیر پله هستند.
سپس با کمی آب و سنگ زیر پله رو خیس می‌کنیم و شروع به سابیدن می‌کنیم.

بهتره حداقل دومرحله این کارو انجام بدیم تا تموم کثیفی‌ها از خورد سنگ بیرون بیاد.

سخن پایانی

کفسابی ساختمان و نظافت آپارتمان در هر قسمتی از آن که باشد با خدمات ساب قابل انجام است.
اگر در هر قسمتی از خانه، راه‌پله، حیاط، پارکینک، یا پشت بام، ساختمان خود با مشکل سیاهی، کثیفی، کدری و یا ماتی سنگ، گرانیت، سرامیک و یا موزاییک خود روبرو هستید کافیست با شماره‌های تماس داخل سایت با ما در ارتباط باشید.
در تیم کفسابی نیل قبل از هزینه و مقدار اون رضایت مشتری مهمه ما تاجایی که بتونیم سعی می‌کنیم تا هزینه‌های شمارو به حداقل برسونیم.

نمونه کارها

2 پاسخ

  1. سلام کفسابی سنگ دهبیدی که توی راه پله روش اسید ریخته رو درست می‌کنه؟

    1. سلام وقت بخیر.
      بله کفسابی تمامی مشکلات این چنینی سنگ رو بصورت کامل برطرف خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی

جهت ثبت درخواست خدمات و مشاوره رایگان تماس بگیرید