کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

کفسابی ارزان چیست و برای چه سنگ‌های مناسب است 0تا100

فهرست مطالب

هرکسی در هر شغلی که باشد، باید باصداقت با ارباب رجوع خود صحبت کند، به قول قدیمی‌ها اگر در کار صداقت نباشد هیچ اعتمادی در حوزه فعالیت آن فرد یا شرکت شکل نخواهد گرفت، کفسابی ارزان قیمت بیشتر شبیه یک جمله ملموس وسوسه برانگیز است تا حقیقت، در کف سابی خواندیم که چند مدل ساب و چه موادی برای انجام کار ساب زدن سنگ نیاز است.
در هر شغلی افرادی هستند که سعی در خراب کردن بنیه کار اصلی و پنهان کردن ویژگی‌های خوب آن هستند.
اگر کمی دیر به خودمان بیایم همه شغل‌ها پر از افراد سودجویی می‌شود که با گذاشتن یک ارزان در پسوند آن موضوع محیط کاری را آلوده کنند.

کفسابی ارزان

کفسابی ارزان چیست؟

کفسابی از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است، بخش اول: لایه برداری. بخش دوم: بتونه و بندکشی، بخش سوم: پرداخت ایتالیایی، هر سه این بخش‌ها در کنار هم یک کار اصولی و درست را ارائه می‌کنند، زمانی‌که شما کار کف سابی خود را ارزان تر از مابقی شرکت‌های دیگر به فردی واگذار می‌کنید، یکی از این بخش‌ها یا اصلا انجام نمی‌شود یا به درستی انجام نمی‌شود.

قیمت کامل چنین کاری در خدمات کفسابی گفته شد که برای انواع سنگ می‌تواند از 70-150هزارتومان متغییر باشد، اگر یک فرد بخواهد آن را با نصف این قیمت انجام دهد، به اجبار باید یکسری از جاهای کارش را نیمه کار تمام کند.
کفسابی دوحالت دارد: اگر ساب اول زبر روی سنگ کشیده شود، باید کامل و تا انتهای مراحل انجام شود، این مراحل با توجه به جنس و رنگ سنگ می‌تواند یک عدد بین 9تا12باشد.

اگر یکی از این ساب‌ها کنار گذاشته شود و روی سنگ کشیده نشود، پس از اتمام کار شاید اگر خیلی حرفه‌ای باشید متوجه براقیت کم سنگ شوید، در غیر این صورت متوجه این موضوع نخواهید شد، اما پس از گذشت مدت کوتاهی با رفت و آمد روی سنگ کم کم رویه آن سیاهی را جذب می‌کند و نظافت آن سخت می‌شود.

بیشتر بدانید: کفسابی در کرج
در سنگسابی باید بصورت کامل تمام مراحل اجرا شود، و یا اصلا لایه برداری اولیه صورت نگیرد، اگر سنگ ساب نخورده باقی بماند تنها بند آن ظاهرش را کمی زشت نشان می‌دهد.

اما اگر سنگ لایه برداری شود و مراحل ساب کامل انجام نشود، بعدا سنگ سیاه می‌شود، در چنین مواقعی اگر به هر دلیلی می‌خواهید با هزینه کم یا کفسابی ارزان قیمت سنگ خود را سیقل‌ دهید بهتر است که از کف‌شویی استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید از شر افراد سودجو در زمینه کفسابی ارزان قیمت در امان باشید، تا هزینه و زمانتان هدر نرود در ادامه با ما همراه باشید.

کفسابی ارزان چیست

تشخیص کفسابی ارزان و کفسابی اصولی

پایه و اساس هرکاری قراداد است، زمانی که برای اجرای کار کفسابی بایک شخص یا شرکت توافق می‌کنید، بهتر است که جزییات کار در یک قرارداد بصورت کامل نوشته شود.

انواع کفسابی چیست؟

کفسابی سه مدل دارد، کف سابی کامل: لایه برداری، ترمیم، سیقل» کفسابی پرداخت: اجرای ساب آخر ایتالیایی روی سنگ»کفسابی اسیدشویی، شستشوی سنگ با لقمه و دیسکیلر، قیمت آن‌ها نیز از بالا تا پایین کمتر می‌شود، کفسابی کامل 70-150 هزارتومان، کفسابی پرداخت 20-60هزارتومان، کفسابی اسیدشویی 10-40 هزارتومان، میانگین قیمت ساب‌ها است، برای اطلاع از قیمت دقیق نوع و جنس سنگ می‌توانید در خدمات سنگسابی بیشتر بخوانید.

پس از دانستن قیمت دقیق کارهای سنگسابی، زمان عقد قرارداد باطرف حساب خود حتما نوع ساب درخواستی را قید کنید، همچنین یک بند باید اضافه شود تا کار انجام شده مطابق چیزی که نوشته شده است باید اجرا شود و توسط یک متخصص کفسابی تایید شود.
اگر آن شخص یا شرکت کوچک ترین اشکالی در کارش باشد حتما از عقد قرارداد باشما خودداری می‌کند.

سنگسابی ارزان

کفسابی ارزان قیمت برای کدام سنگ‌ها است

کفسابی ارزان می‌تواند برای سنگ‌های زیادی انجام شود، کفپوش‌هایی که قبلا کف سابی شده است، بعد از چند سال نیاز به یک پرداخت دوباره داشته باشد، در چنین شرایطی کفسابی ارزان استفاده می‌شود، سنگ‌هایی که نیاز به لایه برداری نداشته باشد و تنها بایک اسیدشویی تمیز شود، هزینه کفسابی آن نیز کم خواهد بود.
درحالت کلی اصل کفسابی نمی‌تواند ارزان انجام شود، تنها بخش های از خدمات کف سابی می‌تواند با قیمت پایین تر انجام شود.

راه های تشخیص کیفیت پایین کفسابی ارزان

روش‌های وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان نوع ساب ارائه شده را تشخیص داد، پس از اتمام کار یک سکه آهنی روی سنگ با فشار آرام بلغزانید اگر تا انتهای دیوار بدون گیرکردن به بندی در سنگ حرکت کرد، کفسابی لایه برداری به درستی انجام شده است، بندهای سنگ را یکی یکی نگاه کنید، بند باید کاملا پر باشد، هیچ نشست و فرورفتگی و خلل و فورجی نداشته باشد، شکستی روی کفپوش‌ها باید کامل پرشده باشد.

اگر چنین اشکالاتی روی سنگ وجود نداشت، ترمیم و بتونه کاری هم به درستی انجام شده است، برای تشخیص مرحله آخر کفسابی که لقمه ایتالیایی است، با یک چراغ قوه در فضای تاریک(برق‌ها را خاموش کنید) روی سنگ را یکی یکی نگاه کنید، اگر انعکاس نور در تمامی سنگ‌ها یک‌سان باشد پرداخت و ساب ایتالیا نیز به درستی انجام شده است.

اگر در هرکدام از بخش‌های کف‌سابی سنگ شما اشکالاتی داشته باشد، باید از ابتدا سنگ سابی دوباره انجام شود، در نظر داشته باشید، نوع ساب اجرایی رابطه مستقیم با مبلغ پرداختی خواهد داشت.

فرق کفسابی ارزان و سنگسابی ارزان چیست؟

کفسابی ارزان برای تمامی کفپوش‌ها اجرا می‌شود(سنگ، پارکت، لمینت، چوب، موزاییک، گرانیت، لاشه) اما سنگسابی ارزان تنها برای سنگ کاربرد دارد، کلمه ارزان کمی نادرست است و بهترین جایگزین برای آن کفسابی یا سنگسابی با قیمت مناسب است، اگر قیمت اعلامی شخص یا شرکت مورد نظر 5-15 هزارتومان کمتر از قیمت مابقی افراد باشد، منطقی است و می‌توانید کار خود را به آن نفر بسپارید اما زمانی که تفاوت قیمت بیشتر 25-35 هزارتومان باشد منطقی نیست و باید راجب شخص بیشتر تحقیق کنید.

کفسابی ارزان در تهران

شاید اگر در شیراز از صد نفر بپرسید کفسابی چیست، پنجاه نفر آن‌ها اطلاعی از این شغل نداشته باشند، اما در تهران چنین نیست، کمتر کسی پیدا می‌شود که نداند کفسابی چیست، بخاطر همین بیشتر افرادی که در تهران هستند از این خدمات اطلاعات کافی دارند.

در اکثر مواقع از آن استفاده می‌کنند، برای اینک کار کفسابی خود را باقیمت مناسب در شهر تهران به یک متخصص بسپارید، بهتر است که قبل از انجام پروژه از کفساب کار بخواهید تا یک نمونه کار برای شما اجرا کند.

این کار علاوه بر اینکه اعتماد بین کارفرما و پیمانکار را زیاد می‌کند، باعث می‌شود تا اگر سختی سنگ زیاد است کفساب قیمت نهایی خود با نوع کار ارائه شده را نیز بدون تعارف با شما در میان بگذارد تا در اتمام کار مشکلی پیش نیاید.

کفسابی ارزان در تهران

کفسابی ارزان سنگ

سنگ انواع و اقسام مختلفی دارد، همیشه محل رفت و آمد است و نیاز به نظافت مداوم دارد، زمانی که سنگ سیاه، کدر، مات، می‌شود باید کف‌سابی شود، در بعضی از محیط ها بخاطر استفاده زیاد از کفپوش نیاز است که سنگ‌ها بصورت مداوم کفسابی شوند تا کیفیت آن‌ها حفظ شود، با توجه به قیمت بالای ساب کامل نمی‌شود همیشه این هزینه را پرداخت کرد، در چنین مواقعی کفسابی ارزان مناسب کار شما خواهد بود، برای سنگ‌های که یک بار کفسابی شده و پستی بلندی آن گرفته شده است ساب با قیمت بسیار پایین تری انجام می‌شود و تقریبا نصف و کمی از نصف کمتر می‌شود.

دلیل کفسابی ارزان چیست ؟

هیچ ارزانی بی دلیل نیست، اگر خدماتی برای کفسابی را تحت عنوان ارزان دریافت کرده‌اید توجه داشته باشید، اندازه هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید خدمات دریافت می‌کنید، کفسابی ارزان تنها شامل پرداخت و شستشوی سنگ است، همچنین در بیشتر مواقع چنین کاری نیاز به دوباره کاری خواهد داشت، یعنی پس از انجام کفسابی ارزان بعد از مدت کوتاهی مجبور به پرداخت هزینه کامل برای ساب کامل خواهید داشت.

قیمت کفسابی

کفسابی ارزان سنگ

قیمت کفسابی هر ساله توسط اتحادیه کفسابان تایین و اجرایی می‌شود، اما با این حال طبق روال اکثر خدمات دیگر، هستند افرادی که بالاتر و یا پایین تر از این مبالغ کار را انجام می‌دهند، اما قیمت دقیق خدمات کفسابی برای انواع سنگ چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود را ما به شما می‌گوییم.
قیمت کفسابی در سنگ همچون •دهبید برای ساب کامل 9 مرحله‌ای برای هر متر مربع با بتونه 60هزارتومان، با رزین 70هزارتومان، با اپوکسی 150هزارتومان است.

قیمت کفسابی برای انواع موزاییک‌های شیار دار و ساده، برای هر متر مربع با بتونه 40هزارتومان است، همچنین قیمت سنگسابی گرانیت برای هرمتر مربع با بتونه 100هزارتومان است.
قیمت کفسابی سنگ اسلب نیز برای هر متر مربع با اپوکسی تیناکس 160هزارتومان است، سنگ‌های دیگر نیز با همین قیمت و با چند هزارتومان اختلاف کفسابی می‌شوند.

تعرفه کفسابی چگونه است

تعرفه کفسابی در تبریز به چندین عامل مختلف بستگی دارد، مبحث قیمت گذاری برای کفسابی سنگ‌ها در ابتدا بسته به جنس و رنگ سنگ همچنین متراژ آن متفاوت است.
عواملی دیگری همچون محل نصب سنگ (داخل خانه، راه پله، پارکینگ) می‌تواند در قیمت کفسابی تاثیر داشته باشد، همچنین اگر متراژ کار بالا باشد به همان اندازه قیمت کار در هر متر مربع پایین تر خواهد آمد، چرا که قیمت کفسابی با متراژ آن همخوانی کامل دارد، عوامل دیگری همچون انجام کار با دستگاه سه و تک فاز در قیمت ساب تاثیر دارند.


ساب فرچه شویی  20000   بامواد 30000 هزارتومان


ساب بتن معمولی 1دست           15000  هزارتومان


ساب بتن کریدور با ارمالات 3دست ساب معمولی  30000     بامواد سیلیکات 120000  هزارتومان


ساب موزاییک 1دست الماس      20000                  هرساب اضافه 10000  هزارتومان


ساب موزاییک 6 دست       60000           هرساب اضافه 10000              هزارتومان


ساب لاشه 6 دست                60000                                    هرساب اضافه 10000      هزارتومان


ساب سنگ گرانیت             300000             درجه یک کارخانه 21 مرحله

هزارتومان


ساب معمولی سنگ گرانیت        100000     8 الی 10 مرحله ساب


ساب سنگ خانواده تراورتن       100000  دستمزد هزینه مواد اعم از اپوکسی و رزین جدا محاسبه می‌شود


ساب سنگ خانواده تراورتن          80000     به همراه  چسب بتن و سیمان


ساب سنگ مرمریت           100000            هرسین،صلصالی،پرطاوسی…


ساب سنگ مصنوعی              150000          هزارتومان


ساب سنگ اسلب                    150000         12 دست


اجرای شیارزنی و رزین کاری سنگ اسلب        40000دستمزد هزینه مواد جدا محسابه می‌شود.

تمامی ساب‌ها باتضممین ۵ ساله انجام می‌شود.

12 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر، شما می‌تونید با مطالعه مقاله کفسابی دستی سنگ تون رو مثل روز اول براق و تمیز کنید.

 1. سلام من یه بار با قیمت کم کار کفسابی و انجام دادم با وجود اینکه همکاران قیمت بالاتر داده بودن، کیفیت کار اصلا خوب نبود

 2. واقعا موافقم، من یه کارو با قیمت پایین سپردم، اومدن یکسری مواد ریختن روی سنگ ما اولش سفید شد بعد کل سنگ های ما سفید زد و الآنم داره سیاه میشه هرچقدر هم تماس گرفتم پاسخگو نبودن

 3. قیمت کفسابی پنجاه متر موزاییک که روش سیمان ریخته چقدر میشه، بعد کفسابی موزاییک چقدر طول می‌کشه دوباره سیاه و کثیف بشه موزاییک‌ها؟

  1. وقت بخیر هزینه کفسابی بعد رویت کار خدمتتون اعلام میشه
   اگر کفسابی بصورت درست اجرا بشه تا پنج سال باقی می‌ماند

  1. سلام قیمت دقیق کفسابی گرانیت بعد رویت خدمتتون اعلام میشه
   قیمت‌های کفسابی نیل رقابتی هستش با کیفیت بالا

 4. وقت بخیر حالتون خوبه من از خدمتتون استفاده کردم. هم قیمت مناسب بود هم سرساعت اومدن فقط فرصت نشد پایگرد و ساب بزنید یکم دو رنگ شد سنگ واحد و راه پله به هر حال ممنون ازشما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *