کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی در شرق تهران با متریال های ایتالیایی

کفسابی در شرق تهران با متریال های ایتالیایی

کفسابی در شرق تهران با استفاده از ابزار سنگ سابی و دستگاه ایتالیایی انجام می‌شود.
قبل از این که بخواهیم به ساب سنگ‌ها در محدوده‌های مختلف‌ تهران بپردازیم باید عنوان کنیم که کف سابی در نگاه کلی در شرق تهران شامل چه خدماتی است.
اگر جزو افراد دغدغه مند جامعه باشید حتما برایتان پیش آمده است که در محل زندگی یا کار خود با سنگ‌های مواجه شوید که، ظاهر زیبایی ندارند و باید مرمت شوند.
اما بخاطر عدم بی توجهی اهالی آن محدوده همان‌گونه مانده است و ظاهر محیط شمارا کمی زشت کرده است.
در اینجا کفسابی در شرق تهران به کمک شما خواهد آمد، برای سنگسابی در شرق تهران باید توجه داشته باشید که سنگ شما با چه موادی دچار سیاهی شده است، و یا مقدار سیاهی تا چند میلی متر در عمق سنگ نفوظ کرده است.

چرا که تمامی این مسائل در کف سابی و نوع پرداختی آن تاثیر به سزایی خواهد داشت.

کفسابی در شرق تهران

آیا جایگاه سنگ در قیمت و ساب آن تاثیر دارد 

در برخی از مواقع هنگامی که ما راجب محل کفسابی در شرق تهران از مشتری سوال می‌پرسیم بعضی مواقع باعث دلخوری بعضی از عزیزان می‌گردد چرا که احساس می‌کنند اگر منطقه محل ساب بالا شهر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود.

تنها دلیل سوال بابت محل کار بخاطر دور بودن مسیر بعضی از متخصصین کفسابی باشما بوده و بادانستن محل دقیق کفسابی در هنگام صحبت اولیه می‌توانند زمان دقیق تری را برای حضور در محل کار شما خدمتتان بگویند.

قیمت کفسابی در شرق تهران هیچ تفاوتی با مابقی مناطق دیگر آن ندارد.
اگر بخواهیم شفاف بگوییم قیمت کفسابی در مناطق مختلف هیچ تفاوتی ندارد، تنها دلیل اختلاف قیمت می‌تواند به خاطر نوع سنگ و نوع ساب درخواستی باشد.

کفسابی در شرق تهران با چه موادی انجام می‌شود

ساب زنی در مناطق شرقی شهر بزرگ تهران همانند دیگر موارد قبلی به سه صورت ساب پرداختی، ساب کامل و ساب ایتالیایی انجام می‌شود.
تنها مواد استفاده شده در کفسابی در شرق تهران برای بند کشی و ترمیم سنگ‌ها است که می‌تواند رزین مایع یا جامد همچنین بتونه یا اپوکسی باشد.

در بعضی از مواقع دیده شده است که یکسری از کفساب نماها بجای انجام کار اصولی کف سابی که باید در دوازده مرحله ساب زبر و نرم روی سنگ صورت بگیرد، ابتدا یک ساب زبر را که راحت ترین و بی دردسر ترین مرحله کفسابی است اجرا می‌کنند و پشت بند آن یکسری مواد های پولیش مانند گازوییل را روی سنگ می‌کشند و تحویل مشتری می‌دهند و پس از گذشت مدت کوتاهی سنگ سیاه می‌شود.

کفسابی سنگ در شرق تهران

 پولیش های دردسر ساز برای کفسابی در شرق تهران

ماجرای این پولیش‌ها چیست و از کجا نشأت می‌گیرد؟ حتما برایتان پیش آمده است، که به دنبال انجام یک کاری توسط یک متخصص باشید، اگر شما کسی را از قبل نشناسید حتما باید گوشی تان را بردارید از داخل سایت گوگل و یا سایت دیوار به دنبال استخدام یک متخصص برای انجام کار خود باشید.

شما با پنج نفر تماس می‌گیرید، ۴تا از متخصصین قیمت کار شما را ۵۰۰هزار تومان اعلام می‌کنند و یک متخصص به شما قیمت ۱۰۰هزارتومانی میدهد، خب هرکسی باشد صدرصد ترغیب می‌شود که کار خود را با پایین‌ترین قیمت به یک متخصص بسپارد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت صد تومان کجا و پانصد تومان کجا پس یک جای کار می‌لنگد!

کفسابی در شرق تهران هم همین است وقتی چهار نفر قیمت متری 60تا70 به شما اعلام می‌کند و یک نفر قیمت متری 25هزارتومان باید توجه داشته باشید که 25هزارتومان تنها قیمت یک مرحله ساب لایه برداری در کفسابی است.
حالا هم سنگ‌های تان نیاز به ساب دوباره خواهد داشت هم هزینه‌ای که داده‌اید کامل از جیبتان رفته است، کفسابی مورد نظر هنگامی که یک لایه از روی سنگ شما برمی‌دارد سنگ به زبرترین حالت خود می‌رسد و آماده برای پولیش شدن چرا که جذب پولیش سنگ زبر بسیار بالاتر از سنگ سیقلی‌ است.

نحوه تشخیص ساب نادرست با مواد روغنی 

زمانی که پولیش روی سنگ زبر برای کفسابی در شرق تهران کشیده می‌شود سنگ‌ها کاملا خوش رنگ و یک‌نواخت می‌شوند اما پس از مدت کوتاهی شروع به سیاه شدن می‌کنند و هرباری که سنگ شسته شود پولیش ها از روی سنگ شسته می‌شود و سنگ سیاه و مات می‌شود و تمامی خط و خش ساب اول کفسابی روی سنگ‌ها به چشم خواهد آمد.

پس اگر در مناطق شرقی تهران هستید به این نکته توجه داشته باشید که همیشه هم ارزانی زیاد بی‌مورد نیست، شاید برایتان جالب باشد که بدانید آن هزینه 25 هزار تومانی برای کفسابی که پولیش کاری کرده است بسیار پرسود تر‌از ساب 70هزارتومانی است، متاسفانه در هر شغل و صنفی چنین آدم‌های که اصلا ما آن‌ها را کفساب نمی‌دانیم و یک‌سری افراد سودجو هستند وجود دارند و نمی‌توان چنین موضوعی را انکار کرد.

سنگسابی در شرق تهران

∆سنگ‌های ما همچین اتفاقی برایش افتاده است ایا درست می‌شود؟

•بله
∆آیا هزینه ساب اولی که کفساب انجام داده است از کل مبلغ کم می‌شود؟
•خیر

خب اگر بخواهیم واضح تر راجب این موضوع صحبت کنیم، هنگامی که یک کفساب برای کفسابی در شرق تهران به شما قیمت هفتاد هزارتومان برای هر متر مربع می‌دهد کل سود این مبلغ شاید در هر متر مربع برای یک استاد کار که در هر متراژ صد متری دوروز باید کار کند (2نفر) ۱۵هزارتومان است.

حال اگر بخواهید مبلغ 25هزارتومان هم از هر متر مربع کم کنید کفساب متخصص باید یک چیزی هم از جیبش برای آن کار هزینه کند، پس باید در ابتدای امر در انتخاب متخصص خود نهایت دقت را داشته باشید، اما خوشبختانه سنگ‌های که توسط کفسابی و پولیش‌های مخرب روغنی خراب و چرک شده‌اند کامل برطرف می‌شود.

سنگ‌ها همانند روز اول براق و سیقلی‌ می‌شوند، کفسابی در شرق تهران همانند دیگر نقاط تهران نیازمند صرف وقت و حرفه متخصصین است و باید دقت کافی در انجام کار آن صورت گیرد.

 

نحوه تشخیص متخصص کفسابی و افراد سودجو چگونه است؟

شاید برای شما هم سوال باشد که چطوری برای کفسابی در شرق تهران یک متخصص واقعی و مجرب برای انجام کار خود استخدام کنید و در دام افراد سودجو نیفتید، راه های زیادی برای تشخیص یک متخصص مجرب در‌صنف کفسابی وجود دارد که بهترین آن‌ها عبارت است از:

•از‌کفساب‌ متخصص بخواهید قبل شروع کار با شما یک قرارداد امضا کند

•قبل از شروع کامل کار درخواست حداقل یک متر نمونه کار از محل مورد نظر کفسابی کنید و در اتمام کار همانند نمونه اولیه کار را تحویل بگیرید

•حتما پس از اتمام کار از متخصص خود بخواهید که یک فاکتور رسمی برای شما بنویسد و در آن نوع ساب انجام شده را قید کند تا بعداً اگر دچار مشکل شدید که سند معتبر داشته باشید.

حال اگر کفساب شما یکی از این سه مورد را برای شما انجام دهد مطمعن باشید که واقعا متخصص است و ازکار خودش مطمعن است.
البته مسائل بالا در متراژ‌های بالای دویست متر صدق می‌کند و برای کارهایی که نیاز به ساب کامل 12 مرحله ای دارند و سنگ‌های که فقط باید کفشویی و یا فرچه شویی بشوند شامل بخش بالا نمی‌شود.

همچنین از راه‌های تشخیص افراد سودجو نوع قیمت دادن است هنگامی که قیمت یک فرد با متخصصین دیگر بسیار تفاوت داشته باشد باید بدانید که یک جای کار می‌لنگد یا برای شما کار درستی انجام نخواهد شد یا سرکار شما دبه خواهد کرد و قیمت اصلی کار را باید پرداخت کنید. ممنونیم که همواره کفسابی نیل را دنبال می‌کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *