کفسابی نیل

تلفن شرکت:  ۰۹۱۹۵۵۴۷۷۰۷             شنبه تا جمعه

آدرس: نسیم‌شهر-مجتمع سیتی‌سنتر‌-طبقه۳-کفسابی نیل

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مهندس نعمت (nemat) نویسنده مطالب سایت کفسابی نیل

از آنجا سایت کفسابی نیل توسط تیم متخصص و حرفه ای در زمینه کفسابی، ساب زنی، نماشویی و سایر امور مربوط به این حوزه پشتیبانی میگردد لذا همه مطالب سایت توسط یکی از متخصصین این حوزه یعنی مهندس نعمت nemat نوشته و منتشر میگردد.

از این نویسنده در سطح وب مقالات مختلف و گوناگونی وجود دارد که همگی بر گرفته شده از تخصص و تجارب ایشان در زمینه کفسابی و نماشویی میباشد.

مهندس نعمت بیش از 10 سال هست که در زمینه کفسابی و نماشویی مطلب مینویسد و حضور فعال دارد. علاوه بر شرکت هایی همچون کفسابی نیل، در سایت های دیگر مانند رسانه های خبری و یا وب سایت هایی که بطور غیر مستقیم با کفسابی مرتبط هستند نیز مقالات مختلفی می نویسد. 

مهندس نعمت دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی فوق لیسانس میباشد. یکی از موفقیت هایی که در عرصه نوشتن مطالب مختص کفسابی را باید در ارتباط مستقیم با این مسئله دانست. بعبارت دیگر ایشان مستقیما با دستگا های کفسابی و امور مروط به کفسابی ونماشویی بطور مستقیم برخورد دارند و از نزدیک با آنها کار میکنند که این ا مر موجب شده تا مطالبی که درباره کفسابی و نماشوییدر کفسابی نیل می نویسد برای کاربر قابل لمس بوده و کاملا مفید میباشد.

نمونه کارها

پشتیبانی

جهت ثبت درخواست خدمات و مشاوره رایگان تماس بگیرید