کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی در قزوین 0تا100

در این مقاله می‌خوانید

مقدمه
قزوین یکی از شهرهای تاریخی و قدیمی ایران از دوران ساسانیان است، از شهرهای سردسیر چند سال اخیر که وجود دانشگاه های مهمی در آن باعث سر زبان افتادن نام این شهرشده است.
یکی از شهر های مهم در بخش تولید آجر های باکیفیت که بخش عمده‌ای از آجر پایتخت را تامین کرده و به سراسر ایران نیز صادر می‌کند.

کفسابی در قزوین

کفسابی در قزوین برای سنگ‌های متفاوت با دستگاه های پیشرفته انجام می‌شود، البته بیاید قبول کنیم و از من نویسنده خورده نگیرید همیشه شروع سخت است، در هنگام نوشتن یک مقاله کامل و مفصل نیز شاید در ابتدای آن کمی فراز و نشیب وجود داشته باشد.

چرا که در سر نویسنده هزاران مسئله می‌گذرد و نمی‌داند کدام یک از آن ها را در کجا اشاره کند، از این رو دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله با کفسابی نیل همراه باشید چرا که تمامی نوشته های آن برای افرادی که در این زمینه نیازمند تجربه و کسب اطلاعات دقیق هستند مفید و مورد استفاده است، از طرفی یکی از مقالات کامل است که حتی اگر کفساب هم باشید به دردتان خواهد خورد.

کفسابی در قزوین

ساب زدن در قزوین

کف سابی یا ساب زدن در قزوین تعریف های مختلفی دارد، ساده تر اگر بخواهیم بگوییم هرکسی با یک نام این خدمت یا خدمات را می‌شناسد دلیل استفاده از این تیتر سردرگم کردن خواننده نیست، مهم این بود که بدانید تمام این الفاظ در کفسابی استفاده می‌شود و شنیدن یک نام متفاوت دلیل بر بالا پایین کردن یا نوع خدمت در کفسابی نمی‌شود.

ساب زدن یک بخش است و کفشویی کردن یک بخش دیگر که هر دوی آن ها یک قیمت کفسابی جدا دارند، کف سابی شاخه اصلی آن است، و کفشویی و ساب زدن زیر شاخه آن، چرا که از کف سابی هم برای سرامیک استفاده می‌شود هم برای سنگ، اما ساب زدن تنها برای سنگ قابل استفاده است و برای سرامیک نمی‌شود از آن استفاده کرد.

امیدوارم که توضیح دقیق و کامل باشد و شما را گیج نکرده باشم( باعرض معذرت) تا اینجا متوجه تفاوت کفشویی و ساب زدن شدیم.

حال باید بدانیم که ساب زدن در کجا کاربرد دارد و کف شویی در کجا، ساب زدن برای سنگ‌های که تازه کار شده است، توسط مواد شوینده سیاه شده است، لعاب و درخشندگی خوبی ندارد، کثیفی آن با نظافت معمولی از بین نمی‌رود، در این شرایط باید کفسابی در قزوین یا ساب زدن انجام شود.

اما اگر سیاهی و کثیفی روی سرامیک یا سنگ بصورت جزیی نمایان شده است، اما با نظافت کامل از روی سطح تمیز نمی‌شود می‌توانید از کفشویی کمک بگیرید، کف شویی یک مرحله پایین تر از ساب است و قیمت آن نیز پایین تر است مدت زمان کم‌تری برای انجام کار را صرف می‌کند.

قیمت کفسابی در قزوین

بارها راجب قیمت کف ساب صحبت کرده‌ایم، بسیاری فکر می‌کنند هر چقدر که شهر مورد نظر دور تر از مکان کفساب باشد قیمت آن نیز افزایش می‌یابد، اما همانطور که قبلاً راجب این مسئاله صحبت کردیم، ارزیابی و محاسبه قیمت برای کفسابی در قزوین با توجه به جنس و ابعاد سنگ و شرایط حال حاضر آن بستگی دارد.

این تنها برای سنگ های است که نیاز به لایه برداری دارد برای سنگ و سرامیک های که تنها با کفشویی مشکل آن ها حل می‌شود با یک قیمت مشخص انجام می‌شود.

اتمام کار کفسابی در قزوین

کفسایی اسیدی و خطرات آن

کفسابی در قزوین برای پرداخت سنگ ها یکی از بخش‌های مهم در خدمات کفسابی که باید با اصول و جزییات کامل به آن پرداخت و راجب آن صحبت کرد.

زمانی که یک فرد سال‌های زیادی مشغول انجام یک حرفه یا یک خدمت است دلیل برا تجربه کافی آن فرد یا بی تجربگی آن نیست، همانطور که در کفسابی در کرج گفته شد، برای انجام ساب زدن سنگ‌ها از 8-12 مرحله ساب نیاز است، که از ساب‌های زبر شروع و تا ساب‌های پرداخت ادامه پیدا می‌کند.

آخرین مرحله از کفسابی برای اکثر سنگ‌ها که از بابت براقیت روی آن اجرا می‌شود ساب اسیدی یا ساب ایتالیایی یا ساب فرانکفورتی است که همه آن یک مدل کار را انجام می‌دهند، این ابزار یک جنس کاملا اسیدی دارد.

سوال: در تمامی مطالب سایت آمده است که اسید لعاب سنگ را ازبین می‌برد پس چرا برای پرداخت و براق کردن سنگ باید از اسید استفاده کرد؟

در کفسابی اسیدی اشاره به این کلمه یک تلفظ از جنس این لقمه است و هیچ اسیدی در لابه لایه آن استفاده نشده است، از آنجایی که این لقمه‌ها همانند اسید می‌توانند سنگ را خراب کنند چنین نام گذاری روی آن انجام شده است.

برای اینکه بتوانیم بهترین نتیجه را از این پرداخت داشته باشیم، باید بدانیم که مدت زمان اجرای آن روی سنگ چند مرحله و چند دقیقه است.
لقمه های اسیدی در دو شکل پودری و قالبی در دستگاه ساب استفاده می‌شود، البته که بر حسب تجربه پودر آن بسیار کاربردی تر است، بخاطر پوره‌های براق کننده‌ای که در جان آن استفاده شده است، ابتدا این لقهمه باید با آب کامل روی سنگ اجرا شود، از آن جایی که کفسابی با دونفر انجام می‌شود نفر دوم نباید اجازه ماندن آب لقمه ‌اسیدی روی سنگ را بدهد.

همان لحظه پشت سر دستگاه باید آب آن را جمع کند، چرا که در روش پودری تمام قطرات آن بصورت کامل آب نمی‌شود و بخشی از آن روی سنگ باقی می‌ماند که بلافاصله باید از روی سطح برداشته شود.

پس از اجرای اولین مرحله باید سنگ بایک آب وطی‌ کامل شسته شود سپس دوباره یک بار دیگر روی سنگ اجرا شود، پس از اتمام آن باید سنگ را با نمد یا گونی نخی یک بار کامل شستشو دهیم که با دستگاه باید انجام شود، این کار تمامی پسماندهای لقمه‌های اسیدی را از روی سطح سنگ جمع می‌کند و اگر چیزی از آن روی سنگ باقی مانده باشد را جمع می‌کند.

از ماندن یک دانه از پودره ایتالیایی روی سنگ می‌تواند یک مشکل بزرگ ایجاد شود، این مشکل می‌تواند باعث انجام کار از شروع شود که کار کفساب را بسیار سخت می‌کند پس باید در اجرای آن نهایت دقت را داشته باشیم.

سنگسابی در قزوین

کفسابی با دستگاه ایتالیایی در قزوین

کفسابی در قزوین برای لقمه‌های اسیدی که با حساسیت بالا باید انجام می‌شد مهم و ضروری است اما وجود دستگاه‌های سالم و سلامت و از لحاظ کارایی بروز مستلزم انجام یک کار بهتر با کیفیت بالاتر است، دستگاه‌های اکسپندر ایتالیایی یکی از پیشرفته ترین ها در بخش ساب زدن سنگ است.

از مزایای آن می‌تواند به شش کله ساب بودن، انجام کار با کیفیت بالا، انجام کار در اسرع وقت با مدت زمان کوتاه تر، از ضررهای آن نیز می‌تواند به حجم بزرگ آن که در بیشتر واحد‌های مسکونی و فضاهای کوچک نمی‌شود استفاده کرد اشاره کرد.

یک پاسخ

  1. سلام وقت بخیر خسته نباشید قیمت خدماتتون مناسب بود و کیفیت هم خوب بود من محبی هستم برای قزوین اومدین ساب زدین خدا قوت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *