کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی در قم 0تا100

در این مقاله می‌خوانید

کفسابی در قم

حتما برای توهم پیش اومده که سنگ‌هات سیاه بشن! کدر بشن یا رنگ و لعاب اولیه رو نداشته باشه، همه این مشکلات به قدری می‌تونه روی ما تاثیر بزاره که کل روز و بخوایم بهش فکر کنیم، البته اینکه اون سنگ کجای خونه یا محل کار ما قرار داره هم مهمه، هرچی جاش مهم تر دردسر‌ما بیشتر، همه ما اولین کاری که بعد سیاه یا مات شدن سنگ‌ها می‌کنیم مطمعنأ اینه که دنبال یه راه برای تمیز کردن اون با انواع مواد شوینده یا تمیز کننده هستیم.

اما تاحالا به این فکر کردی که خود مواد شوینده میتونن چقدر به سنگ و سطح کفپوش آسیب بزنن؟ اصلا تا حالا شده از خودت بپرسی دلیل اینکه سنگ‌های که یه روز برق می‌زد چی‌شد یهو اینجوری مات و کدر شدن!

همه اینا یه دلیل مشترک داره استفاده نادرست از مواد نظافتی و تمیز کننده یا عدم نظافت سنگ‌ها که هر دو یه عامل مشترک و دنبال می‌کنن.هرچیزی زیادش خوب نیست، کمش هم خوب نیست. باید به اندازه و به جا باشه تا بهترین تاثیر و بزاره.
برمی‌گردیم به دوتا جمله بالاتر مشکل سیاه شدن سنگ و مات شدن اون از کجا نشأت می‌گیره و کفسابی در قم چه کمکی به ما می‌کنه برای از بین بردن این مشکلات از روی سنگ.

خب اگه بخوایم به صورت اصولی راجب این مسئله صحبت کنیم، مواد شوینده اگه قراره آسیب برسونه پس چرا اصلا تولید می‌شه یا اصلا استفاده می‌شه، پس به این معنی نیست که وجود این مواد اشتباهه. نه ماجرا اینه که ما باید بدونیم از کدوم شوینده‌ها برای کدوم سنگ‌ها استفاده کنیم و کجا استفاده نکنیم.

موضوع اصلی بخش امروز ما برای کفسابی در قم استفاده از شوینده برای کدوم سنگ‌هاست، و چطوری می‌تونیم مشکلاتی که این مواد برای سنگ ایجاد کردن و با کفسابی در قم رفع کنیم.

کفسابی در قم

از مواد شوینده برای نظافت کدام سنگ‌ها استفاده می‌شود؟

خب می‌رسیم به بخشی که شاید همه ما منتظرش بودیم، اینکه کدوم شوینده‌هارو برای کدوم سنگ‌ها باید استفاده کرد و کدوم‌هارو استفاده نکرد.
اینجا ما فقط دو تا کفپوش داریم که می‌تونیم از شوینده‌ها برای نظافت اونا استفاده کنیم.

گرانیت: از سنگ‌های دوست داشتنی نما و کفپوش گرانیت بخاطر آهن زیادی که تو جونش داره با هیچ نوع شوینده‌ای لعاب و درخشندگی خودشو از دست نمیده برعکس، هرچی از دیسکیلر و جوهرنمک برای شستنش استفاده کنیم براق تر و تمیز تر می‌شه، پس ما از شوینده برای نظافت سنگ گرانیت می‌تونیم استفاده کنیم و مشکلی نداره، اما برای اینکه زیاده روی نکرده باشیم و سلامتی خودمون بخطر نیفته هنگام استفاده از ماسک و دستکش استفاده کنید و حتما شوینده را با نصف آب و نصف مواد شوینده قاطی کنید تا اذیتتون نکنه.

سرامیک: کفپوش بعدی که ما می‌تونیم برای نظافت اون از مواد اسیدی استفاده میکنم، سرامیک هستش اونم نه هر سرامیکی تنها سرامیک‌های براق و در شرایط خاص برای سرامیک‌های مات، سرامیک بخاطر لعاب پخته شده‌ای که داره اجازه نفوظ به این مواد توی خورد خودشو نمی‌ده بخاطر همین مسئله موقع نظافت با این مواد تمیز و براق می‌شه، برای سرامیک هم الگوی قاطی کردن و با آب دنبال کنید.

نکته: توجه داشته باشید که مواد شوینده در کل زیاد مفید نیستند برای سنگ و سرامیک‌ها اما یه مواقعی هستش که ما نیاز مبرم برای استفاده از اون‌ها داریم، اشکالی نداره که در شرایط خاص از اون‌ها استفاده کنیم، فقط دقت داشته باشید که برای یه نظافت معمولی هم نباید از اون استفاده کنید و تنها در زمان ضرورت و در بازه های زمانی طولانی مدت از اون استفاده کنید.

کفسابی برای ازبین بردن آسیب‌های مواد شوینده

بعد از اینکه فهمیدیم برای کدوم کفپوش‌ها می‌تونیم برای نظافت استفاده کنیم. می‌رسیم به بخش دوم صحبتمون که برای سنگ‌های هستش که از قبل با مواد شوینده نظافت شده و باعث از بین رفتن براقیت و کدر شدن سنگ و سیاهی گرفتن اون شده، و می‌خوایم بدونیم چجوری با کفسابی در قم این مشکلات رفع می‌شه.

کفسابی سنگ مات شده با مواد شوینده: زمانی که از مواد اسیدی برای نظافت سنگ‌های کرم، یا سفید رنگ خود استفاده می‌کنید، بعد از اینکه اونو کامل از روی سنگ‌هاتون پاک کنید، مطمعنأ متوجه یه موضوع خیلی مهم می‌شید اینکه جای رد اسید روی سنگ می‌مونه و مات میشه، بطوری که انگار یه نقاشی روی سنگ کشیدی، این مسئله بخاطر از بین رفتن لعاب سنگ به جود می‌آید. برای اینکه این مشکل بصورت ریشه‌ای حل بشه باید کفسابی در قم بصورت کامل روی اون اجرا بشه، البته اگه سنگ شما برای کفسابی در تهران هم باشه به همین شکل انجام می‌شه.

براق کردن سنگ سیاه شده با کفسابی در قم

کفسابی در قم برای سنگ سیاه شده با مواد شوینده: اما زمانی شوینده ها خطرناک می‌شن که توی جسم سنگ نفوظ کردن باشن، کلا روش کار و آسیب این مواد مخرب برای سنگ توی دو یا سه مرحله نمایان می‌شه بعضی از سنگ‌ها که سورت خوب و جنس مقاومی دارن مقدار این ماتی زمان استفاده نشون نمیدن و ممکنه که ما متوجه این مسئله نشیم، اما با رفت و آمد روی اون سطح و پاگذاشتن روی اون قسمت‌ها سنگ کم کم شروع به سیاه شدن می‌کنه، و تنها راه حل تمیز کردن اون بدون کفسابی در قم شستن دوباره سطح سیاه شده با شوینده است که مقدار آسیب و بیشتر می‌کنه.

کفسابی در قم برای سنگ سیاه شده مثل یه دکتر عمل می‌کنه، اول یه لایه کامل که ممکنه از یک تا سه میل هم باشه رو از روی سنگ برمی‌داره و تو مراحل بعدی شروع به صیقل دادن و براق کردن سنگ می‌کنه که هرچی تعداد مراحل بیشتر باشه سنگ براق تر می‌شه اما به این نکته توجه داشته باشید که بعد از کفسابی باید یه نکته رو بهش توجه داشته باشید.

نکته: هر باری که کفسابی در قم برای هر سنگی اجرا می‌شه یه مقدار از روی سنگ باید تراش داده بشه، این به این معنی هستش که تو هر بار لایه‌برداری یک میل از روی سنگ تراش می‌خوره و زخامتش کم می‌شه، پس نباید بعد کفسابی دوباره از این مواد برای نظافت سنگ استفاده کنید و تنها از آب و طی نخی و آب و ریکا استفاده کنید.

تاثیر تعداد مراحل ساب در سیاه نشدن سنگ

انجام دادن کفسابی در قم حتما به این معنی نیست که دیگه همه چی تموم شد، هرکسی که یه دستگاه داره یا یه تعداد مراحل ساب و روی سنگ اجرا می‌کنه هم دلیل بر تایید کارش نیست.

بعد اینکه سنگ سیاه شد و کفسابی در قم در حال انجامه باید چند تا نکته رو دقت داشته باشید که توی این موضوع گیر افراد سودجو نیافتید، برای اینکه بدونیم ساب اصولی چجوری حتما راجب کفسابی اصولی کامل مطالعه کنید، اما در رابطه با تاثیر تعداد مراحل ساب روی سیاه نشدن دوباره سنگ یه موضوعی هست که باید بدونیم.

دلیل سیاهی گرفتن سنگ چیه؟

خب کاملا واضحه وقتی لعاب براق سنگ از بین می‌ره رویه سنگ زبر می‌شه به طوری که وقتی دستتونو روی سنگ بکشید متوجه این می‌شید که سنگ کاملا زبر و زیر پوست حس میشه، این زبری همراه با یسری منافظ باز روی سنگه، وقتی ما روی اون رفت و آمد می‌کنیم، سیاهی از کفش‌و وسایل ما به داخل سنگ نفوظ می‌کنه.

حالا تعداد مراحل ساب چرا مهمه؟ چون کفسابی و روش کارش به این صورته که هر مرحله از ساب یه کار مشخصی و انجام می‌ده و همگی در کنار هم یه پکیج کامله و اگه یکی از اونا اجرا نشه ممکنه دوباره سنگ سیاهی بگیره و منافظ سنگ کامل بسته نشه.

تعداد ساب سنگ بسته تعداد اون همون‌طور که تو کفسابی در کرج خوندیم 8-12 مرحله‌است، که باید همه اونا روی سنگ اجرا بشه.
اگه یکی از ساب‌ها تو کفسابی کم بشه و اجرا نشه یا یه چیز دیگه بجاش استفاده بشه توی سورت سنگ تاثیر می‌زاره و دلیلی میشه برای سیاه شدن دوباره سنگ که توی بحث هزینه ‌هم ممکنه برای شما عواقبی از جمله هزینه دوباره داشته باشه.

براق کردن سنگ با لقمه های ایتالیایی سنگسابی در قم

قیمت سنگسابی در قم

قیمت کفسابی در قم بسته به تعداد ساب و مقدار سیاهی که روی آن ایجاد شده است متفاوت است، با اضافه شدن تعداد مراحل ساب در کف سابی هیچ قیمتی به آن اضافه نمی‌شود، کفساب موظف است تا بصورت کامل سنگ را با قیمت مشخص شده سنگسابی کرده به شما تحویل دهد قیمت کفسابی در متراژ زیر صد متری بصورت روزمزدی و در متراژ بالای صد متر به صورت متری محاسبه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *